Vektör

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
191
@Zayıf Zehir Hamsteri Hocam buyurun.

@Melih Beyefendi Etiketlediğiniz için sağ olun.

Küfür dediği ifade "S idik yarıştırmak", bu kadar. Ki en önemli noktaya geliyorum. Bunu kendisine söylemedim bile ? Bu çocuğu bu kadar ciddiye alarak forumda konular açtırmak bence başka birilerinin kabahati. Ben cevap bile yazmaya tenezzül etmiyorum, çünkü bakıyorum ki kendisinin ne dediğinden haberi yok. En temel donanım bilgilerini tersten anlayıp milletin profiline tahrik edici mesajlar yazmaktan başka bir şey yapmıyor. Bir daha böyle bir olay karşısında benim yerime moderasyondan birini etiketlerseniz memnun olurum.

- Yanlış bilgilendirme
- Gereksiz mesaj
- İftira
- Keriz gibi ithamlarda bulunmak

Kalıcı banı çoktan hak etmiş, daha nasıl durabiliyor burada ben de bilmiyorum ?

Reaksiyon puanı
5,172
@VECTORRR bu noktada açıklama hakkı sana doğuyor. İnsanların adını sana küfür ettiğini söyleyerek anmak affedilecek bir şey değil.

Doğru mu? Tüm mevzu argo bir deyim mi?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
1.'si bir kere oraya yazdığın şeyleri sen yapıyorsun çünkü bilmediğini bilmeyen insan çeşidindesin. xD

2.'si bir kere ben onu demedim başka bir kelimenden bahsediyorum ve gereksiz mesaj gördüysen de şikayet et o zaman ya da " aaa şuna bak mesaj sayısı 5000+ dekan olmuş gideyim buna laf atayım ayy" gibisinden bence xD

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Vektör boş mesajların silinse değil dekan ,profesör bile olamazsın.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
@Melih Beyefendi Etiketlediğiniz için sağ olun.
. En temel donanım bilgilerini tersten anlayıp milletin profiline tahrik edici mesajlar yazmaktan başka bir şey yapmıyor.
gerçekler acıdır ne yapalım. :D eğer anlamıyorsan anlamak zorunda değilsin :D fakat burada bilgisiz olan sen oluyorsun malesef. :( HT özelliği ile fiziksel CPU kullanımı arasında bir ilişki kurmak çok komik ve bence konu yerine profil mesajlarından yazmak daha mantıklı olurdu sonuçta :D. xDDDDDDDD

Reaksiyon puanı
191
1.'si bir kere oraya yazdığın şeyleri sen yapıyorsun çünkü bilmediğini bilmeyen insan çeşidindesin. xD

2.'si bir kere ben onu demedim başka bir kelimenden bahsediyorum ve gereksiz mesaj gördüysen de şikayet et o zaman ya da " aaa şuna bak mesaj sayısı 5000+ dekan olmuş gideyim buna laf atayım ayy" gibisinden bence xD

Hangi mesajımdan bahsediyorsun? Şu konuya yazdığın iki mesajın bile gereksiz mesaj kategorisine giriyor.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
Vektör boş mesajların silinse değil dekan ,profesör bile olamazsın.
git şikayet et o zaman silinsin ve profil mesajları + sabitlenmiş konular mesajdan sayılmıyor zaten ben mesaj sayısı şey yapan biri de değilim yani zaten konuya da yazamıyorum . :D günün yarısında sen de aktif ol bak. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi mesajımdan bahsediyorsun? Şu konuya yazdığın iki mesajın bile gereksiz mesaj kategorisine giriyor.
Bu konunu kendisi gereksiz mesaj bölümüne giriyor zaten yani komple bence yüksek mesajlı kişilerin mesaj geçmişine bakmanı şiddetle öneririm. :D canım sıkıldıkça bakıyorum da xD

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
Mesaj silindi ama sen ban yemedin ilginç. xD modlar bakabiliyor sanırım ve bu arada multi hesapsın bunu da ekstradan buraya yazayım. :D

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
Bir mod baksa silinen mesajları görebilir ama xD bu arada multi hesapsın. :D

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Atışmak için mi konu açtınız?

Reaksiyon puanı
191
Baksın, bakmasın demiyorum. Sen küfür ettiğimden bu kadar eminsin, ne söylediğimi de bilirsin diye düşünüyorum. Neymiş bakalım bu?

Halen boş yapıyorsun. Forumda bu kadar rahatsızlığa sebep olmana rağmen nasıl barınabiliyorsun aklım almıyor.

Atışmak için mi konu açtınız?

Vallahi bu benim son mesajım. Arada bir konu dışına yazarım diye hesap açtım ama durulacak gibi değil. İftira, gereksiz mesaj, hakaret, gırla var burada. Hepsinin de tek bir kişiden çıkması çok ilginç gerçekten.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Moderatör olmak zor iş. :)

Reaksiyon puanı
5,172
Gif kullanarak atılan şey mesela hatırlamıyor musun anlamıyorum ki yoksa bilerek mi böyle diyorsun? şeftalili olan xD
kendisi zaten g.tünden uydurmak deyimini(argo söz grubunu) emoji ile yazdığından uyarı aldı. Ancak küfür etmedi vektör. Bunu sana defalarca açıkladım.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
kendisi zaten g.tünden uydurmak deyimini(argo söz grubunu) emoji ile yazdığından uyarı aldı. Ancak küfür etmedi vektör. Bunu sana defalarca açıkladım.
Hayır bu şahsiyete ağır bir hakaret bence. :D yani "kerizlik" kelimesi size göre kötü bir şey ise ama "salaksın" kelimesi size göre kötü değilse ve onu da söyeleyen bi ıssırabilsem bunu inkar dahi etmiyor. :D

Reaksiyon puanı
5,172
Hayır bu şahsiyete ağır bir hakaret bence. :D yani "kerizlik" kelimesi size göre kötü bir şey ise ama "salaksın" kelimesi size göre kötü değilse ve onu da söyeleyen bi ıssırabilsem bunu inkar dahi etmiyor. :D
Bunlarıda defalarca anlattık. Huzur bozucu muhabbet oluşturnaktan bir sürü uyarı alınca ve üstüne insanlara saçma ithamlarda bulununca biriken ceza puanın sebebi ile banlandın. Kimse sadece keriz dediğin için banlamadı. 8 olan ceza puanın argo ithamların ile 10 a yükseldiği için sistem otomatik banlandı.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
Bunlarıda defalarca anlattık. Huzur bozucu muhabbet oluşturnaktan bir sürü uyarı alınca ve üstüne insanlara saçma ithamlarda bulununca biriken ceza puanın sebebi ile banlandın. Kimse sadece keriz dediğin için banlamadı. 8 olan ceza puanın argo ithamların ile 10 a yükseldiği için sistem otomatik banlandı.
Base64 kodunu 2 kere anlamsız alakasız ileti saymak nedir?

sistem zaten otomatik olarak banlıyor ama modlar isterlerse süreyi de arttırabiliyor bu arada ve neden acaba sadece bana atıyorsunuz anlamadım forumda sadece ben yokum ki.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sana keriz kelimesinden dolayı ceza vermiş olsaydım 50 ceza puanı yer 2-3 ay foruma gelemezdin. Sana orada tartışma ortamı yaratmaktan 10 ceza puanı yazdım çünkü adamın profiline gidip olayı başlatan sensin sebep bu. Forumda ceza işi aa direkt ban atayım tarzında olmuyor. Hepiniz ceza puanı sistemini okursa çok daha iyi olur.

Reaksiyon puanı
5,172
Base64 kodunu 2 kere anlamsız alakasız ileti saymak nedir?
İstesek sadece şu konudan 30 tane anlamsız alakasız ileti oluşturmak başlıklı uyarı atabiliriz muhtemelen 6 7 ay banlanırsın. Gelen onlarca raporu geri çevirdik senle ilgili.

@Ufuk artık mesele sende abi.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
Sana keriz kelimesinden dolayı ceza vermiş olsaydım 50 ceza puanı yer 2-3 ay foruma gelemezdin. Sana orada tartışma ortamı yaratmaktan 10 ceza puanı yazdım çünkü adamın profiline gidip olayı başlatan sensin sebep bu. Forumda ceza işi aa direkt ban atayım tarzında olmuyor. Hepiniz ceza puanı sistemini okursa çok daha iyi olur.
ceza puanı vs şeylerini zaten biliyorum da bence siz oradaki ilk mesajlara bakın kim tartışma çıkarmış diye. :D

İstesek sadece şu konudan 30 tane anlamsız alakasız ileti oluşturmak başlıklı uyarı atabiliriz muhtemelen 6 7 ay banlanırsın. Gelen onlarca raporu geri çevirdik senle ilgili.

@Ufuk artık mesele sende abi.
nasıl yani nerede? burada anlamsız alakasız ne ileti var ki nerede "dfhsdghsfgjhsd" gibi şeyler yazdım ? xD

ilk ban açıldığında zaten 1 sayfa başlıkta açılan saçmalılar ile alakalı rapor attım ben de mesela yani eğer ben açarsam emin ol 1 yıl banlanırdım kessin. :D sonuçta açığı aranan benim diğer üyeler değil. xD

Son mesajlar