Huawei Mate 30 Lite

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Normalde Huawei'nin Lite modellerini hiç sevmem ama Mate 30 Lite nedense hoşuma gitti
siz ne düşünüyorsunuz ?

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Normalde Huawei'nin Lite modellerini hiç sevmem ama Mate 30 Lite nedense hoşuma gitti
siz ne düşünüyorsunuz ?
Benimde hoşuma gitti ancak fiyatı biraz tuzlu olacaktır.

_musaozcn_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
siz ne düşünüyorsunuz ?
Lite modelleri tasarım kamera olarak falan her ne kadar hoş görünsede çok eksikle geliyor işlemci kamera dayanıklılık vs her yerden kısıyorlar o kadar parayı lite modellere vermemek lazım diye düşünüyorum

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Lite modelleri tasarım kamera olarak falan her ne kadar hoş görünsede çok eksikle geliyor işlemci kamera dayanıklılık vs her yerden kısıyorlar o kadar parayı lite modellere vermemek lazım diye düşünüyorum
Şarj girişinden bile kırpıyorlar örn.Honor 10 Lite Honor 20 Lite
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mate 20 lite bile 3.799 tl'den satışa çıktı. Bu da en az 4000 olur. Ama bence 4.799 olabilir.
Mate 20 Lite kaç ayda 2000'lere düştü ?

Mate 20 lite bile 3.799 tl'den satışa çıktı. Bu da en az 4000 olur. Ama bence 4.799 olabilir.
Eğer giris fiyatı 4000 tl olursa kimse almaz kusura bakmayın ben mate 30 lite alacağıma üstüne 300 tl daha koyup Huawei P30 alırım

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Bütün özelliklerini ve satış fiyatını görmeden bir şey demek doğru olmaz. Sonuçta her cihaz alıcısına göre iyidir. Uygun fiyattan satışa sunulursa tercih edilebilir. En azından diğer Çin markalarını almaktansa Huawei/Honor almak çok daha mantıklı.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bütün özelliklerini ve satış fiyatını görmeden bir şey demek doğru olmaz. Sonuçta her cihaz alıcısına göre iyidir. Uygun fiyattan satışa sunulursa tercih edilebilir. En azından diğer Çin markalarını almaktansa Huawei/Honor almak çok daha mantıklı.
usta ben zaten Honor 9x'i bekliyorum Mate 30 Lite haberini görünce sizinle paylaşmak fikrinizi almak istedim

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
usta ben zaten Honor 9x'i bekliyorum Mate 30 Lite haberini görünce sizinle paylaşmak fikrinizi almak istedim
Özellikleri ve fiyatı tam olarak yayınlanınca daha doğru yorumlarız dostum. Ne zaman piyasaya çıkacakmış belli mi? Bir tarih göremedim de

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Özellikleri ve fiyatı tam olarak yayınlanınca daha doğru yorumlarız dostum. Ne zaman piyasaya çıkacakmış belli mi? Bir tarih göremedim de
telefon bugün tanıtılacak piyasaya ne zaman çıkacak belli değil ama ben Eylülde gelir diye tahmin ediyorum

Honor 9x'in ekranı 6.5 inç olacakmış 8x modelinde olduğu gibi sence boyutu çok mu büyük İPhone 5s'ten geçeceğim bu arada

Düştüğündeki fiyat minimum 3400 tl olacak bakın görün
kusura bakma ama minimum fiyatı 3400 tl olacaksa kimse almaz

Son düzenleme:

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
telefon bugün tanıtılacak piyasaya ne zaman çıkacak belli değil ama ben Eylülde gelir diye tahmin ediyorum

Honor 9x'in ekranı 6.5 inç olacakmış 8x modelinde olduğu gibi sence boyutu çok mu büyük İPhone 5s'ten geçeceğim bu arada
Büyük olur dostum. Eski cihazlarla inç kıyaslaması yapmak çok doğru olmaz. En iyisi teknomarketlere gidip aynı boyuttaki cihazları incelemen olur. Ekran kasa oranları değiştikçe boyut farkları/kullanım da değişiyor. Yanlış hatırlamıyorsam A70 modeli de o büyüklükteydi. Bana biraz fazla büyük geldi ama yine de elinle incele derim

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Büyük olur dostum. Eski cihazlarla inç kıyaslaması yapmak çok doğru olmaz. En iyisi teknomarketlere gidip aynı boyuttaki cihazları incelemen olur. Ekran kasa oranları değiştikçe boyut farkları/kullanım da değişiyor. Yanlış hatırlamıyorsam A70 modeli de o büyüklükteydi. Bana biraz fazla büyük geldi ama yine de elinle incele derim
Honor 8x'i elime aldım büyük bir telefon ama kullanımı zorlaştırmıyor A70 ekranı çok uzun olduğu için kullanamadım
büyük olursa olsun artık bütün telefonların ekranı 6 inçin üzerinde bir de 4 inç artık bana çok küçük geliyor 5 sene önce bana ideal geliyordu ama artık yetersiz gelmeye başladı bir de çerçeveli telefondan gına geldi artık
5s'ten kurtulduğum zaman öye bir rahatlayacagım ki o günü sabırsızlıkla bekliyorum

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526

kusura bakma ama minimum fiyatı 3400 tl olacaksa kimse almaz
Valla hazırlıklı ol o fiyata ben diyeyim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Valla hazırlıklı ol o fiyata ben diyeyim.
Mİ9T varken kimse Mate 30 Lite'ın suratına bile bakmaz

özellikleri Kirin 810 işlemcisine sahip 6.26 inç ekrana ve 8 gb ram 256 gb depolama alanına sahip zaten paylaştığım linke girerseniz özelliklerine erişmiş olacaksınız.

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Şarj girişinden bile kırpıyorlar örn.Honor 10 Lite Honor 20 Lite

Mate 20 Lite kaç ayda 2000'lere düştü ?

Eğer giris fiyatı 4000 tl olursa kimse almaz kusura bakmayın ben mate 30 lite alacağıma üstüne 300 tl daha koyup Huawei P30 alırım
Yalnız mate 20 lite'den daha iyi olan telefonu 4000'den aşağı satmazlar.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Mİ9T varken kimse Mate 30 Lite'ın suratına bile bakmaz

özellikleri Kirin 810 işlemcisine sahip 6.26 inç ekrana ve 8 gb ram 256 gb depolama alanına sahip zaten paylaştığım linke girerseniz özelliklerine erişmiş olacaksınız.
Kardeşim o verdiğin linkteki üç dört özelliğe göre cihaz incelenmez. Yeterli değil yani. Daha önce söylemiştim, Samsung'un yeni nesil A serisinden sonra Huawei Lite modellerinde iyileştirmeye gidebilir diye. Sanıyorum ki bir nebze daha iyi bir cihaz gördük P30 Lite'dan sonra