Masaustunde Dosyalar Yok

Bu konuyu okuyanlar

Malatyalıı44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamunaleyküm hayırlı bayramlar bugün bilgisayarı açtım pcde window 10 pro yüklü masaüstünde klasörler görünmüyor görev çubuğundan google açıyorum açıldı olarak görünüyor ama ekran gelmiyor tablet moduna almış olabilirsin dediler fakat hiçbiryere giremediğim için onuda göremiyorum görev çubuğunda bazı bölümler yok lütfen yardımcı olurmusunuz

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
explorer hatasıdır o. çalıştır kısmına explorer yaz ve ok de gelecekmi bak bakalım

Malatyalıı44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nereye yazılacak o bilgisayardan pek anlamamda yardımcı olurmusunuz acaba

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Windows tuşu + R tuşlarına basın çalıştır açılacak oraya explorer yazıp enterlayın

Malatyalıı44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarda hiçbirşeye giremiyorum görev çubuğunda açık görünüyor fakat masaüstü arkaplanı dışında birşey göremiyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows tuşu + R tuşlarına basın çalıştır açılacak oraya explorer yazıp enterlayın
Denedim fakat açıkkenmi kapalıykenmi yapmak gerekir

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
troll falan değilsiniz değil mi ? bilgisayar kapalıyken nasıl bişeyler yazabileceksiniz merak ediyorum kapalıyken bir denermisiniz ? :rolleyes::D

Bence size en büyük iyilik bu olur bu ve bunun gibi videoları izlemizde yarar var eğer troll değilseniz

Malatyalıı44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Resim atamıyorum ekranın atabilsem anlıcaksınız dediğimide

troll falan değilsiniz değil mi ? bilgisayar kapalıyken nasıl bişeyler yazabileceksiniz merak ediyorum kapalıyken bir denermisiniz ? :rolleyes::D

Bence size en büyük iyilik bu olur bu ve bunun gibi videoları izlemizde yarar var eğer troll değilseniz

Benim bahsettiğim ekran sıfırdan açılırkenmi yapcaz

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
şöyle yapalım telden foto çekip onu forumda burda paylaşın ?

Resim atamıyorum ekranın atabilsem anlıcaksınız dediğimide

Benim bahsettiğim ekran sıfırdan açılırkenmi yapcaz
bilgisayar acıldı ve windows başladı ama masaüstünde hiç bir bilgisayar ayda klasör dosya ikonu yok diyorsunuz ya ( en azından anladığım o ) şimdi orda benim dediğim tuş kombinasyonunu yapıp çalıştırın bakalım ne olacak

Malatyalıı44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özmen bey şöyle yapabilirmiyiz bana instagram adresinizi versenizde foto atsam burda dotonun boyutunun büyük olduğu belirtiliyor

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Özmen bey şöyle yapabilirmiyiz bana instagram adresinizi versenizde foto atsam burda dotonun boyutunun büyük olduğu belirtiliyor
Kusura bakmayın Instagram facebook twitter gibi özel sosyal medya hesaplarımı sadece ailem ve yakın çevremle paylaşıyorum.
Forumda burdan paylaşabilirsiniz zaten forumunda amacı bu siz sorununuzu paylaşınki bilenler yardım etsin bilmeyenlerde öğrenmiş olsun. Fotograf ekleme kısmı var bu mesaj yazma yerinde ordan ekleyebilirsiniz.

Malatyalıı44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mail adresi verseniz fotoğrafı yükleyemediğimi boyutunun büyük olduğu söyleniyor trol falan değil özmen bey ona ayırcak vaktim yok hem?

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Mail adresi verseniz fotoğrafı yükleyemediğimi boyutunun büyük olduğu söyleniyor trol falan değil özmen bey ona ayırcak vaktim yok hem?
Pardon ama sizin vaktiniz yokta bizim mi var ? Üslubunuz şuan bana çok itici geldi . Ne münasebet hem yardım istiyorsunuz hemde söyleneni yapmak için zamanım yok diyorsunuz. Ben açıkçası suan yardım amaçlı yorum yaptığıma pişmanım. Başkaları yardım ederse bilmem ama benden bu kadar...
Size iyi forumlar

Malatyalıı44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pardon ama sizin vaktiniz yokta bizim mi var ? Üslubunuz şuan bana çok itici geldi . Ne münasebet hep yardım istiyorsunuz hemde söyleneni yapmak için zamanım yok diyorsunuz. Ben açıkçası suan yardım amaçlı yorum yaptığıma pişmanım.
Size iyi forumlar
Yanlış anladınız trol yapmaya vaktim yok☺️

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Gönderdiğiniz video yu şu şekilde paylaşıyorum yardım etmek isteyen arkadaşlar bakabilirler.
DISM ile işletim sisteminiz onarılabilir ama CMD açmanız gerekiyor bu durumda CMD ulaşmanız zor. Ulaşsanızda simge modunda olacağı için komut giremezsiniz. Belki güvenli modda başlatıp bu denenebilir. Ben biraz araştırayım o sırada başka arkadaşlarda yardım edeceklerdir size.

Malatyalıı44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gönderdiğiniz video yu şu şekilde paylaşıyorum yardım etmek isteyen arkadaşlar bakabilirler.
DISM ile işletim sisteminiz onarılabilir ama CMD açmanız gerekiyor bu durumda CMD ulaşmanız zor. Ulaşsanızda simge modunda olacağı için komut giremezsiniz. Belki güvenli modda başlatıp bu denenebilir. Ben biraz araştırayım o sırada başka arkadaşlarda yardım edeceklerdir size.

Bilgisayarı sıfırladım yani fabrika ayarlarına geri döndürdüm düzeldi oyun yükledim sonra ekrana baktığımda aynı hatayla karşılaştım hata nerde acaba siz bakabildinizmi

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Tam olarak problemin neden kaynaklandığını bilemiyorum. Ancak sizin yerinizde olsam fabrika ayarlarına(recover) şeklinde dönmek yerine temiz kurulum yapardım. Yani başka bir Windows imajı/dvd ile format atardım.

Malatyalıı44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam olarak problemin neden kaynaklandığını bilemiyorum. Ancak sizin yerinizde olsam fabrika ayarlarına(recover) şeklinde dönmek yerine temiz kurulum yapardım. Yani başka bir Windows imajı/dvd ile format atardım.
Format atmayı bilmiyorum windows yüklemeyide yardımcı olurmusunuz windows 10 key al diyorlarda internet üzerinden orjinali gibi iş görüyormuş yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım

Sistemsel bir arıza olup olmadığını saptayabilirmiyiz garantisi devam ediyor pc 4 aylık ücretsiz yaptırırım hem

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Recovery harici yeni bir sistem kurulumu cihazı garanti dışı bırakabilir. Donanımsal bir arıza olup olmadığını ancak formattan sonra anlayabiliriz. Format atmaya karar verirseniz ben size yardımcı olurum.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Youtube da sadece windows sistem kurtarma ve onarma yazarak bu tür videolara ulaşabilirsiniz.

Notebook recovery denmesine aldırmayın temelde masaüstü de notebook ta aynıdır sadece tuş kombinasyonu değişir.

Onarım ve recovery olmazsa da format atmak içinde bu video örnek olsun

Umarım yardımı olur iyi forumlar

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Bilgisayarı sıfırladım yani fabrika ayarlarına geri döndürdüm düzeldi oyun yükledim sonra ekrana baktığımda aynı hatayla karşılaştım hata nerde acaba siz bakabildinizmi
Demek ki sorun yüklediğiniz oyundan kaynaklanıyor, bilgisayarı baştan tekrardan sıfırlama yapın, Windows'u güncelleyin, bir süre hiçbir şey yükleme yapmadan kullanın, bir geri yükleme noktası oluşturun. Daha sonra oyunu yükleyin, eğer sorun yaşarsanız sistem geri yükleme noktasını kullanarak sistemi geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz. Kolay gelsin.