Dalga Konusuyum ne yapmam gerek

Kendimi Öldürürsem rahat bırakırlarmı?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Türkiye adana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abilerim ablalarım burda size hayatımı yazıcağım benim hayatım 5 sınıfa kadar çok iyi geçti 6 sınıfda bi dakga konusu oldum herkes büyük kafa ne bileyim işte dalga geçtiler. 7 sınıfda hep dalga geçtiler fotolarımı montaj yaptılar tahtaya falan ismimi yazdılar. 8 sınıf oldu artık babamın hakkında dalga geçmeye başladılar . 9cu sınıf oldum yine aynı dalgalar ve çoçuklukta olan şeyleri söylemeye başladılar. 10 sınıf oldu aynı veziyetdedim. Şimdi 11im bişi yapamıyorum sınıfdan bile çıkmak istiyorum ismim Mehmet ali çoban .Soyadımla bile dalga geçtiler. Vpdende aynı şekilde . Lütfen bu koniyu paylaşmayın bunu shiftdeleteye güvenerek attım lütfen paylaşmayın
Birisinin babasının ismi Mehmet
Ben saygı duyuyorum babalarına ama onlarda bi gram saygı yok

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
İlk okulu düzgünce geçen kişi çok azdır benimde 6ya kadar okulun bilindik çocukları arasındayken 7, 8 de dalga geçilen çocuk oldum ama ilk okul bittikten sonra yeni bir başlangıç hakkın var 9'uncu sınıfda bile nasıl dalga geçebildiler aynı kişiler miydi ?

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Takma . Herkesin dalga geçilebilecek şeyleri vardır. Sende onlarinkini bul . İnan bana sen onu söyleyince onunla daha çok dalga geçecekler .

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Kendini bilmez insanlar yüzünde böyle saçma bir düşünceyi kafana sokman bile hata ne demek intihar Allah aşkına her zorluğun çözümü bu kadar kolay mi ?
Benimde zamanında başıma bu tarz olaylar geldi insanlar arkandan konuşsa bile gücün yetmeyeceği için arkanı dönüp bir şey diyemiyorsun ama öyle böyle geçti yıllar.
Madem durum böyle değiştir okulunu, ha olmuyor açığa geçebilirsin her türlü o diplomayı alacaksın neticede.
Her şeyin çaresi vardır millet çeşit türlü hastalıkla, problemle uğraşıyor ilk haline şükret sonrada güçlü ola kardeşim.

Reaksiyon puanı
2,554
Acilen king boks kursuna falan yazıl bir tanesini sağlam dövünce bir daha dalga konusu olmazsın.Bunu bende yapacağım yaşım 29 maalesef bunu yapmazsak hayatin heryerinde bunu yaşıyoruz ben çalıştığım yerde hepsinden büyüğüm çoğundan 10 yaş hattâ ama yine de dalga konusu oldum bende güzel bir dövüş kursuna yazilacagim 2 tane çaksan birine sonra 2 3 kez de sert çıkarsan adam olurlar.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
herkesle dalga geçebilecek kapasitesiz insanlar olabilir amaçları sadece aptallıktır. Kendi eksikleri kapansın diye başkalarına bok atarlar. Takma sen

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Aynı sorun bende de var ama takmıyorum :) Takma onları hayat miss :)

Türkiye adana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
9 kişiyi dövmem zor 3ünü rahat dövdüm zaten baya baya bi 10 20 kere dövdüm benim sorunumda bu takmamaya çalışıyorum abartıyolar ve kızıyorum

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ünlü İslam bilgini Cahız çok çirkin bir yüze sahipti. Ne ki o bunu mesele yapmadı, dert edinmedi. Bir gün adamın biri yüzüne dikkatli dikkatli bakarken ona döndü ve: "Ne o, sanatkârı mı beğenmedin, eserini mi?" diye sordu.

Üstelik sen böyle çirkin biri de değilsin yeğenim anladığım kadarıyla. Yahu bir de intihardan bahsediyorsun, öyle mi?
Ayıp olmadı mı?

Unutma ki intihar sadece acizlerin, korkakların ve pısırıkların düşündüğü bir yoldur. Yoksa sen öyle biri misin? :)

Başkalarına göre hayatına yön veren hiç kimse mutlu olmadı, olamadı bu dünyada.

Kendini başkalarına değil, ALLAH'a beğendirmeye çalışanlar kazandı, başarılı ve mutlu oldular.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Abilerim ablalarım burda size hayatımı yazıcağım benim hayatım 5 sınıfa kadar çok iyi geçti 6 sınıfda bi dakga konusu oldum herkes büyük kafa ne bileyim işte dalga geçtiler. 7 sınıfda hep dalga geçtiler fotolarımı montaj yaptılar tahtaya falan ismimi yazdılar. 8 sınıf oldu artık babamın hakkında dalga geçmeye başladılar . 9cu sınıf oldum yine aynı dalgalar ve çoçuklukta olan şeyleri söylemeye başladılar. 10 sınıf oldu aynı veziyetdedim. Şimdi 11im bişi yapamıyorum sınıfdan bile çıkmak istiyorum ismim Mehmet ali çoban .Soyadımla bile dalga geçtiler. Vpdende aynı şekilde . Lütfen bu koniyu paylaşmayın bunu shiftdeleteye güvenerek attım lütfen paylaşmayın

Çok zor durum olmalı senin için ancak dalga konusu olman birazda senden kaynaklı olabilir diye düşünüyorum. Ben okul hayatımda kiloluydum gerçi halen biraz öyle :) ama hiç dalga konusu olmadım. Futbol falan da oynamazdım arkadaşlar oynarken ben kenarda takılırdım ama ezik gibi değil ne anlıyorsunuz olum topun peşinde der gibi. Ağır başlıydım şimdi ki gençlerin cool demesi herhalde. Sen de insanlarla dala geçen bir tip sen, yerli yersin konuşan yani boş yapan biriysen bu durumla karşılaşmış olabilirsin.

Öncelikle bu durumdan kurtulmak için herkes ile muhatap olma kaliteli, uslu arkadaşlarlatakıl şaklabanlık yapan tiplerden uzak dur. Zamanla daha kaliteli ortama kavuşursun. Tabi sana saygı duyulmasını istiyorsan sen de ona göre davranmalı kendini geliştirmelisin. Güncel olaylardan, kültür sanattan haberin olsun sosyal medya da bu yönde gittiğine dair paylaşımlar yap. Umarım sende mutlu olursun.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Benlede çok dalga geçen olu bu sadece senin başında değil lakaplaarım bile var
Herkül ve hayvan diyorlardı (kalıplı bir insanım )
Ben alınmam artık alıştım dezinler ne olacak ki iş yerinde bile şuan bir işi zorlayarak yaparsam vay hayvan vay diyorlar bende ormandan indim diyorum gülüyorum zamanında bende sevmiyordum ama alıştım
Sende aldırış etmezsen belki susarlar
Kavga ederek çözebilirsin ama güçsüz isen dayak yediğin yanına kalır
(Kavga çözüm değildir)

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360

Dalga geçmeleri, aslında bir yerden sonra kendilerine dönecek okların da senin üzerine dönmesini için yaptıkları bir çaba, bu konuda okulundaki rehber öğretmenin ile görüş ve intihar falan demişsin çok kızdım sana! Senelerdir bu olaylara maruz kalıyorsun daha güçlü olman lazım, her şeyin bir çözümü vardır. Kendi başına çözmeye çalışma bu durumu ailene anlat, onlar öğretmenin ile konuşsun. Bu tip olaylara hepimiz maruz kaldık senin yaşlarında iken... Bu söylediklerimi dikkate al olur mu? Yaşına göre olgun bir kardeşimizsin bunu yazdıklarından anlıyorum ama olumsuz düşünceleri kafandan atıp bu olayla nasıl mücadele edebilirim diye çözüm aramak lazım ve tek başına değilsin. İstersen senin için okul müdürün ile görüşebilirim. Okulun adını söylemen yeterli! Yalnız değilsin kardeşim.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Sende Komedyen olabilecek kalıp var. Değerlendir bunu. Taklit yap, fıkra anlat, kendini bu konuda geliştier. İnsanların gülmeye ihtiyacı var ve sen bunu işe dönüştürebilirsin.