Öğrenciyim yazıcı almam lazım

Bu konuyu okuyanlar

Burhan33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben üniversite sınavına hazırlanıyorum bana yazıcı lazım fakat bütçem pek yok 50 100 gibi bir bütçeyle 2. El alabilir miyim? Kartuşu toneri sorun çıkarmayacak düzgün bir yazıcı almam lazım sadece pdfleri çıkartacam onun dışında pek işim yok

Burhan33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Kötü olabilir fakat 100tl ye en güzeli bana göre bu :(
Sen kullanıyor musun? Bende çok fazla pdf var her gün 50 sayfa falan basarım bir de bitmeyen kartuş varmış onlardan alırım sadece siyah kullanacağım için bir iki şişe mürekkep işimi görür diye düşünüyorum beni biraz bilgilendirir misin? öğrenci olduğum için 13 kitaba 500 lira verince çok kötü hissettim elimdeki kitaplar sadece 2 3 ay yeter ondan sonra yeni kitaplar almam gerekir sonra da yazıcı işini düşündüm ama hiç bilgim yok bu konuda :/

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Sen kullanıyor musun? Bende çok fazla pdf var her gün 50 sayfa falan basarım bir de bitmeyen kartuş varmış onlardan alırım sadece siyah kullanacağım için bir iki şişe mürekkep işimi görür diye düşünüyorum beni biraz bilgilendirir misin? öğrenci olduğum için 13 kitaba 500 lira verince çok kötü hissettim elimdeki kitaplar sadece 2 3 ay yeter ondan sonra yeni kitaplar almam gerekir sonra da yazıcı işini düşündüm ama hiç bilgim yok bu konuda :/
Maalesef ben kullanmıyorum :(

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bu tarz cihazlara bitmeyen kartuş olmuyor ama dolum yapan yerler var..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Kendin dolum yapabileceğin yazıcılar biraz pahalı çift kartuşlu yazıcıların kartuşu doluyor ama bazen ikinci doldurmada bozuluyor şans işi biraz sonra almaya kalkınca yazıcının kendisinden pahalı..

Burhan33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendin dolum yapabileceğin yazıcılar biraz pahalı çift kartuşlu yazıcıların kartuşu doluyor ama bazen ikinci doldurmada bozuluyor şans işi biraz sonra almaya kalkınca yazıcının kendisinden pahalı..
Evet kartuşların fiyatlarını biliyorum peki ne yapacam ben de arkadaşın bahsettiği yazıcıyı inceledim kartuşu yokmuş kafam çok karıştı ya derece yapmak istiyorum yani ilk 100e girmek istiyorum ama bu kitap olayı yüzünden doğru düzgün çalışmak mümkün değil zaten normal karşılıyorum ülkemizin ekonomisi batmış durumda maddi durumu iyi olanlar ihtiyaçlarını aldı derse başladı ben halen ne yapabilirim diye kara kara düşünüyorum :( peki bütçeyi zorlasam 200 tlye falan bir şey alabilir miyim veya bu konuda bilgili birini bu konuya yöneltebilir misin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hp Deskjet 2130 Fotokopi + Tarayıcı + Yazıcı F5S40b Fiyatı hp'nin de ucuz yazıcıları varmış hp'den memnun olan çok kullanıcı görmüştüm

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bitmeyen kartuş sitesine gir dolabilen kartuşlu yazıcılar var bir incele bütçene uygun bulursan alırsın..