YouTube'a benzer site kurmak

Bu konuyu okuyanlar

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Hepinize merhaba arkadaşlar. Youtube benzeyen bir site kurmak istiyorum. Bunun için gerekli olanlar nelerdir? Yüksek güvenlikli olmasını istiyorum. Bu işi yapabilecek olanlar benimle özelden iletişime geçsin. Ve bu sitenin aynı zamanda mobil uygulamasını yapmak istiyorum. Teşekkürler arkadaşlar.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bu kadar videoyu veri tabanında tutabilecek bir alt yapıyı hazırlamak büyük bir yatırım ister. Kendi sunucularınız vs

Byilmaz91

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Dailymotion, Vidmoly ve daha birçok farklı proje gerçekleştirilmeye çalışıldı, ancak pazarda hakim olan kişi YouTube, bana kalırsa yapılmış bir şeyi tekrar denemekten ziyade özgün bir proje bulmak daha mantıklı olur. Veya YouTube gibi birçok farklı kategoriyi barındırmak yerine Twitch'in yaptığı şekilde belirli kategorileri farklı faaliyetlerle sunma fikrini göz önüne alırsanız daha güzel bir proje ortaya çıkarabilirsiniz.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Hepinize merhaba arkadaşlar. Youtube benzeyen bir site kurmak istiyorum. Bunun için gerekli olanlar nelerdir? Yüksek güvenlikli olmasını istiyorum. Bu işi yapabilecek olanlar benimle özelden iletişime geçsin. Ve bu sitenin aynı zamanda mobil uygulamasını yapmak istiyorum. Teşekkürler arkadaşlar.
Yandex kuruyor zaten hocam. Bu sitenin mobil uygulaması için sitenin ana ekranından

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Yandex mi Google mı daha iyi?
Uygulama çeşitliliği olarak Yandex. Tarayıcı olarak Yandex biraz kötü. Onun üstünde de çalışıyoruz. Yeni uygulamamız Yandex Sloy üzerinde çalışıyoruz şimdi. İleride (kesin değil) telefonlar için yazılım üretmeyi planlıyoruz. Böylece piyasadaki rakiplerimizi sollamış olacağız.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
TikTok sitesi yapın. o da iyi gidiyor. 50 lira sermaye yeterli. Videoları nasılsa kullanıcı kendi ekleyecek. İlk izleyiciniz ben olacağım.

Alp Duran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Başlığı eksik yazmışsın
YOUTUBE 'A BENZER SİTE KURMAK için kırk fırın ekmek yemek gerekir.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Yandex, YouTube'a rakip bir video platformu hazırlığında. Bu işi Yandex'e (Yandex'te yazılımcıyım) bırakın.
Ne tür yazılım işindesin yandex'te?

Bu arada konu sahibine önerim, böyle bir şey üzerine gideceğine farklı bir concept bul ilerle.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Fikir güzel ama yemez hocam.
Screenshot_2019-10-17-23-36-44-1.png

Alp Duran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Y
Yandex, YouTube'a rakip bir video platformu hazırlığında. Bu işi Yandex'e (Yandex'te yazılımcıyım) bırakın.
Yandex yapabilir, güzel bir iş çıkaracağından eminim fakat youtube platformuna ne kadar yaklaşabilir ve youtube kullanıcılarına kendi tarafına nasıl çekebilir bilemedim

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Nasreddin hoca bir gün Akgöl'e Yoğurt mayalıyormuş. Göl kıyısından geçen biri görmüş ve sormuş, "Hocam ne yapıyorsun sen orada?" Hoca cevap vermiş, "Yoğurt mayalıyorum". Adam sormuş, "hiç gölde maya tutarmı?". Hoca cevap vermiş, "ya tutarsa?".

Venceremos1940

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Hevesini kırmak istemem ama Youtube benzeri bir kaç site daha vardı izlesene, Dailymotion gibi.. bunlar bile piyasada tam anlamıyla tutunamadı.
Bu işi yapacaksan bariz bi farkın olmalı. Aksi takdirde boşa kürek çekmiş olursun

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Çoluk çocuk ne yapacak? Kendinizi yoruyorsunuz. Bilgisayarına bir kaç ayar yapınca olacak sanmış, o ayarları soruyor işte.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Adam yandexi yarı tanrı filan mı zannediyor anlamadım. :D yandexe tapmıyorsundur umarım yandexte yazılımcıymışsın... ? ? ? ? ? ee nasıl bir proje var? kanıt var mı? @Melih Beyefendi

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
evet evet sana inanıyorum :D (!)(!) kafa mı buluyorsun sen? :D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D kanıtlayabilir misin orada çalıştığını? xDDDD
Kardeşim sen git meyhaneye. Orada bulursun kafayı. Şöyle 1000 kadeh içki iç. Gelirsin kendine. Hadi kardeşim sana Yandex'te yazılımcı olduğumu kanıtlamak zorunda değilim!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne tür yazılım işindesin yandex'te?

Bu arada konu sahibine önerim, böyle bir şey üzerine gideceğine farklı bir concept bul ilerle.
Uygulama geliştiriyorum. #C kodlama dili ile çalışıyorum. Yeni uygulamamız Yandex Sloy üzerinde benim de emeğim var.

Son düzenleme:

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Kardeşim sen git meyhaneye. Orada bulursun kafayı. Şöyle 1000 kadeh içki iç. Gelirsin kendine. Hadi kardeşim sana Yandex'te yazılımcı olduğumu kanıtlamak zorunda değilim!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uygulama geliştiriyorum. #C kodlama dili ile çalışıyorum. Yeni uygulamamız Yandex Sloy üzerinde benim de emeğim var.

Birincisi #c değil c#. Bunu bilmemeni yadırgadım. Typo yaptığını düşünmek istiyorum.

İkincisi, yandex sloy ile tiktok'a rakip mi oldu yandex. Kullanmıyordum şimdi hiç kullanmam. Saçma sapan yazılımlar üreteceğine yandex insanların yaşamını güzelleştirecek alanlara devam etmeli. Neyse diyecek bir şey yok. Kullanmadığım için memnunum.