( Cyber Panel, Openlitespeed )

Bu konuyu okuyanlar

ismaildikmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba Arkadaşlar, Sormak istediğim bir konu var konu üzerinde yardımcı olmanızı önemle rica ediyorum.

Sunucu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar.

Digitalocean' dan sunucu aldım ilk aşama olduğu için düşük özelliklerde bir sunucu aldım ( CPU 1 - RAM 1 - DİSK 25 )

Sunucu aldıkdan sonra bir arkadaşa kurulum yaptırdım kurulum için Cyber Panel kurdurdum ekstra dan Openlitespeed kuruldu.

Bu işlemler bittikden sonra PANEL giriş yaptım KAYNAKLAR görmek istedim ne kadar kullanım olmuş diye ve bu görseldeki kaynaklar kullanılmış bu sizce normalmidir?

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Merhaba Arkadaşlar, Sormak istediğim bir konu var konu üzerinde yardımcı olmanızı önemle rica ediyorum.

Sunucu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar.

Digitalocean' dan sunucu aldım ilk aşama olduğu için düşük özelliklerde bir sunucu aldım ( CPU 1 - RAM 1 - DİSK 25 )

Sunucu aldıkdan sonra bir arkadaşa kurulum yaptırdım kurulum için Cyber Panel kurdurdum ekstra dan Openlitespeed kuruldu.

Bu işlemler bittikden sonra PANEL giriş yaptım KAYNAKLAR görmek istedim ne kadar kullanım olmuş diye ve bu görseldeki kaynaklar kullanılmış bu sizce normalmidir?

Gayet normal.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeniden bellek kullanımını kontrol eder misniz?

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Peki teşekkürler.
Bellek kullanımı eğer siteye giren yoksa çok gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki teşekkürler.
Bir de siteniz böyle gelişmeye devam ederse disk tarafında yükseltmeye gitmeniz gerekebilir. Bir de en son baktigimda sitenizde reklam yoktu. Eğer reklam eklerseniz çok daha iyi olabilir. Kazanç elde edersiniz hiç yoktan. Bir de 1000 fotodan fazla yükleme için paketler oluşturabilirsiniz