Operatör Değişikliği_Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
merhaba arkadaşlar, son yaşanan deprem hadisesinden sonra türk telekom kullanıcısı olarak yaklaşık 6-7 saat hattımı kullanamadım ve hazır taahhütüm bitmişken hattımı değiştireyim dedim. vodafone redli 8 tarifesine geçmeyi düşündüm vodafonelularla sınırsız konuşması olduğu için. fakat aslında gönlümde yatan turkcell ama fiyatları malum çok fazla. lifecell tarifelerine baktım fena değil fakat turkcell ile aralarında çekme farkı var diyenleri gördüm. lifecell de bip ile sınırsız konuşma var fakat kalitesi nasıl olur kullanmadığım için bilemiyorum. acaba vodafone, turkcell ve lifecell kullanıcıları deneyimlerini paylaşabilirler mi? bu arada operatör içi sınırsız bir tarife ya da seçeceğimiz bir numarayla sınırsız olacak şekilde bir ayrıcalık olan tarife hakkında bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
Turkcell de fiyatlar pahalı biraz güzel paket bulursan çekim kalitesi daha iyi, ben Vodafone kullanıyorum 1 sene 16gb 1000dk 100sms paketini kullandım 1 sene 45tl sonra faturasıza geçtim, kolay paket 18 kullanıyorum 18gb internet 1000 dk 500 sms olması lazım 60tl, aslında 100 tl ye baya youtube sınırsız 20gb netli 2 sene taahhütlü bir tarife önerdiler ama pahalı geldi geçmedim.

25 yaş altıysanız vodafone de güzel paketler ama üstüyseniz yine redli 10 gibi paketler güzel hat içi sınırsız konuşma sınırsız whatsapp gibi özellikleri mevcut.

Hakanadan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyat/performans açısından Vodafone derim.

zaferozkan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Lifecell e hiç bulaşma bip ten sınırsız gorusmede verse karşı taraf sürekli duymadım deyip duruyor nasıl kaçağını sasirirsin. Turkcell 10gb 500 dk 100 sms 49.90 tarifesini kullaniyorum. Dakikanın yetmediği yerlerde salla kazandan gelen bip paketi ile idare ediyorum. Ama lifecell i önermem

engintd1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
vodafone geç hem kafan rahat hem cebin rahat olsun

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
arkadaşlar haftasonu vodafone ve turkcell bayilerine giderek birebir görüşme yaptım. turkcelldeki kadın biraz burnu havada bir şekilde ilgilendi ve tarifeleri gösterdi. açıkcası 20 sene önce nasıl paket bakımından kıt bir operatörse hala aynı ve hala aynı havada. nasıl olsa benim çekim gücüm iyi insanlar bana mahkum havasında. vodafone da ise abi 1 ekimde yeni tarifeler gelecek hiç ağzımızı yormayalım sonra gel dedi. dün gördüm gerçekten de ekteki paylaştığım tarife geldi. büyük ihtimal redli 15 tarifesine geçiş yapacağım. her haliyle türk telekomdan daha iyi çekim gücüne sahip olacağını düşünüyorum. hemde vodafone içi sınırsız olacağı için kafam gerçekten rahat olacak. benim gibi taşıma yapacak arkadaşlara bilgilendirme olması amacıyla resmi de paylaşıyorum gerçekten güzel bir tarife. herkese yorumundan dolayı teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    17 KB · Görüntüleme: 332

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
arkadaşlar haftasonu vodafone ve turkcell bayilerine giderek birebir görüşme yaptım. turkcelldeki kadın biraz burnu havada bir şekilde ilgilendi ve tarifeleri gösterdi. açıkcası 20 sene önce nasıl paket bakımından kıt bir operatörse hala aynı ve hala aynı havada. nasıl olsa benim çekim gücüm iyi insanlar bana mahkum havasında. vodafone da ise abi 1 ekimde yeni tarifeler gelecek hiç ağzımızı yormayalım sonra gel dedi. dün gördüm gerçekten de ekteki paylaştığım tarife geldi. büyük ihtimal redli 15 tarifesine geçiş yapacağım. her haliyle türk telekomdan daha iyi çekim gücüne sahip olacağını düşünüyorum. hemde vodafone içi sınırsız olacağı için kafam gerçekten rahat olacak. benim gibi taşıma yapacak arkadaşlara bilgilendirme olması amacıyla resmi de paylaşıyorum gerçekten güzel bir tarife. herkese yorumundan dolayı teşekkür ederim.

Geç hocam geç... 3 vakit sonra tonla laf sayabilirsin vodafone a özellikle MH servisine.

Ha eğer TR içi seyahat ediyorsan "Ya bu cihaz neden az çekiyor aaa gitti" de diyebilirsin.

Geç hocam. :)

Reaksiyon puanı
24
ben 1 yıl vodafone kullandım tahahütüm biter bitmez ayrıldım uygun tarife var dediler şehir merkezinde bile çekmediği zamanlar oldu malesefki çekim kalitesi çok kötü türktelekom desen hali ordada depremden sonra aralarında en iyisi yine turkcell 2 yıllık Turkcelliyim hiç çekmediğini görmedim şuaralar gayet uygun tarifeler var. Hatta lifecellde yeni kampana var 8 gb 750 dk 49 tl tavsiye ederim eğer yaşın uygunsa gnç kampanyaları var

Chopperluffy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vodafone çekim kalitesi olarak iyi ama bazen bazı yerler de internet hızı düşük oluyor onun dışında vodafone gayet iyidir.Red tarifelerini tavsiye ederim.

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Vodafone ankarada cogu yerde vodafone 4,5g hep full çekiyor ev de internet hızım
Screenshot_20191101-012826.jpg

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Tt candır 10 senedir kullanıyorum. Abim vodafone dan memnun kalmadı taahüt süresi bitince hemen geri taşımıştı

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Turkcell derim ama pahalı derseniz vodafone a geçin hocam

yukselg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
vodafone'a 15 gün dayanabildim. Çekmeme internete girememe sorunları yüzünden tekrar Telekoma geçiş yaptım. yarın gece aktif olucak. online 4 tarifesinden 8 gb internet 33 tl olan tarifeyi kuklanıyorum. şehrin merkezindeyim ve telefon nerede çekicek acaba diye anten gibi dolaştırıyorum telefonu. çok ciddi dalgalanmalar oluyor. konuşmalar kesiliyor. Enyisi tartışmasız türkcell ama 12 gb 35 tl ye vermediği için telekom enyisi

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
vodafone'a 15 gün dayanabildim. Çekmeme internete girememe sorunları yüzünden tekrar Telekoma geçiş yaptım. yarın gece aktif olucak. online 4 tarifesinden 8 gb internet 33 tl olan tarifeyi kuklanıyorum. şehrin merkezindeyim ve telefon nerede çekicek acaba diye anten gibi dolaştırıyorum telefonu. çok ciddi dalgalanmalar oluyor. konuşmalar kesiliyor. Enyisi tartışmasız türkcell ama 12 gb 35 tl ye vermediği için telekom enyisi
Telekom biraz yatırım yapmaya başladı ama türkcell ile kıyaslanamaz

Son mesajlar