sınıftaki iki kız beni sapıklıkla sucluyor ben bişey yapmadım ogretmene soylerse egitim kariyerim bitter

Bu konuyu okuyanlar

sametkayi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Sınıftaki iki kız yalandan beni sapıklıkla sucluyor neymiş arkadan onlara değiyormusum kızların 2 side gıcık kaptıgı için yaptklarını dusunuorum yalandan hocaya söylerlerse eğitim kariyerim komple bitter yardım edin nasıl yalan attıklarını ıspatlarım birinin boyu bacagıma geliyor digeride malın onden gideni ya ben onları napayım ya Allahım yardım et

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Sınıftaki iki kız yalandan beni sapıklıkla sucluyor neymiş arkadan onlara değiyormusum kızların 2 side gıcık kaptıgı için yaptklarını dusunuorum yalandan hocaya söylerlerse eğitim kariyerim komple bitter yardım edin nasıl yalan attıklarını ıspatlarım birinin boyu bacagıma geliyor digeride malın onden gideni ya ben onları napayım ya Allahım yardım et
Yapacak bir şey yok hocaya anlat durumu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç unutmam kızlar bana ortaokulda güvenirdi falan sıra olursa arkama sen geç derlerdi ne safmışım :D

sametkayi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1

Hiç unutmam kızlar bana ortaokulda güvenirdi falan sıra olursa arkama sen geç derlerdi ne safmışım :D
ya bilmiyorum cuma gunu oldu inşAllah bişey olmaz olursada bi kız arkadaşım var o herşeyi biliyor Onla Müdürün Yanına Gideriz Anlatırız Olayı Bişey Olmaz Galiba

:D bana onu yapmadılar direk bazen yandan falan carpıyorum bagırıyor nedn arkama geçip çarpıyıosun die

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
müdür değilde müdür yardımcısı veya sınıf öğretmeni daha iyi olur

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,731
Söz ile hiç bir eğitimci harekete geçmez. Eminsen kendinden bunun olmadığını rahatca söyleyebilirsin.

sametkayi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Söz ile hiç bir eğitimci harekete geçmez. Eminsen kendinden bunun olmadığını rahatca söyleyebilirsin.
Kız söylicem die beni tehdit ederse bende söyle die ısrar edicem söyleyincede ben bişey yapmadım ztn senin dedigin rahatca konusucam eğer hoca inanmazsada artık yapacak bişey yok ama yapmadıgım için gönlüm rahat