Bilgisayarım Windows 10 yüzünden oyunlarda daha hızlı çalışıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Ard4x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba. Windows 10 kullanıyorum (zorla) hiç memnun değilim. Para geldiği zaman ssd ve ram şart. Fakat şu anki Windows oyunlarda daha hızlı. Ciddiyim. Oyunlarda Bilgisayar daha rahat. Pc'yi hızlandrımak için elimden gelen her şeyi yaptım. Ama... Pc yeni driverlar uyuşmuyor 8.1'le. Ne yapacağım ben ??

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
tüm driverları güncelleyeceksiniz. driver booster diye bir program var, öneririrm.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
Bu konudan birşey anlamadın bilgisayarın windows 10 yüzünden daha mı hızlı çalışıyor der iken ne dediniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuanda en iyi performansı win7 veriyor win8.1 biraz daha gerisinde fakat 10 tam ölü yani bir oyunun sistem gereksinimlerinde en önemli olan şey işletim sistemidir ve tüm oyunlar win 7 de açıldığına göre hadi eyw.

Ard4x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Benimki windows 7 açamaz be

Ard4x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
ASUS Vivobook x540ub

8. generasyon işlemcim olmasa şuan her şeyi yapardım :/

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
tüm driverları güncelleyeceksiniz. driver booster diye bir program var, öneririrm.
Yanlış. O program çok zararlıdır ve kesinlikle kullanılmaması lazım.

Bu konudan birşey anlamadın bilgisayarın windows 10 yüzünden daha mı hızlı çalışıyor der iken ne dediniz?

şuanda en iyi performansı win7 veriyor win8.1 biraz daha gerisinde fakat 10 tam ölü yani bir oyunun sistem gereksinimlerinde en önemli olan şey işletim sistemidir ve tüm oyunlar win 7 de açıldığına göre hadi eyw.
Dünyadaki tüm bilgisayarlar seninkinden değil vektör. Fi tarihinden kalan bilgisayarla Windows 10 kullanamıyorsun diye o kötü bir işletim sistemi olmaz.

Merhaba. Windows 10 kullanıyorum (zorla) hiç memnun değilim. Para geldiği zaman ssd ve ram şart. Fakat şu anki Windows oyunlarda daha hızlı. Ciddiyim. Oyunlarda Bilgisayar daha rahat. Pc'yi hızlandrımak için elimden gelen her şeyi yaptım. Ama... Pc yeni driverlar uyuşmuyor 8.1'le. Ne yapacağım ben ??
10 kullanmak zorundasınız. Driverlar için bile zorundasınız. 7 desteği bitiyor. Yakında XP gibi uzay çöplüğü olacak... 8.1 neyse ama driver bulamazsınız. 10 şuan en iyi işletim sistemi.

Son düzenleme:

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904

Düzeltme yukarıdaki cümle bu konudan bir şey anlamadıM olacak.

Dünyadaki tüm bilgisayarlar seninkinden değil vektör. Fi tarihinden kalan bilgisayarla Windows 10 kullanamıyorsun diye o kötü bir işletim sistemi olmaz.
Sadece ben değil sistemi iyi olanlar dahi fps sorunu yaşadığını söylüyor.