GM 9 Pro Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

mylmzzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
GM 9 pro almayı düşünüyorum fakat cihaz hakkında olumsuz yorumlar çok fazla. Cihazı kullananlar tavsiye eder misiniz?

İbrahimm.ka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
GM 9 pro almayı düşünüyorum fakat cihaz hakkında olumsuz yorumlar çok fazla. Cihazı kullananlar tavsiye eder misiniz?
Markanın genel sorunu olan soket ve hoparlör bozulması sorunları oluyor ancak gm9 pro ablamda var ve şuana kadar bir sorun çıkmadı 1 senedir kullanıyor. Sadece markaya güven yok mesela ben de güvenmiyorum. Bir de cihazın arayüzü android one olduğu için pek tercih edilmeyebilir. Şahsi görüşüm ben de sevmiyorum android one arayüzünü. Eğer normal kullanım için alacaksanız gayet uygun bir cihaz.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Markanın genel sorunu olan soket ve hoparlör bozulması sorunları oluyor ancak gm9 pro ablamda var ve şuana kadar bir sorun çıkmadı 1 senedir kullanıyor. Sadece markaya güven yok mesela ben de güvenmiyorum. Bir de cihazın arayüzü android one olduğu için pek tercih edilmeyebilir. Şahsi görüşüm ben de sevmiyorum android one arayüzünü. Eğer normal kullanım için alacaksanız gayet uygun bir cihaz.

GM geçmişi sebebiyle böyle. Kendini düzeltmesi için fiyat kırması, kampanya yapması, cihazla birlikte güzel hediyeler vermesi gerekirken vestel gibi vergiler üzerincen CB'na oynadı ve istediğini aldı.

vatan hainidir benim gözümde.

M

Murat Burç

SDN Okuru
GM geçmişi sebebiyle böyle. Kendini düzeltmesi için fiyat kırması, kampanya yapması, cihazla birlikte güzel hediyeler vermesi gerekirken vestel gibi vergiler üzerincen CB'na oynadı ve istediğini aldı.

vatan hainidir benim gözümde.
1700 TL'ye satıyorlar kendi sitelerinde. Gayet iyi bir fiyat.
GM yine düzgün bir cihaz çıkardı. Vestel tam vatan haini.

Teknolog26

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
Ben tavsiye ederim, fiyatına göre çok iyi telefon. Şuan eşim kullanıyor hiçbir problemini görmedik. Şarjı da hala uzun süre idare ediyor, kamerasıda aynı performansı veriyor, oyunlarda da aynı hızı alıyorum. General mobile'ın piyasaya sunduğu en iyi telefon diyebilirim bunun için, gm8'den sonra :)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Alınmaz sıkıntılı cihazlar

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Hocam cihaz spec'lerine göre iyi görünüyor. Ancak almam. Çünkü en son CB'na özel bir cihaz götürdüler. Arkasında imzası olan ve forsu olan.

Vestel ile kol kola girdiler. O yüzden vatan haini diyorum ben.

Aldırmam GM kimseye.
iphone da özel telefon üretti onlardamı vatan haini ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam cihaz spec'lerine göre iyi görünüyor. Ancak almam. Çünkü en son CB'na özel bir cihaz götürdüler. Arkasında imzası olan ve forsu olan.

Vestel ile kol kola girdiler. O yüzden vatan haini diyorum ben.

Aldırmam GM kimseye.
Ben cihazı denedim cihaz güzel. Öneririrm de markadan bağımsız cihaz iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yerli üretim yapan bir marka için vatan haini diyebiliyorsunuz bu ağır bir itham. O halde yerli malındansa dış ülke malı kullananda mı vatan haini oluyor?
VEstel vatan hainidir. En iyi ihtimalle halka ihanet etmektedir.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Alinir soket sorunu yok usb type c olunca sorun yok.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben tekrar söylüyorum GM, GM9 Pro ile gerçekten güzel bir ürün koydu ortaya. 1700'e de satıyor gözüm kapalı alırım. Muazzam video çekiyor.
Ama vestel? Tam bir çöp. Çöp bile iltifat.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Gm9pro'yu begenmeyen iftira atanlar vatan hainidir.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Vestel kaliteli ürünlerle bilinen Türkiye'nin ekonomisinin lokomotifi kimsenin haddine değil küfür etmek çöp değil vizyonsuz o.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
İcine bakmadan konusma casper'dan daha kaliteli parcalar kullaniyor Vestel.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
İcine bakmadan konusma casper'dan daha kaliteli parcalar kullaniyor Vestel.

Al vestel'i vur casper a

Vestelin ürettiği panel sadece. Onun dışında, mobil cihazlarda, sadece birleştiriyor. Casper ise dışardan gionee ile anlaşmıştı şimdi kimle anlaştı bilmiyorum fason üretim yaptırıyordu.

Bu markalar mı kaliteli?

Verginin kralını bize afedersiniz sokan vestel mi kaliteli?

efendim?

Konuşm ne yahu. Sevmek zorunda mıyız ?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Gm daha sevilesi vestel daha sevilesi gaspet gazulet casper dan daha iyiler vestel manisa da gidilebilir yerde...

Reaksiyon puanı
10
Evet alınır ben 5 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok bana göre

anlatknkdinliyorum

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Merhaba ben ilk çıktığında gm9 pro almıştım tavsiye ederim ufak tefek sorunlar yaşadım ama her telefonda oluyo çok yardımcı da oldular bu konuda şimdi bi şikayetim yok fiyat performans olarak gayet iyi. Tasarım olarak da bir çok markaya göre baya gelişmiş en sevdiğim yanı ise şarjının çok uzun gitmesi.

Teknolog26

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
Merhaba ben ilk çıktığında gm9 pro almıştım tavsiye ederim ufak tefek sorunlar yaşadım ama her telefonda oluyo çok yardımcı da oldular bu konuda şimdi bi şikayetim yok fiyat performans olarak gayet iyi. Tasarım olarak da bir çok markaya göre baya gelişmiş en sevdiğim yanı ise şarjının çok uzun gitmesi.
Diğer modellere ve markalara nazaran oldukça fazla artısı var. En ufak bir şeyden hemen gömmeye o kadar meraklı kullanıcı var ki markanın kendini geliştirmesine imkan tanımıyorlar. Apple yıllar önce kuruldu ama çıkışı belli hataların düzeltilmesiyle yaptı. Sıra neden General Mobile olmasın?

Teknolog26

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
Bence alınır tasarımı olsun kamerası olsun on numara telefon o fiyata daha iyisi de olmaz zaten ben uzun süredir kullanıyorum bi sorun yok heeğ benden öncede kardeşim kullanıyodu iki el değiştirmesine rağmen sağlam

anlatknkdinliyorum

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Tekrar deneyimlerimden bahsedecek olursam şarj ömrünün yanı sıra; EIS video stabilizasyon özelliği başarılı daha önce başka markalarda duymadım. Ayrıca benim gibi müzik dinlemeye bayılıyorsan çift hoparlörü sayesinde sesi çok iyi veriyor bunlarda aklıma gelmişken elemek istediğim şeyler.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Ben bu ve turuncu forumda GM'yi gömen kişilerden biriyim.

Birincisi ve en önemlisi GM eski tecrübelerden dolayı pek güven vermiyor.

buyrun

Ve envai çeşit forumda sıkıntı yaşayanlar.

İkincisi kendileri vestel ile bir oldular ağır vergileri getirttiler. Baktı devlet ooo burda güzel para var. Yapıştırdı.

O yüzden de iki firma benim için yok hükmünde.

EIS i başka modellerde görmeyen kullanıcı da gördü bu gözler. Vay arkadaş siz hangi yerde yaşıyorsunuz. Vah vah vah.

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
2 hafta önce GM 9 pro aldım 1 hafta kullandım 1 haftada serviste kaldı konuşurken ses karşı tarafa bazen boğuk bazen hiç gitmiyor dün servisten geri aldım yazılım güncellemesi yapılmış ama hiç bir şey düzelmemiş. Yarın götürüp iadesini talep edicem maslesef. Bunu haricinde telefon gerçekten güzel ama soğudum bütün hevesim kaçtı.

drdemir09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5 para etmez ürünler gm ürünleri hiç tavsiye etmem. Hep hüsrana uğrattı beni kalitesiz kar amaçlı ürünlerüreten dandik bir firmadır kendileri.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Senden kaynaklaniyor GM iyi ürünler yapiyor sorun senin ...lüğün.