Call Of Duty Mobile Donma Hatası?

Bu konuyu okuyanlar

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Hayırlı günler arkadaşlar;
Bildiğiniz üzre geçen günler oyun dünyasına mobil versiyonla hızlı bir giriş yapan call of duty mobile oyun sevenlerin beğenisini toplamayı başardı. Ben oyunu emulatör ile oynuyorum ve oyunda bazen donma hatası yaşamaktayım, bilgisayar sistemim gayet iyidir fakat oyun neden donmakta bir türlü anlayamadım. Eyer sizlerde böyle hata varsa ve çözümünü biliyorsanız lütfen benimle de paylaşın.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Hangi emulatör ü kullanıyorsunuz?

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Hatta ek olarak bazen oyun bitince ekran kararıp, donuyor ve mecburen kapatmak gerekiyor. Bu sebepten ben de konuyu takipteyim. Sistemim Orta seviye, kısaca; ryzen 5 2600x, rx 580 8gb, 16 gb Ram 3000mhz.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Hangi emulatör ü kullanıyorsunuz?
Call Of Duty'nin kendi emulatörünü Gameloop
Hatta ek olarak bazen oyun bitince ekran kararıp, donuyor ve mecburen kapatmak gerekiyor. Bu sebepten ben de konuyu takipteyim. Sistemim Orta seviye, kısaca; ryzen 5 2600x, rx 580 8gb, 16 gb Ram 3000mhz.
Arkadaşım bende oyunu kendi emulatörü olan gameloop ile oynuyorum. Oyunda her iki modda girerken tam geri sayımda takılıyor. Bazende ana sayfaya dönerken takılıyor. Kapatıp açmak zorunda kalıyorum.

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Umarım bir çözümü vardır ve biri yardımcı olur...

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Pubg'de de ilk zamanlarda emulatörde bu gibi sorunlar vardı ilerleyen dönemlerde çözülür belki..

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Uygulama ile ilgili bir sorun, Şimdi yükledim ve denedim, kasma yapmayacak bir bilgisayardayım bende dahi yaptı.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Umarım bir çözümü vardır ve biri yardımcı olur...
İlerleyen dönemlerde yeni güncelleme ile düzelir galiba.
Pubg'de de ilk zamanlarda emulatörde bu gibi sorunlar vardı ilerleyen dönemlerde çözülür belki..
Düzelene kadar mobilden oynacaksınız..
Tavsiyen için teşekkür ederim arkadaşım.
Uygulama ile ilgili bir sorun, Şimdi yükledim ve denedim, kasma yapmayacak bir bilgisayardayım bende dahi yaptı.
Benim bilgisayar bile kasmayacak kadar iyi fakat sorunlar bir türlü bitmiyor. Yeni güncellemeyi bekleyeceğiz.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Mobil versiyonda da bazı sorunlar var yavaş yavaş güncelleme aldıkça düzelecek grafik kalitesi pubg çok iyi bir oyun pubg'de ki hilelileri düşünürsek çok kişi bu oyuna kayacak..

centos17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
donma oluyor aslında donma değilde bir tıkanma oluyor oyun anında yani maç sırası yaşamadım fakat bazı yüklemeler yaparken yani herhangi bir maça başlarken giremeden donuyor bu biraz bağlantı zayıflığı ve tabi oyunda bazı alt yapıların oturmadığından olabilir ve tabi pcde oynayanlar için söylüyorum biz 3 . taraf bir yazılım kullandığımız için yani emülatör bilgisayarda bu tıkanmalar daha çok olabilir . bilgisayarın özellikleri ile alakası yoktur. olsa oyunu açarken oynarken de bol bol donma ve tıkanma yaşanır aynı dert hepimizin başında var açıkcası :D:D:D:D:D:D