Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu sefer yazdığım konum yorum gelmediği için çöpe gitmeyecek çünkü forumda resim olarak paylaştım. Artık konularımı okumaya bile üşenen ahaliye gösterdikleri ilgi kadar emek harcayacağım.

Google indexlenince ne oluyor?

Bak lami cimiye gerek yok.
Boşa uğraşıyorsun. Bura da adam mı varda taaa gidip de andorid rom portlamayı okuyacak. Hiç lafı dolandıramaya gerek yok. Dümdüz söylüyorum. Boşuna kendini yorma.
Git DH'ye yaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Traktör abimizden bağımsız yazıyorum.

Birini uyandırmak için acımasız olacaksın kimseyi boş hayallerde yüzdürmeye gerek yok. Sen iyisin sen süpersin sen harikasın ile olmaz bu işler. Kafasına kafasına vuracaksın ki işini sağlama alsın.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
İnsanlar forumda araştırsın bir şeyler yapmaya çalışsın diye çok uğraştım ancak kendini teknoloji hastası olarak isimlendiren telefon önermekten yada bilgisayar toplamaktan başka bir şey yapamayanlara hatta onu bile düzgün yapamayanlarla geçti vaktimiz.

Bazenleri keşke bu konular yerine acunun hangi eşinden kaç çocuğu olduğunu falan yazsaydım daha çok insan okurdu diyorum kendi içimden.

Bu arada turuncu temalı foruma üyeliğim 2012 ye dayanıyor ancak son mesajlar bölümü olmayan bir forumda nasıl takılır insan bilemiyorum.
Bu işler böyle bak dalgana.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
MFiuwH.gif

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Bakamıyorum işte dalgama. Bir şeyler yapmak istiyorum saatlerimi harcıyorum birilerini bilgilendireyim istiyorum ama kimseye ulaşamıyorum. Yabancı forumlara gidiyorum. Orada iletişim sıkıntısı çekiyorum. Ne yapayım arkadaşım hazırlık olan üni okumadım. Eh anadolu lisesindede bu kadar öğrettiler. Herifleri anlıyorum ama onlarla zor iletişim kuruyorum. Eskiden saatlerce Türkçe kaynak aradığım günler geliyor aklıma. Diyorum hadi sen en azından artık herifleri anlıyorsun ya onları anlayamayanlar tıpkı 10 yıl öncesinde senin olduğun gibi. Niyetleniyorum Türkçe rehber yazmaya. Sadece çeviri yapmıyorum aynı zamanda kendi yorumumuda katıyorum ancak olmuyor. Ne bir teşekkür eden nede yorum atan...
c4c536d582933cd832209d7ee443a916.jpg
11142935_1401989200121317_728906963_n.jpg

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bakamıyorum işte dalgama. Bir şeyler yapmak istiyorum saatlerimi harcıyorum birilerini bilgilendireyim istiyorum ama kimseye ulaşamıyorum. Yabancı forumlara gidiyorum. Orada iletişim sıkıntısı çekiyorum. Ne yapayım arkadaşım hazırlık olan üni okumadım. Eh anadolu lisesindede bu kadar öğrettiler. Herifleri anlıyorum ama onlarla zor iletişim kuruyorum. Eskiden saatlerce Türkçe kaynak aradığım günler geliyor aklıma. Diyorum hadi sen en azından artık herifleri anlıyorsun ya onları anlayamayanlar tıpkı 10 yıl öncesinde senin olduğun gibi. Niyetleniyorum Türkçe rehber yazmaya. Sadece çeviri yapmıyorum aynı zamanda kendi yorumumuda katıyorum ancak olmuyor. Ne bir teşekkür eden nede yorum atan...
Tekrar söylüyorum bak dalgana. Bunlar boş işler. Bilgiyi zorla veremezsin. İsteyen alır.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Kaçmak istiyorum buralardan. Öyle delicesine herşeyi, kendimi,bütün endişelerimi, korkularımı,düşüncelerimi bırakıp ölesiye kaçmak istiyorum. Koşa koşa, yokuş aşağı... Yokuşlardan, engellerden kaçarak. Belki atlayıp bir bisiklete kaçıp gitmek istiyorum...

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
İnsan paylaşırken daha çok öğreniyor. Çünkü bir başkasına anlatırken detaylara da girmek gerekiyor. İyi bir tekrarlama oluyor.
Paylaşmak her iki taraf için yararlı oluyor.

Not: Gimp, eklentiler ile kapsamı genişletilebiliyor. Photoshop'u döver.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Bayadır kullanmadım. Nadiren de kullanırım. Linux kullanırken uygulama deposundan Gimp eklentileri eklenebiliyordu. Ubuntu da eski uygulama yöneticisi olan Synaptic te ayrıntılı uygulama listesi var, ben oradan seçmiştim.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bu saatten sonra Gimp ve neydi o render yazılımı ona geçireceksiniz insanı :) Halbuki AE'yi yeni öğrenmiştim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Simge ölmüş. Hakkaten ölmüş. Cidden ölmüş. Tüüü gitti koskoca şarkıcı ne yapmış kendine ya. Alalade pop şarkıcısına dönüş. Şarkılar iyiydi kilipler iyice sıçmaya başlamştı. Şarkı da gitmiş. TÜü rezil.

Reaksiyon puanı
5,172
Son konum düzenleme ve resim ekleme konusundaki sıkıntılar sebebi ile kaldırılmıştır. Sorun çözülünceye kadar konu tekrardan açılmayacaktır. Artık biri şu sorunla ilgilense ne güzel olur.

Ayrıca artık bu sorun yüzünden gelen özel mesajlardan gına geldi. Kardeşim ben Administrator değilim. Administraktörüm.

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Forumda biraz anlaması zor bir veya birkaç tane sorun var. Bazı durumlarda sorun çıkarıyor. Umarım çözülmüştür veya çözülür.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Resimlerin doğru adresini seçmelisiniz. Eklediğiniz resim paylaşım sitesindeki önergeleri (varsa) dikkatle okuyun.

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Resimlerin doğru adresini seçmelisiniz. Eklediğiniz resim paylaşım sitesindeki önergeleri (varsa) dikkatle okuyun.

Son zamanlarda fazla resim eklemediğim için resimlerde sorun olup olmadığını bilmiyorum ama ileti gönderirken bazı durumlarda hata alınabiliyor veya hata alınabiliyordu.

Reaksiyon puanı
5,172
Konu açarken yada düzenlerken at bide...

Resim upload tarafında bir sorun yok ancak konu açarken yada düzenlerken mesaj yada konu bbcode içeriyorsa %80 hata veriyor. En azından düzenlediğim 5 konunun 4 ünde bu hatayı yaşadım. Ayrıyeten en az 4 kerede bu konu ile ilgili geri dönüt aldım.

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Konu açarken yada düzenlerken at bide...

Sorun sanırım yalnızca resimlerde değil. Bağlantı paylaşırken, alıntı yaparken de sorun oluşabiliyor. Ek olarak bildiğim kadarıyla bildirimlerde, öne çıkan konularda bile sorun yaşayanlar var. Keşke sorun yalnızca resim olsa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...