The witcher 3 Yeni oyun + ile mi başlamalıyım

Bu konuyu okuyanlar

JePhaox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben önceden witcher 3 ün game of the year edition değil de normalini aldım ve bitirdim. Şimdi de game of the year aldım dlc lerin hepsi tam.
Oyunu en baştan bir de dlc ler ile bitirmek istiyorum sizce
Oyunu en baştan mı başlıyım yoksa Yeni oyun + ile envanteri mi geri mi alayım? En baştan başlarsam şu kedi zırhı tarzı şeyleri tekrardan bulmak sıkıcı geliyor ama
yeni oyun + da da 34 seviye falanım blood and wine görevine başlamak için oyun 30 seviye öneriyor şimdi ben bu 34 seviye ile tekrardan bitirirsem oyun sonu 50 seviye falan olurum blood and wine bana çok kolay mı gelir yoksa o da seviyeme göre zorluk mu ayarlar?
Biliyorum çok karışık oldu ama yardımcı olursanız sevinirim.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
new game plus tabiki bu durumda sen tekrar orjinal oyunu oynamak istemiyorsan bitane dlcleri kapsamayan bir save bul ordan devam et oyunu oynamadan -pek bir şey diyemem ancak dediğim gibi yapabilirsin

JePhaox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
new game plus tabiki bu durumda sen tekrar orjinal oyunu oynamak istemiyorsan bitane dlcleri kapsamayan bir save bul ordan devam et oyunu oynamadan -pek bir şey diyemem ancak dediğim gibi yapabilirsin
yok ben oyunu bitirmek istiyorum ama new game + kaygım oyunu tekrar bitirdiğimde 50 seviye civarı olacağım blood and wine 30 öneriyor oynamak için ve onu oyunun sonunda oynicağım için blood and wine çok mu kolay gelir yoksa oyun onu 50 seviyeye göre ayarlar mı

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
bilmiyorum ama hard da başla newgame plusa sorun çözülür :D