Anormalmiyim ?

Bu konuyu okuyanlar

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
8. Sınıfım Herkes Mal Mal Triplere Girmiş Rap Dinliyorum Adı Altında Yaz Yağmurum Dinliyorlar Özellikle Şehinşah Ben Fero Ve Ezhel Durakları Bakın Ais Ezhel Değil Ezhel 2Pac Diye Gezerler Fakat Ne Biggie Falan Haberleri Var Neyse Bi Kız Arkadaşım Var Sevgili Olarak Değil Onu Goruyorum 1 Haftada 1 Sevgili Değiştiriyor Kusucam Artık Herkes Popüler Kültür Kurbanı Zaten Napıcam Bilmiyorum Genellikle Görüşlerim Farklı Çok Fazla Saçma İnsanlar Var Hasan Sabbah Hayranıyımdır Hasan Sabbahla Dalga Geçen Var Hasan Sabbahla Düşünün İq Seviyesini Notlarım Düşük Çünkü Çalışmıyorum 5.Sınıfta Yaptığım Salaklıklar Yüzünden Adım Çıktı Zaten Tek Başıma Çıksam 10 Kişi Sıkıştırılıyorum Hoca Gelmese Dayak Bilmiyorum Mahallem Pek Tekin Değil 1 Çocuk Bıçakla Tehdit Etti Fakat Bilmiyorum Nolcak Dediğim Gibi Görüşlerim Farklıdır Okurum Türk Tarihi İlgimi Çeksede Daha Çok Yabancı Tarihler İlgimi Çekiyor Anormallik Bendemi ?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bunu burda tartışman inan daha çok zarar getirir, bir psikoloğa gitmenden zarar gelmez. Okulda iken rehberlik hocasına bu kadar ayrıntılı sorular sorman bile garipsenebilir...

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bunu burda tartışman inan daha çok zarar getirir, bir psikoloğa gitmenden zarar gelmez. Okulda iken rehberlik hocasına bu kadar ayrıntılı sorular sorman bile garipsenebilir...
Bilmiyorum Cevaplara Baktıkça Bir Karar Vericem Sağol Cevabın İçin Ama Neder Garipsenirki ? Neden Zaten Konu Anormalmiyim Yani Bu Kadar Sorgulamam Filan

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bilmiyorum Cevaplara Baktıkça Bir Karar Vericem Sağol Cevabın İçin Ama Neder Garipsenirki ? Neden Zaten Konu Anormalmiyim Yani Bu Kadar Sorgulamam Filan
Sorgulamanda bir sakınca yok ama çok ayrıntılı sorular sormuşsun, neredeyse tüm hayatının özeti şeklinde yargılar vermek öyle her kişinin uzmanlık alanına girmez... En doğrusu psikoloğa gidip rahat rahat sırayla dertleşmek, iyi gelir sana emin olabilirsin.

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sorgulamanda bir sakınca yok ama çok ayrıntılı sorular sormuşsun, neredeyse tüm hayatının özeti şeklinde yargılar vermek öyle her kişinin uzmanlık alanına girmez... En doğrusu psikoloğa gidip rahat rahat sırayla dertleşmek, iyi gelir sana emin olabilirsin.
Peki Bunu Aileme Nasıl Açıklıyacağım ? Ben Sistem Karşıtımıyım Diyim Ben Onların Gözünde Saçma Sapan Şarkılar Dinliyorummu Diyim Annem Küfürlü Video İzlememe Kızan Bir İnsan Sence ?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Yaşın küçük olmalı, galiba demek istediğin tek başına psikoloğa gidemiyorsun herhalde, yanlış mı anladım? Eğer ailene açmak istiyorsan öncelikle onları üzecek bir şeyler söylememeye çalışmalısın. En çok kızdıkları şeyden değil de az kızabilecekleri şeyden başla, yavaş yavaş sorun teşkil eden şeyleri çözmek için uğraş.

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Yaşın küçük olmalı, galiba demek istediğin tek başına psikoloğa gidemiyorsun herhalde, yanlış mı anladım? Eğer ailene açmak istiyorsan öncelikle onları üzecek bir şeyler söylememeye çalışmalısın. En çok kızdıkları şeyden değil de az kızabilecekleri şeyden başla, yavaş yavaş sorun teşkil eden şeyleri çözmek için uğraş.
8.Sınıfım Mesela Neyden Başlayabilirim Sence Psikologluk Bir Durum Olması Lazım Götürmeleri İçin Sadece O Sorunum İçin Gittiğimi Sanarlar Fakat Başka Sorunlarımı da Anlatabilirim Yakın Zamanda Bir Trafik Kazası Geçirdim Onla İlgili Gidip Daha Farklı Şeyler Anlatmam Mümkün mü Gerçi Ben Psikologa Gittiğim Oldu Ve Annem Babam Odadayken Bire Bir Konuştuklarımızı Duyuyorlardı Böyle Psikologlarda Var Sence Cidden Araba Çarpmasını Bahane Edip Gideyimmi ?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
8.Sınıfım Mesela Neyden Başlayabilirim Sence Psikologluk Bir Durum Olması Lazım Götürmeleri İçin Sadece O Sorunum İçin Gittiğimi Sanarlar Fakat Başka Sorunlarımı da Anlatabilirim Yakın Zamanda Bir Trafik Kazası Geçirdim Onla İlgili Gidip Daha Farklı Şeyler Anlatmam Mümkün mü Gerçi Ben Psikologa Gittiğim Oldu Ve Annem Babam Odadayken Bire Bir Konuştuklarımızı Duyuyorlardı Böyle Psikologlarda Var Sence Cidden Araba Çarpmasını Bahane Edip Gideyimmi ?
Denemeye değer, bazen ailene açamadığın şeyleri arkadaşına veya arkadaş ayarındaki güvenilir insanlara açabilirsin. Psikolog sendeki isteği görebilmeli ama yoksa o da tek başına bi şey yapamaz, bunu da biliyorsundur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çözüm mutlaka vardır, yeter ki doğru yerde aramak bulmak gerekir.

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Denemeye değer, bazen ailene açamadığın şeyleri arkadaşına veya arkadaş ayarındaki güvenilir insanlara açabilirsin. Psikolog sendeki isteği görebilmeli ama yoksa o da tek başına bi şey yapamaz, bunu da biliyorsundur.

Çözüm mutlaka vardır, yeter ki doğru yerde aramak bulmak gerekir.
Okulda Kardeşim Dediğim Arkadaşıma Açıyorum Ama Oda Benim Anlattığım Bazı Durumlardan Şikayetçi 2 Arkadaş Mal Mal Düşünüyoruz Ha Bide Birşeyi Sana Özelden Sormam Lazım Sana Sorabilir miyim ?

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Zannetmiyorum garip olduğunu, abartma. Değişik insansın sadece.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Teşhis koyacaksam eğer tam bir ergensin. Git ergenliğini yaşa :))
Büyüyorsun da diğer yandan. Kendi kendine garip gelmen belki bu yüzdendir.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Askerlikten sonra çalışmaya para kazanmaya başlayınca kendine gelirsin. Ailenin yükü üzerine binince sen böyle saçmalıkları bırakıp sadece para kazanmaya odaklanacağından eminim.

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Teşhis koyacaksam eğer tam bir ergensin. Git ergenliğini yaşa :))
Büyüyorsun da diğer yandan. Kendi kendine garip gelmen belki bu yüzdendir.
İşte Bu Dediğine İnanmıyorum Devrimi Yapınca Görücez Teşhis Ergenlikmiymiş :)

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
8. Sınıfım Herkes Mal Mal Triplere Girmiş Rap Dinliyorum Adı Altında Yaz Yağmurum Dinliyorlar Özellikle Şehinşah Ben Fero Ve Ezhel Durakları Bakın Ais Ezhel Değil Ezhel 2Pac Diye Gezerler Fakat Ne Biggie Falan Haberleri Var Neyse Bi Kız Arkadaşım Var Sevgili Olarak Değil Onu Goruyorum 1 Haftada 1 Sevgili Değiştiriyor Kusucam Artık Herkes Popüler Kültür Kurbanı Zaten Napıcam Bilmiyorum Genellikle Görüşlerim Farklı Çok Fazla Saçma İnsanlar Var Hasan Sabbah Hayranıyımdır Hasan Sabbahla Dalga Geçen Var Hasan Sabbahla Düşünün İq Seviyesini Notlarım Düşük Çünkü Çalışmıyorum 5.Sınıfta Yaptığım Salaklıklar Yüzünden Adım Çıktı Zaten Tek Başıma Çıksam 10 Kişi Sıkıştırılıyorum Hoca Gelmese Dayak Bilmiyorum Mahallem Pek Tekin Değil 1 Çocuk Bıçakla Tehdit Etti Fakat Bilmiyorum Nolcak Dediğim Gibi Görüşlerim Farklıdır Okurum Türk Tarihi İlgimi Çeksede Daha Çok Yabancı Tarihler İlgimi Çekiyor Anormallik Bendemi ?
Hasan sabah ne Black Sabbath’mi demeye çalıştın, yeni popüler kültür ile büyüyen herkes öyle lise de pek farklı değil bence onları takma derslerine odaklan ve ne yaparsan yap onlarla eğlenmek için bile onların arasına girme (tecrübe ile sabit bir defa ipin ucunu kaçırdın mi bir daha tutamıyorsun)

Okulun ve çevreni takma fikirlerin kimseyi bağlamaz (bende sosyalizme yatkınım fikir olarak ama en iyi anlaştığım insan koyu ülkücü farklar anormal değil saygı çerçevesinde olduğu sürece), hiç kurtulamıyorum vs diyorsan derslerine gomul çünkü iyi bir lise iyi bir üniversite ve iyi bir meslek+düzgün bir çevre demek bence istemezsin ileride çocukların da senin yaşadıkları yaşasın

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Böyle özel konuları foruma paylaşmayın bence

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Hasan sabah ne Black Sabbath’mi demeye çalıştın, yeni popüler kültür ile büyüyen herkes öyle lise de pek farklı değil bence onları takma derslerine odaklan ve ne yaparsan yap onlarla eğlenmek için bile onların arasına girme (tecrübe ile sabit bir defa ipin ucunu kaçırdın mi bir daha tutamıyorsun)

Okulun ve çevreni takma fikirlerin kimseyi bağlamaz (bende sosyalizme yatkınım fikir olarak ama en iyi anlaştığım insan koyu ülkücü farklar anormal değil saygı çerçevesinde olduğu sürece), hiç kurtulamıyorum vs diyorsan derslerine gomul çünkü iyi bir lise iyi bir üniversite ve iyi bir meslek+düzgün bir çevre demek bence istemezsin ileride çocukların da senin yaşadıkları yaşasın
Popüler Kültürmü Ney Ben Popüler Kültürü Bitimek İçin Plan Yaparken Sen Onla Büyüdüğümü Söylüyorsun Yine De Teşekkür Ederim Ve Black Sabbath Metal Grubuymuş Metal Dinlemem Hasan İbn-i Sabbah dan Bahsediyorum Hani İsmaili Tarikatının Başı Alamut Kalesi Filan

Böyle özel konuları foruma paylaşmayın bence
Çok Baskıcı Bi Aileye HiçBir Şey Anlatılmıyor Ne Yazıkki

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
1. Olarak böyle bir dil olamaz, böyle her kelimenin Başı Büyük Harfle Olacaksa güzel bir meslek almana bir duvar olucak bu, tamam bu internet ortamı, nokta virgül kesme işareti falan koymada bari yazdığın mesajın ilk harfi büyük sonundada küçük bir nokta olsun.
2. Bende şuanda ortaokula gidiyorum, neyseki bu forumun 13 yaş kuralı yok, seninlen aynı durumdayım çıkmış bir gerizekalı diyorki "kendini üstün saniyor hocim" şu hasan, bıçak tehdidi, sevgili, dövme gibi durumlar hariç bende seninlen aynı çatı altında yaşıyorum diyebilirim. Ne yazık ki çöplük gibi eğitim sistemimizin yeni hali(ve benim gerizekalı sınıfımdaki tüm öğrencilerin desteğiyle), bende çalışmayı bıraktım zaten 8. sınıfta başlıyacağım ders çalışmaya (sırf bir lgs denilen kağıt için) yoksa 20 ile 1 hafta gelmeyip 1 gün gelen geçiyor bizim sınıftan. Hocaya geliyorum diyorum sınıfın altıda biri geçecek iyi bir üniversiteye hoca diyorki "belki lisede aklı başına gelicek onların üniversiteleride iyi olucak" yani bir şey demiyorum, ciddende doğru. Bende bıraktım ders çalışmayı zaten, 8. sınıfta başlarım belki 60 alayım yine geçicem zaten. 8. sınıftada yakayı kurtarırım.

Anormal olmadığını düşünüyorum, bu foruma kayıt olmak bir tık iş ama bunu yapabilmeyi düşünmek senin içinde güzel bir beyinin olduğunu bana hissettiriyor, bence şimdiden ders çalışmaya başla yada 2. dönemde, sonra LGS den iyi bir not alıp iyi bir liseye git kendini kurtar, sonrada üniversiteye git ordan teknolojiyle ilgili branş seç zaten yapay zeka tüm işleri yakında eline alıcak.

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
1. Olarak böyle bir dil olamaz, böyle her kelimenin Başı Büyük Harfle Olacaksa güzel bir meslek almana bir duvar olucak bu, tamam bu internet ortamı, nokta virgül kesme işareti falan koymada bari yazdığın mesajın ilk harfi büyük sonundada küçük bir nokta olsun.
2. Bende şuanda ortaokula gidiyorum, neyseki bu forumun 13 yaş kuralı yok, seninlen aynı durumdayım çıkmış bir gerizekalı diyorki "kendini üstün saniyor hocim" şu hasan, bıçak tehdidi, sevgili, dövme gibi durumlar hariç bende seninlen aynı çatı altında yaşıyorum diyebilirim. Ne yazık ki çöplük gibi eğitim sistemimizin yeni hali(ve benim gerizekalı sınıfım), bende çalışmayı bıraktım zaten 8. sınıfta başlıyacağım ders çalışmaya (sırf bir lgs denilen kağıt için) yoksa 20 ile 1 hafta gelmeyip 1 gün gelen geçiyor bizim sınıftan. Hocaya geliyorum diyorum sınıfın altıda biri geçecek iyi bir üniversiteye hoca diyorki "belki lisede aklı başına gelicek onların üniversiteleride iyi olucak" yani bir şey demiyorum, ciddende doğru. Bende bıraktım ders çalışmayı zaten, 8. sınıfta başlarım belki 60 alayım yine geçicem zaten. 8. sınıftada yakayı kurtarırım.

Anormal olmadığını düşünüyorum, bu foruma kayıt olmak bir tık iş ama bunu yapabilmeyi düşünmek senin içinde güzel bir beyinin olduğunu bana hissettiriyor, bence şimdiden ders çalışmaya başla yada 2. dönemde, sonra LGS den iyi bir not alıp iyi bir liseye git kendini kurtar, sonrada üniversiteye git ordan teknolojiyle ilgili branş seç zaten yapay zeka tüm işleri yakında eline alıcak.
Teşekkür ederimde Ben Sistemi sevmediğim için değiştirmek istiyorum bana iyi Üniversite filan diyor herkes :) ha bide Hasan İbn-i Sabbah Hasan demessen sevinirim hala yasını tutarım 2pac ve biggie gibi (Fedailerin Kalesi Alamutu oku anlarsın ne kadar yüce bir insan olduğunu şu ana kadar yeryüzündeki en yüce insanlardan

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Teşekkür ederimde Ben Sistemi sevmediğim için değiştirmek istiyorum bana iyi Üniversite filan diyor herkes :) ha bide Hasan İbn-i Sabbah Hasan demessen sevinirim hala yasını tutarım 2pac ve biggie gibi (Fedailerin Kalesi Alamutu oku anlarsın ne kadar yüce bir insan olduğunu şu ana kadar yeryüzündeki en yüce insanlardan
Ha birde rap, müzik bile dinlemediğimide söylemeyi unutmuşum.

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Hip-Hop Dinle Rap Dinleme Massaka Diablo Ozbi Şehinşah ın Şehinşah olduğu zamanlarrı dinlemeni tavsiye ederim Hidranın da Hidra olduğu zamanlar Killa Hakan dinle çok anlamlı şarkıları var bu mc lerin daha çooook saymadıgım var ama başlaman için yeter ben Şehinşah a.k.a Hasan Sabbah ın Kendine Hayran şarkısıyla başladım başla ve sıyrıl popüler kültürden

Ve Hasan İbni-i Sabbah 10. yüzyılda yaşamış bi gerçek bir Komutandır

Son düzenleme:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Popüler Kültürmü Ney Ben Popüler Kültürü Bitimek İçin Plan Yaparken Sen Onla Büyüdüğümü Söylüyorsun Yine De Teşekkür Ederim Ve Black Sabbath Metal Grubuymuş Metal Dinlemem Hasan İbn-i Sabbah dan Bahsediyorum Hani İsmaili Tarikatının Başı Alamut Kalesi Filan

Çok Baskıcı Bi Aileye HiçBir Şey Anlatılmıyor Ne Yazıkki
Onlar popüler kültür ile büyüyor demeye çalışmıştım ama neyse :) , tam tersine bu kelimenin popüler kültür ile büyüyen bir ahmaktan çıkması elma agacindan armut çıkması gibidir

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555

Konudan etkilenip de bir sapkını efsane sananlar olabilir ki bunun için yukarıda adresi belli sayfa ziyaret edilsin...

• Cibilliyetsize ilim öğretmek, eşkıyanın eline kılıç vermektir.

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15

Konudan etkilenip de bir sapkını efsane sananlar olabilir ki bunun için yukarıda adresi belli sayfa ziyaret edilsin...

• Cibilliyetsize ilim öğretmek, eşkıyanın eline kılıç vermektir.
Hasan Sabbah Efsanedir Efsane Kalacaktır Bunu Yapcak Bir Beyin Daha Dünyaya Gelmemiştir

Onlar popüler kültür ile büyüyor demeye çalışmıştım ama neyse :) , tam tersine bu kelimenin popüler kültür ile büyüyen bir ahmaktan çıkması elma agacindan armut çıkması gibidir
Yanlış Anlamışım Özür Dilerim

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sinsi ve kurnaz bir şeytanın insanlığa nasıl bir yararı olmuş, açıklar mısın bizlere..?
Hiçbir Yararı Olmamıştır Ve Şeytan Olduğunu Nerden Çıkardın :) Olmuştur Aslında Alamut Kalesini Öyle Kayalıkların Arasında Bir Kale Değilde Cennet Gibi Biryer Olduğunu Göstermiştir

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hiçbir Yararı Olmamıştır Ve Şeytan Olduğunu Nerden Çıkardın :)
Tarihe not düşülmüş yapıp ettikleri ve öğretilerinden iblis yolunda baya çaba sarfetmiş belli... Sanırım sen yukarıda verdiğim sayfadaki yazıları hiç önemsemedin ? Efsane diyon da, kime göre neye göre efsane olmuş bi açıkla da herkes bilsin.

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Tarihe not düşülmüş yapıp ettikleri ve öğretilerinden iblis yolunda baya çaba sarfetmiş belli... Sanırım sen yukarıda verdiğim sayfadaki yazıları hiç önemsemedin ? Efsane diyon da, kime göre neye göre efsane olmuş bi açıkla da herkes bilsin.
Bana Görede Olsa Bir İnsan Bir İnsanı Efsane Olarak Görüyorsa Efsanedir Çok Zeki Olduğu İçin Hayranıyım Zaten

KiramenKatibin36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Müridlerine uyuşturucu vererek mi? Cennet bu kadar ucuz mu ki...
Şimdi Muridin ne Demek Olduğunu Bilmiyorum Fakat Fedailerinden Bahsediyorsan Zaten Cennet Bahçesindeki Bir Kız Fedailerinden Birine Bileziğini Vermişti Anlaması Lazımdı :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bana Görede Olsa Bir İnsan Bir İnsanı Efsane Olarak Görüyorsa Efsanedir Çok Zeki Olduğu İçin Hayranıyım Zaten
Hayranısın tamam da "efsane" sözcüğü tek kişi bakımından ele alınmaz genelde, hangi manada kullandığın önemli... Ben 3. maddeye istinaden soruyordum.

efsane sözcüğü anlamları:
1. isim, edebiyat Eski çağlardan beri söylenegelen, olağanüstü varlıkları, olayları konu edinen hayalî hikâye, söylence.
2. isim, mecaz Gerçeğe dayanmayan, asılsız söz, hikâye vb:
"Hamdi'nin hayatına dair uydurulmuş efsanelerden birisi de onun müthiş bir aşk yüzünden bu hâle geldiğidir." - Yakup Kadri Karaosmanoğlu
3.
isim, mecaz Olağanüstü bir başarı elde etmiş kimse, kurum vb.