50 TL altı kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

samet fidan

Asistan
Reaksiyon puanı
24
arkadaşlar oyunlarda kullanmak üzere kulaklık arıyorum kulak içi veya üstü hiç fark etmez sadece kulak ağrısı yapmasın yeter dediğim gibi 50 tl üstüne 1 tl dahi çıkamayacağım ve ininal ile alışveriş yapabileceğim bir site olursa sevinirim şimdiden teşekkürler
NOT: daha önceden kullandığım kulaklıklar 20 tl altı telefon kulaklıkları idi onun için muhtemelen önereceğiniz kulaklar bana fazlasıyla yeterli olur

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Samsung AKG veya Xiaomi Piston Basic derim.

Burdurlu94

Asistan
Reaksiyon puanı
76
arkadaşlar oyunlarda kullanmak üzere kulaklık arıyorum kulak içi veya üstü hiç fark etmez sadece kulak ağrısı yapmasın yeter dediğim gibi 50 tl üstüne 1 tl dahi çıkamayacağım ve ininal ile alışveriş yapabileceğim bir site olursa sevinirim şimdiden teşekkürler
NOT: daha önceden kullandığım kulaklıklar 20 tl altı telefon kulaklıkları idi onun için muhtemelen önereceğiniz kulaklar bana fazlasıyla yeterli olur
Bütçenin üstüne 15 tl daha eklemeye çalışık jbl c100s alabilirsin eğer ki ekleyemem diyorsan sana önerim Xiaomi Piston fresh edition önerimdir bu ikiside gayet hoş iyi kulaklıklardır pişman olmazsın alcağından

samet fidan

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Bütçenin üstüne 15 tl daha eklemeye çalışık jbl c100s alabilirsin eğer ki ekleyemem diyorsan sana önerim Xiaomi Piston fresh edition önerimdir bu ikiside gayet hoş iyi kulaklıklardır pişman olmazsın alcağından
O kulaklık hakkındada bilgim var onuda almayı düşünüyorum ama bana biraz pahalı geldi en az 2 yıl kullanırım o fiyattaki bir kulaklığı

Burdurlu94

Asistan
Reaksiyon puanı
76
O kulaklık hakkındada bilgim var onuda almayı düşünüyorum ama bana biraz pahalı geldi en az 2 yıl kullanırım o fiyattaki bir kulaklığı
C100s kullanma kılavuzunda 2 yıl kullanım süresi vardır yazıyor o konuda için rahat olsun su vs. dökülmediği ya da kopmadığı sürede halla çalışır ben kullanıyorum 1 yıl oldu gayet iyi bir kulaklık

samet fidan

Asistan
Reaksiyon puanı
24
C100s kullanma kılavuzunda 2 yıl kullanım süresi vardır yazıyor o konuda için rahat olsun su vs. dökülmediği ya da kopmadığı sürede halla çalışır ben kullanıyorum 1 yıl oldu gayet iyi bir kulaklık
o fiyata çıkmak şu an benim için mantıksız hem yaşta küçük o fiyata çıkacağım zaman iki katını veririm 5.1 kulaklıklara yönelirim daha önce j7 kulaklık kullandım 1 sene dayandı gayet memnundum 2 kulaklık arasında baya git gel yaptım xiaomi bana daha uygun gibi geldi
Xiaomi kulaklığını kullandınızmı peki

Burdurlu94

Asistan
Reaksiyon puanı
76
o fiyata çıkmak şu an benim için mantıksız hem yaşta küçük o fiyata çıkacağım zaman iki katını veririm 5.1 kulaklıklara yönelirim daha önce j7 kulaklık kullandım 1 sene dayandı gayet memnundum 2 kulaklık arasında baya git gel yaptım xiaomi bana daha uygun gibi geldi
Xiaomi kulaklığını kullandınızmı peki
Peki bütçene ne uygun gelirse al pişman olmazsın merak etme Xiaomi daha önce ses kalitesi vs. biliyorum arkadaşım kullanıyordu 1-2 sene gitti diye biliyorum

samet fidan

Asistan
Reaksiyon puanı
24
iki kulaklığı da deneme şansım oldu jbl tabi ki daha iyiydi ama bana daha uygun olacak mi basic
teşekkür ederim herkese sağ olun

Burdurlu94

Asistan
Reaksiyon puanı
76
iki kulaklığı da deneme şansım oldu jbl tabi ki daha iyiydi ama bana daha uygun olacak mi basic
teşekkür ederim herkese sağ olun
Kankam ama bak sana tavsiye en fazla kulak içi 2 sene kullan kulağında sorun oluşabilir çünkü daha sonra bütçeni toplayıp kulaküstü geçersen sağlık açısından daha iyi olur sana çünkü yaşamış biriyim kulaklarında çınlama oluyor ve aşırı rahatsız ediyor

samet fidan

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Kankam ama bak sana tavsiye en fazla kulak içi 2 sene kullan kulağında sorun oluşabilir çünkü daha sonra bütçeni toplayıp kulaküstü geçersen sağlık açısından daha iyi olur sana çünkü yaşamış biriyim kulaklarında çınlama oluyor ve aşırı rahatsız ediyor
Yorumunu dikkate alacağım teşekkür ederim jbl alacağım fakirliğin gözü kör olsun parayı düşünürsem hiç almayacağım çünkü

samet fidan

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Kulaklıktan gayet memnun kaldım çok teşekkür ederim

Burdurlu94

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Kulaklıktan gayet memnun kaldım çok teşekkür ederim
Bişey değil 2 yıl onu su vs. dökülmedikçe ölümcül bi çarpma kopma vs. yaşanmadıkca kullanırsın sana bi taktik birde eder bi gün 2 yıl dolmadan bozulursa bozulan yere mıknatıs tut ben denedim oluyor çok garip bir taktik ama cidden oluyor :D
Ama mıknatıs neodyum olursa daha iyi olur

samet fidan

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Bişey değil 2 yıl onu su vs. dökülmedikçe ölümcül bi çarpma kopma vs. yaşanmadıkca kullanırsın sana bi taktik birde eder bi gün 2 yıl dolmadan bozulursa bozulan yere mıknatıs tut ben denedim oluyor çok garip bir taktik ama cidden oluyor :D
Ama mıknatıs neodyum olursa daha iyi olur
Buraya tekrar gelmek hiç hoş bir his değil ama kulaklığın sol kulakçığı daha az ses vermeye başladı sorun var

samet fidan

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Nasıl yani, garantiye yollamanızı tavsiye ederim ben şu an kullanıyorum 9 ay oldu bir sıkıntı yok.
Geçen gün oyun oynarken aniden ses arttı ve cızırtı oldu kulaklığı kulağımdan çıkardım geri taktığımda ses boğuk ve az geliyordu teknosadan el ile almıştım garantiye vereceğim. Sadece sol kulakçık da oldu bu cızırtı

Burdurlu94

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Geçen gün oyun oynarken aniden ses arttı ve cızırtı oldu kulaklığı kulağımdan çıkardım geri taktığımda ses boğuk ve az geliyordu teknosadan el ile almıştım garantiye vereceğim. Sadece sol kulakçık da oldu bu cızırtı
Bence de benim başıma gelen olay farklıydı onu bir türlü yapmıştım ama sen garantiye ver bence de.

samet fidan

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Bence de benim başıma gelen olay farklıydı onu bir türlü yapmıştım ama sen garantiye ver bence de.
Götüreceğim fakat teknosa garantisi hakkında bir şey biliyor musunuz? Yani para iadesi var mı ? değişim var mı ? yoksa bunu gidip bayiden mi öğrenmem gerek ?

Burdurlu94

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Götüreceğim fakat teknosa garantisi hakkında bir şey biliyor musunuz? Yani para iadesi var mı ? değişim var mı ? yoksa bunu gidip bayiden mi öğrenmem gerek ?
Pek bilmiyorum ben teknosadan alışveriş yapmadım ama büyük ihtimal vardır.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Xiaomi Piston öneririm.Bende birkaç tane almayı düşünüyorum.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
xiaomi piston basic öneririm ben 1.5yıl sorunsuz kullandım

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Arkadaş kulaklığı 1 aydan fazla olmuş. Şuan kulaklığı ile ilgili sorun yaşamış onu yazmış. Neden yeni kulaklık öneriyorsunuz :D
Kulaklığı arkadaş almış olabilir.Ama ben mesela yeni bir ürün alacakken forumlarda geziyorum önerilere bakıyorum.Yani yeni geleceklere öneriyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Jbl garanti konusunda iyi bir firma.

samet fidan

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Kulaklığı arkadaş almış olabilir.Ama ben mesela yeni bir ürün alacakken forumlarda geziyorum önerilere bakıyorum.Yani yeni geleceklere öneriyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Jbl garanti konusunda iyi bir firma.
Fakat teknosa üzerinden aldım sizce bir sorun olur mu?
Teknosa üzerinden daha önce fare aldım ve garanti konusunda sorun yaşadım preo markaydı.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Olacağını sanmam.Teknosa'ya götürün orada yardımcı olurlar diye düşünüyorum.