Fifa 20 Almalı Mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Arkadaşlar öğrenci evinde okul zamanı çok boş zamanım oluyor ve derslerimi de hallettikten sonra kalan süre içinde bolca sıkılıyorum. Fifa oynamayı seviyorum ve bilgisayarımda rahatça oynatabilir, o konuda bir sorun yok. Fifa'nın durmaplay üzerinden satış fiyatı 300 lira görünüyor. Sizce almaya değer mi? Online oynamak için almayı düşünüyorum tamamen.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Emülatör kurun PC güçlü ise. Call of Duty Mobile oynayın.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Arkadaşlar öğrenci evinde okul zamanı çok boş zamanım oluyor ve derslerimi de hallettikten sonra kalan süre içinde bolca sıkılıyorum. Fifa oynamayı seviyorum ve bilgisayarımda rahatça oynatabilir, o konuda bir sorun yok. Fifa'nın durmaplay üzerinden satış fiyatı 300 lira görünüyor. Sizce almaya değer mi? Online oynamak için almayı düşünüyorum tamamen.
Hocam bende futbol oyunlarından hoşlanıyorum sen de benim gibi çok seviyorsan değer online alicaksan fifa al ama pes dede baya bi gelişme var ama online da yok

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Hocam bende futbol oyunlarından hoşlanıyorum sen de benim gibi çok seviyorsan değer online alicaksan fifa al ama pes dede baya bi gelişme var ama online da yok
Pes güzel geliyordu ama oynanış tarzını artık sevemiyorum, Fifa tercihim. Hazırda paramda varken dediğim gibi Fifa'yı alayım. Tüm sene oynarım zaten, değer gibi duruyor. Durmaplay'de 300 liraya buldum ve en uygun orası görünüyor. Başka alabileceğim bir yer biliyor musunuz?