Windows 1903 hatası

Bu konuyu okuyanlar

nzmkuzu01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan Windows 10 1903 güncellemesi yapan var mı? Varsa herhangi bir mavi ekran veriyor mu?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Ben 3 aydır kullanıyorum nereydeyse bir sorun ile karşılaşmadım.

nzmkuzu01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Laptopa mi yüklediniz yoksa kasa mi?

nzmkuzu01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acaba laptop da bir sorun çıkar mi?

nzmkuzu01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan 1809 yüklü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam teşekkürler

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bazı laptoplarda mavi ekran hatasına neden oluyordu düzeltildimi bilmiyorum sadece o değil küçük bazı güncellemeleri bile laptoplarda mavi ekrana neden oluyor adam gibi güncelleme yayınlamıyorlar..

WhiteWalkerTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Windows işletim sistemi yazılırken laptop ve kasa ayrımı yapılmıyor ki? sadece donanıma bakıyor işte ram, işlemci, ekran kartı, anakart vs.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
bende diz üstüne kurdum hiç bir sıkıntı olmadan kullanıyorum(HP marka) (=

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Windows işletim sistemi yazılırken laptop ve kasa ayrımı yapılmıyor ki? sadece donanıma bakıyor işte ram, işlemci, ekran kartı, anakart vs.
Öyle olmuyor işte kasayla yazılım zaten alakası olamaz ama bazı markaların bazı modellerinde mavi ekran hatasına yol açıyor bununla ilgili bir sürü şikayet var..

WhiteWalkerTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Öyle olmuyor işte kasayla yazılım zaten alakası olamaz ama bazı markaların bazı modellerinde mavi ekran hatasına yol açıyor bununla ilgili bir sürü şikayet var..
İlginç marka bazlı ne gibi bir sistem çakışması olabilir ki? yani sonuçta windows her donanıma entegre olabilen bir işletim sistemi belki bazı ekran kartları windows 10 desteği vermiyor olabilir. driver'lar uyumsuz olabilir ama bu eski cihazlarda söz konusu.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
İlginç marka bazlı ne gibi bir sistem çakışması olabilir ki? yani sonuçta windows her donanıma entegre olabilen bir işletim sistemi belki bazı ekran kartları windows 10 desteği vermiyor olabilir. driver'lar uyumsuz olabilir ama bu eski cihazlarda söz konusu.
Kendileride bilmiyorlarki ne olduğunu ekran kartıyla alakalı bir durum yeni bilgisayarlarda da oluyor bir güncelleme yayınlıyorlar ufak bir güncelleme yeniden başlatıyorsun mavi ekran veriyor ya sistem geri yükleyeceksin ya da güvenlik kipinde başlatıp güncellemeyi kaldıracaksın ne yazıkki bu sorunu yaşayanlar güncellemeyi kapatıyorlar..

WhiteWalkerTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kendileride bilmiyorlarki ne olduğunu ekran kartıyla alakalı bir durum yeni bilgisayarlarda da oluyor bir güncelleme yayınlıyorlar ufak bir güncelleme yeniden başlatıyorsun mavi ekran veriyor ya sistem geri yükleyeceksin ya da güvenlik kipinde başlatıp güncellemeyi kaldıracaksın ne yazıkki bu sorunu yaşayanlar güncellemeyi kapatıyorlar..
en iyi güncelleme paketi şuan kullandığın sorunsuz güncelleme paketidir. güncelliğe önem vermezseniz. hizmetler kısmından windows update servisini devre dışı bırakabilirsiniz. :(

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
en iyi güncelleme paketi şuan kullandığın sorunsuz güncelleme paketidir. güncelliğe önem vermezseniz. hizmetler kısmından windows update servisini devre dışı bırakabilirsiniz. :(
Benim güncellemeyle sorunum yok sadece sorun yaşayan çok ben şimdiye kadar böyle bir sorun yaşamadım bilgi amaçlı söyledim..

WhiteWalkerTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
valla bende 11 yıllık kasa var ram ve ssd takviyesi yaptım pc 8 saniye de açılıyor :D sistem hızını demiycem bile

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Merhaba;
Başlık konu içeriğini tam olarak yansıtmıyor. Konuda belirtmemişsiniz, yükseltme yapmaya mı çalıştınız, hata mı aldınız? Eğer hata kodu veya hataya ilişkin bir ekran görüntüsü varsa, lütfen paylaşınız.
Sürüm 1903, geçmiş sürümlere kıyasla sorun çıkartma olasılığı yüksek bir sürüm lakin bu demek değildir ki illaki sorun yaşayacaksınız. Windows Update ekranında Windows 10, sürüm 1903 özellik güncelleştirmesi için "Şimdi indir ve yükle" bildirimi gelmişse, yükseltme yapmayı tercih edebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşma olasılığınız daha düşecektir.

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Dizüstümü 2 gün önce yükselttim şu anlık herhangi bir sorun yok.

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
dizüstü bilgisayarımda 7.00 gibi başladı,15 00lerde bitti.ilk defa bu kadar uzun bir süre yaşadım.herhangi sorun yok şimdilik..

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
1903 sürümünü laptopuma 1 aydır falan kulanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.

nzmkuzu01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba;
Başlık konu içeriğini tam olarak yansıtmıyor. Konuda belirtmemişsiniz, yükseltme yapmaya mı çalıştınız, hata mı aldınız? Eğer hata kodu veya hataya ilişkin bir ekran görüntüsü varsa, lütfen paylaşınız.
Sürüm 1903, geçmiş sürümlere kıyasla sorun çıkartma olasılığı yüksek bir sürüm lakin bu demek değildir ki illaki sorun yaşayacaksınız. Windows Update ekranında Windows 10, sürüm 1903 özellik güncelleştirmesi için "Şimdi indir ve yükle" bildirimi gelmişse, yükseltme yapmayı tercih edebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşma olasılığınız daha düşecektir.
Forumda yeniyim o yüzden

Emin Akar

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Benim önerim Windows 10 1709 kurmanız olacaktır.