40 Gün Toplu Su Mücadelesi 3 [Tamamlandı]

Bu konuyu okuyanlar

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Başlattığım bu güzel mücadelenin anlaşılması ve ilerlemesi çok hoşuma gitti.Çaydan vazgeçemem diyenler için benden size bir tavsiye bir süre çay içmediklerinde ağız ve dişlerinde gelen rahatlama hissine ek olarak sararmasını da engelleyebilirler.Ayrıca çayın su ihtiyacını gideriyormuş gibi davranmasını da engellediklerinden tükettikleri su miktarı da artacak.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Başlattığım bu güzel mücadelenin anlaşılması ve ilerlemesi çok hoşuma gitti.Çaydan vazgeçemem diyenler için benden size bir tavsiye bir süre çay içmediklerinde ağız ve dişlerinde gelen rahatlama hissine ek olarak sararmasını da engelleyebilirler.Ayrıca çayın su ihtiyacını gideriyormuş gibi davranmasını da engellediklerinden tükettikleri su miktarı da artacak.
Heh genel müdür geldi. Artık bana yüklenmeyin ona yüklenin.

Bu arada 2 gün önce takılan diş tellerim sayesinde sıvı besleniyorum. Bu yüzden bana çay serbest bu haftalık. Boğazımdan bir şey geçsin canım. :)

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Heh genel müdür geldi. Artık bana yüklenmeyin ona yüklenin.

Bu arada 2 gün önce takılan diş tellerim sayesinde sıvı besleniyorum. Bu yüzden bana çay serbest bu haftalık. Boğazımdan bir şey geçsin canım. :)
Oohoooo diş teli takmasak inanacağız.İşe bak ya nerde kaldı işin mücadele kısmı.Herkes kendine göre tatil, ayrıcalık veriyor.Su iç su o da geçer boğazından.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,091

Sadece günlük 5 litre su tüketmeye başladım, ve uzun süredir çay tüketmiyorum :)

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,091
Yararı olduysa ne mutlu :)

Yararı oldu ben 40 gün toplu su mücadelesi 2 den beri aynı tempo da devam ediyorum.
O yüzden baya faydasını gördüm daha sağlıklı besleniyorum, daha çok su tüketiyorum.
Çay pek içiyordum zaten aklıma bile gelmiyor artık, abur cubur da tüketmiyorum.
Önceden dış görünüşümü pek beğenmezdim, ama artık kendime daha iyi bakıyorum.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,091