Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
7,999
Arkadaslar bu telefonda s10 serisindeki gibi ekrana hizlica cift dokunup uyandirma veya kilitleme ozelligi varmi ? Onceden yoktu ama android 9 la belki gelmisdir diye soruyorum
Hayır yok. Yani ben 7 aydır kullanıyorum bulamadım belki vardır.

mahirrmutluu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba telefon son güncellemelerle ne durumda acaba temiz bilgi verebilecek var mı? Ben hala ilk aldığım gibi kullanıyorum sorun yok gayet iyi sadece ne hale geldi onu merak ediyorum hız stabilite şarj acısından

DracheN

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar S9 sahibi arkadaşlar bataryası ne kadar gidiyor oyun oynamadan 1 günü çıkarabiliyor musunuz ? Memnun musunuz avantaj, dezavantajlarını söyler misiniz ?

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaşlar S9 sahibi arkadaşlar bataryası ne kadar gidiyor oyun oynamadan 1 günü çıkarabiliyor musunuz ? Memnun musunuz avantaj, dezavantajlarını söyler misiniz ?
Normal s9 kullandım. Bataryası 1 günü çıkarmıyor ve 3 saat ekran süresini zor alıyor. Biraz daha ekleyip s10e veya s9 plus öneririm.

eticarettv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bende S9+ var 64 gb parmak okuyucu kısmından tansiyon ölçümü yapılabiliyor. Hatta diyet yapmak isteyenler için cihazın sizi tanıması için parmak izi okuyucu üzerinden kendinizi tanıtarak spor amaçlı verilerinizi telefon üzerinden rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Sizi tanıyabilecek bir çok özelliğe sahip. En güzel özelliği kamera ve gerçekten harika olan performansı. 30 chrome sekmesi açıp kullanıyorum ve uygulamalar vs açık banamısın demiyor...

Reaksiyon puanı
7,999
bende S9+ var 64 gb parmak okuyucu kısmından tansiyon ölçümü yapılabiliyor. Hatta diyet yapmak isteyenler için cihazın sizi tanıması için parmak izi okuyucu üzerinden kendinizi tanıtarak spor amaçlı verilerinizi telefon üzerinden rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Sizi tanıyabilecek bir çok özelliğe sahip. En güzel özelliği kamera ve gerçekten harika olan performansı. 30 chrome sekmesi açıp kullanıyorum ve uygulamalar vs açık banamısın demiyor...
Parmak izi okuyucu kısmından okumuyor. Flaşın altındaki sensörlerden kalp atışı , tansiyon gibi verilerin ölçümü yapılıyor.

eticarettv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Parmak izi okuyucu kısmından okumuyor. Flaşın altındaki sensörlerden kalp atışı , tansiyon gibi verilerin ölçümü yapılıyor.

Ha aynen evet orada yanılmışım. bilgi için teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaslar bu telefonda s10 serisindeki gibi ekrana hizlica cift dokunup uyandirma veya kilitleme ozelligi varmi ? Onceden yoktu ama android 9 la belki gelmisdir diye soruyorum

Ayarlardan yapabilirsiniz. Parlaklarınızla ekrana 2 kere hafif sert dokunduğunza kilit ekranı geliyor. Göz ile oturum açmayı aktif etmişseniz baktığınızda cihazınızı açabiliyorsunuz. Yada sadece çift dokunduğunuzda şifre vs yoksa direkt açabilirsiniz.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118

Ayarlardan yapabilirsiniz. Parlaklarınızla ekrana 2 kere hafif sert dokunduğunza kilit ekranı geliyor. Göz ile oturum açmayı aktif etmişseniz baktığınızda cihazınızı açabiliyorsunuz. Yada sadece çift dokunduğunuzda şifre vs yoksa direkt açabilirsiniz.
Cift dokunarak uyandirma ayari yokki yada benmi goremiyoru. Nerden aktif ediliyor

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,100
Cift dokunarak uyandirma ayari yokki yada benmi goremiyoru. Nerden aktif ediliyor

Herhangi bir ayar yapmanıza gerek yok paylaştığım fotoda işaretlediğim yere biraz sert bastırdığınızda cihazı uyandırabilirsiniz.
thumb_128573_default_big.jpeg

Tek sefer de biraz sert basıldığında uyanıyor ekran iki kez basmaya gerek yok.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Herhangi bir ayar yapmanıza gerek yok paylaştığım fotoda işaretlediğim yere biraz sert bastırdığınızda cihazı uyandırabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 75877

Tek sefer de biraz sert basıldığında uyanıyor ekran iki kez basmaya gerek yok.
Onu biliyorm ekranin herhangi bir yerine cift dokunarak uyandirma ozelligi var s10 serisinde guncellemeyle verirler demisdm ama.vermemisler

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,100
Onu biliyorm ekranin herhangi bir yerine cift dokunarak uyandirma ozelligi var s10 serisinde guncellemeyle verirler demisdm ama.vermemisler

Bende tam olarak onu söylemeye çalışıyordum aslında güncelleme ile de bu özelliği S9+ ailesine vereceklerini pek sanmıyorum.

1 temmuz güncellemesi yayınlandı. 533.46MB

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,100
S9 plus ın pili 1 günü çıkarıyor diye biliyorum. Ama normal galaxy s9 un pil sorununu düzeltmeleri gerek.

Tam olarak çıkarmamaya başladı saat 3'te tekrar şarj etmek zorunda kalıyorum yani günde 2 yada 3 kez şarj ediyorum.
4 saat 30 dk ekran süresi almaya başladım.

Tam olarak çıkarmamaya başladı saat 3'te tekrar şarj etmek zorunda kalıyorum yani günde 2 yada 3 kez şarj ediyorum.
4 saat 30 dk ekran süresi almaya başladım.

Dün gelen güncellemeden sonra test ettim 4 saat 30 dk ekran süresi alabiliyorum en fazla.

Reaksiyon puanı
7,999
Temmuz ayı güncellemesi ile telefon kapalı şarj olurken çıkan efekt değiştirilmiş. Ayrıca pil performansı yine çok kötü. Haziran güncellemesinde düzeltmişlerdi Temmuz ayında yine bozdular bataryayı.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,100
Temmuz ayı güncellemesi ile telefon kapalı şarj olurken çıkan efekt değiştirilmiş. Ayrıca pil performansı yine çok kötü. Haziran güncellemesinde düzeltmişlerdi Temmuz ayında yine bozdular bataryayı.

Ben bozulma hissetmedim arka planda çalışan gereksiz uygulamaları uyku moduna almanızı öneririm :)

Reaksiyon puanı
7,999
Ben bozulma hissetmedim arka planda çalışan gereksiz uygulamaları uyku moduna almanızı öneririm :)
Gereksiz çalışan uygulama yok ki? Düzenli olarak Cihaz Bakımından ram temizliği de yapıyorum. Aynı kullanımda Haziran güncellemesi çok daha başarılıydı. Şu an 4 saati geçemiyor ekran süresinde telefon aynı kullanımda

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,100
Gereksiz çalışan uygulama yok ki? Düzenli olarak Cihaz Bakımından ram temizliği de yapıyorum. Aynı kullanımda Haziran güncellemesi çok daha başarılıydı. Şu an 4 saati geçemiyor ekran süresinde telefon aynı kullanımda

Ben bir saat daha fazla ekran süresi aldım kullanım ile alakalı olabilir, PUBG falan da oynuyorum ayrıca ben :D

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
S9+ nasıl telefon verilen fiyata değermi

Aynı fakat aralığında başka telefonlar onerirmisinniz :) :) :)

???

Ve şu anda s9+ Teknosada 3700 Tl ye satılıyor bence almak isteyenler için çok uygun bir fiyat kaklasik 1000 tl gibi ciddi bir fiyatta indirim gerceklesdi s9 da aynısı gibi 3120 tl ye indi fiyatlar bu sekilde

??

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,100
S9+ nasıl telefon verilen fiyata değermi

Aynı fakat aralığında başka telefonlar onerirmisinniz :) :) :)

???

Ve şu anda s9+ Teknosada 3700 Tl ye satılıyor bence almak isteyenler için çok uygun bir fiyat kaklasik 1000 tl gibi ciddi bir fiyatta indirim gerceklesdi s9 da aynısı gibi 3120 tl ye indi fiyatlar bu sekilde

??

Yanlışınız var S9+ şuan o kadar ucuz değil.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Evet ucuz Teknosada stoktaykende 3720 tl idi

Apple Iphone 7 ye geçersem üzülürmüyüm yoksa Samsung Galaxy S9+ mı almalıyım

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
7,999
Evet ucuz Teknosada stoktaykende 3720 tl idi

S9+'ın iPhone da karşılığı 8 Plus veya X. 7'ye geçersen pişman olursun

Reaksiyon puanı
7,999
Batarya değişimi yapacağım bakalım düzelecek mi sorunum

Son düzenleme:

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bence düzelmez çünkü çoğu cihaz kendi ilk yapılan bataryasını istiyor mesela bir örnek kolu kesilen adamın protez kola zor alışması vb.