SteelSeries Siberia 150 Kırıldı Nasıl Tamir Edebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

dopeboy

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Merhabalar. Yaklaşık 2 sene önce almıştım kulaklığı. Bir süre kullakdıktan sonra kafa büyüklüğüne ayarlama yerinden kulaklık kırıldı. Kronik bir sorun. Bu kulaklığı alanların yüzde 80'inin başına gelen bir sorun. Zaten internete de yazarsanız anlayacaksınız, bir ton fotoğraf var. Plastik olan kısmından kırıldı. Garantisi varken servise gönderdiğimde benim hatam olduğunu söylediler fakat internette de bu sorunu yaşayan yüzlerce insan var. Parayla tamir ettirmek istedim fakat ona da bir ton para isteyecekler. Japon yapıştırıcısı denedim o da tutmuyor. Kulaklığı takarken esnemesinden dolayı yine aynı yerden kırılıyor. Tek çare bantlamak gibi duruyor. Bunun haricinde önerisi olan var mı veya bu kulaklıktan kullanıp aynı sorunu yaşayanlar var mı? Yardımcı olursanız sevinirim, fikirleriniz benim için önemli. (Ürünü halledemezsem bu şekilde satacağım. Nerdeyse 1 senedir kutusunda duruyor.)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Güçlü bir yapıştırıcı işinizi görür..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Pattex markasının güçlü yapıştırıcıları var plastik metal cam yapıştıcısı o işini görebilir epoksi yapıştırıcı diye bir türü var bunlar güçlü yapıştırıcı metal cam plastik her şeyi yapıştırıyor..

dopeboy

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Pattex markasının güçlü yapıştırıcıları var plastik metal cam yapıştıcısı o işini görebilir epoksi yapıştırıcı diye bir türü var bunlar güçlü yapıştırıcı metal cam plastik her şeyi yapıştırıyor..
Aslında hem yapıştırıp hem bantlasan baya iş görür gibime geliyor. Bakıcam şimdi dediğiniz markaya teşekkür ederim

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Aslında hem yapıştırıp hem bantlasan baya iş görür gibime geliyor. Bakıcam şimdi dediğiniz markaya teşekkür ederim
Japon benzeri yapıştırıcı kullanırken her 2 yüzeyi kaplayacak şekilde pamukla destekleyip yapıştırırsan daha uzun süre tutar. Youtube ta bakabilirsin nasıl olduğuna (=

dopeboy

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Japon benzeri yapıştırıcı kullanırken her 2 yüzeyi kaplayacak şekilde pamukla destekleyip yapıştırırsan daha uzun süre tutar. Youtube ta bakabilirsin nasıl olduğuna (=
Bakıcam hocam şimdi teşekkür ederim :)