HTC U11 neden piyasada yok?

Bu konuyu okuyanlar

SleuthWolf

Asistan
Reaksiyon puanı
11
HTC U11 hiçbir yerde satılmıyor, bunun nedeni nedir?

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Tutulmadı. Boşverin HTC yi bence. Xiamoi, Huawei nin çok daha güzel telefonları var.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
HTC resmi olarak ilan edilmese de neredeyse tüm ağırlığını VR konusuna verdi ülkemiz pazarında neredeyse yok oldular HTC fanı olarak üzülüyorum aslında çok sağlam cihazları vardı. E8 4 sene sorunsuz kullandım tabi öncesinde de, şuan 10 evo kullanıyorum ancak yeni alacağım kuvvetle muhtemel HTC olmayacak yine doğubankı gezerken fikrim de değişir belli olmaz :)

peyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tutulmadı. Boşverin HTC yi bence. Xiamoi, Huawei nin çok daha güzel telefonları var.

Htc nin üzerine ses kalitesine bu derece önem veren başka bir üretici yok. Huawei ürünleri ses konusunda kulaklık için söylüyorum tam anlamıyla çöp, Xiamoi içinde aynı durum söz konusu ama Xiamoi en azından ses yüksekliği ile Huawei den daha başarılı.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Htc nin üzerine ses kalitesine bu derece önem veren başka bir üretici yok. Huawei ürünleri ses konusunda kulaklık için söylüyorum tam anlamıyla çöp, Xiamoi içinde aynı durum söz konusu ama Xiamoi en azından ses yüksekliği ile Huawei den daha başarılı.

Meizu ve lg'de ses konusunda başarılı htc kadar htc'nin cihazları ekran kalitesi ve batarya'dan kaybediyordu ama xiaomi ile kıyaslanması saçma olmuş xiaomi fjdylşbjhlk...

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Meizu ve lg'de ses konusunda başarılı htc kadar htc'nin cihazları ekran kalitesi ve batarya'dan kaybediyordu ama xiaomi ile kıyaslanması saçma olmuş xiaomi fjdylşbjhlk...

G7 ve v30 almayı düşünüyordum kamera konusunda bir tık geride olduğunu görünce u12+ bakmaya başladım doğubanktan ithalatçı garantili 3000e kadar bulursam onu alıcam bakalım.