Abra 13.6.1 bilgisayarımda bir cızırtı gibi var

Bu konuyu okuyanlar

ozy.co

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Bilgisayarı yaklaşık 1-1.5 ay önce aldım,ama bilgisayarı aldığım günden beri var bu cızırtı türünden ses,her şey i denedim.Teknik servise götürdüm normal bi ses olduğunu söylemiş diğer muadili bilgisayarlarda da karşılaştırma yapmış onlarda da aynı ses çıktığını bilgisayarda arıza olmadığını söyledi. Eğer siz de bu modeli kullanıyosanız yada bu marka bilgisayarınız varsa yazar mısınız lütfen...(ses uzun vaadede rahatsız edici bir ses)

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
ses ince bir tiz sesi . Arkadaşım aynı bilgisayarı kullanıyor ince bir ses fakat uzun vadede dediğiniz gibi rahatsız edici arkadaşımın garantiye yolladığı 1 ay oldu ve belirilen neden makinenin sesinin normal olduğunun bu sesin fabrika çıkışlı tüm aynı modellerde olduğunu belirttiler fakat arkadaşım şuan kulaklıksız oyun oynayamıyor :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

ses ince bir tiz sesi . Arkadaşım aynı bilgisayarı kullanıyor ince bir ses fakat uzun vadede dediğiniz gibi rahatsız edici arkadaşımın garantiye yolladığı 1 ay oldu ve belirilen neden makinenin sesinin normal olduğunun bu sesin fabrika çıkışlı tüm aynı modellerde olduğunu belirttiler fakat arkadaşım şuan kulaklıksız oyun oynayamıyor :/
ayrıca arkadaşımda aynı bilgisayarı kullandığından biliyorum ekran kartınınız gtx 1050 3gb olması lazım ekran kartı performansı günümüz için tam bir vasat :/ fiyatına göre bir ürün değil asla ! işlemci gayet iyi fakat ekran kartı hiç tatmin edici değil !

ozy.co

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ayrıca arkadaşımda aynı bilgisayarı kullandığından biliyorum ekran kartınınız gtx 1050 3gb olması lazım ekran kartı performansı günümüz için tam bir vasat :/ fiyatına göre bir ürün değil asla ! işlemci gayet iyi fakat ekran kartı hiç tatmin edici değil !

Evet bi çaresi varmıdır sizce?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Coil whine bu oten bobine miknatis koymali...

ozy.co

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Coil whine bu oten bobine miknatis koymali...

Biz teknik servise gidip bu sorunu söylesek sizce düzeltirler mi?