Max 1350tl curved 1ms 144hz monitör önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Mentor51

Asistan
Reaksiyon puanı
25

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Yanılmıyorsam Acer panelli Rampage RM-144 modeli vardı. Yakında incelemeleri gelir. Rampage garantisi falan da üzmez. Panel de bilindik olunca alınabilir bir model oluyor.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Samsung modelin paneli kaliteli diye biliyorum öneririm.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Piyasadaki bazı 8 bit monitörler ki bazen pahalı olanları da dahil 8 yerine 6 bit renk oranı kullanıyor lakin birtakım frc interpolasyon yöntemleriyle 8 bit oluyor, bu tip monitörler color banding problemine yol açabilir, Samsung piyasadaki markalar arasında çoğu modelinde frc kullanmadigi icin olduğundan tavsiye ederim

Mentor51

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Yanılmıyorsam Acer panelli Rampage RM-144 modeli vardı. Yakında incelemeleri gelir. Rampage garantisi falan da üzmez. Panel de bilindik olunca alınabilir bir model oluyor.
Çıkınca bakarım hocam incelemelere
Mesaj otomatik birleştirildi:

Piyasadaki bazı 8 bit monitörler ki bazen pahalı olanları da dahil 8 yerine 6 bit renk oranı kullanıyor lakin birtakım frc interpolasyon yöntemleriyle 8 bit oluyor, bu tip monitörler color banding problemine yol açabilir, Samsung piyasadaki markalar arasında çoğu modelinde frc kullanmadigi icin olduğundan tavsiye ederim
Çok teşekkür ederim hocam benim de gönlümden samsung geçiyor. Peki ben genellikle hikaye oyunları oynarım ama arada online de oynarım apex pubg gibi sizce kavisli mi düz mü

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Ben kavisli aldim, basta biraz garip geldi lakin alisinca cok konforlu, zannediyorum ki kavisli monitör sadece su an va tipi panellerde mumkun, umarım ileride ips panellerde yapmak da mumkun olur

Mentor51

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ben kavisli aldim, basta biraz garip geldi lakin alisinca cok konforlu, zannediyorum ki kavisli monitör sadece su an va tipi panellerde mumkun, umarım ileride ips panellerde yapmak da mumkun olur
İçimi rahatlattınoz hocam teşekkür ederim