Bilgisayar İPhone 6'yı Görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

ahmensrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Başlıkta da yazdığım gibi ne telefon bilgisayarı görüyor nede bilgisayar telefonu sadece şarj ediyor.
İTunes'i sildim yeniden yükledim olmadı.
İnternet'te common files'te bir Apple dosyası var onu yüklüyorlar ama ben de INF dosyası bu yükleme biçimini desteklemiyor diyor.
Bu arada pc Windows 7.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Bu daha çok bence pc değilde telefon ile alakalı çünkü ben iphone X denemiştim ama kısıtlı olduğu için bir şey yapamıyordum telefon ile alakalı.

haiko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
38
Şaka bir yana da; bu kapalı kaynak iOS ile başa çıkabilmek için bir gladyatör olmak lazım.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
başta bağlanırken ( izin verme )ye basmışsan yanlışlıkla ondan olabilir. Baska iphone görüp seninkini görmüyorsa başka kablo dene bazen kablodan da oluyor başka kablo dene oda olmazsa başka pcye tak dene ondada olmazsa teli resetle düzelir. Adım adım gidersen sorunun aslını öğrenmiş olursun

İyi forumlar

ahmensrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
başta bağlanırken ( izin verme )ye basmışsan yanlışlıkla ondan olabilir. Baska iphone görüp seninkini görmüyorsa başka kablo dene bazen kablodan da oluyor başka kablo dene oda olmazsa başka pcye tak dene ondada olmazsa teli resetle düzelir. Adım adım gidersen sorunun aslını öğrenmiş olursun

İyi forumlar
Deneyeceğim teşekkürler geri dönüş yaparım akşama

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bir başkası demiş bende aynısını diyecektim kabloluyu değiştir kaliteli kablo veya orijinal tercih et

ahmensrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir başkası demiş bende aynısını diyecektim kabloluyu değiştir kaliteli kablo veya orijinal tercih et
Orjinal zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi forumlar
Başka kablo da denedim başka PC de denedim maalesef format atmak zorundayım

Son düzenleme: