Logitech G213 alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

giray6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar. Aklımda bir klavye almak var. Öyle çok aşırı uçuk bir fiyat da vermek istemiyorum, mekanik olmasa da olur şu an normal bir klavye kullanıyorum 30 liralık Gaming klavye. Logitech G213 hem şekil hem işlev açısından çok hoşuma gidiyor. Şu an indirimde 260TL alınır mı? Değer mi bir klavyeye bu fiyatı vermeye? O fiyata onun gibi bilek destekli, multimedyalı, RGB klavye var mıdır?

giray6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evet bahsettiğiniz klavyeyi görmüştüm, ama nedense Logiteche karşı daha bi sempati duyuyorum. Fiyatı çok uygun geldi normali 400tlye yakındı sanırım. Bazıları bu fiyatlara bu klavyeler alınmaz diyor, bu biraz aklımı kurcalıyor sadece.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Merhaba arkadaşlar. Aklımda bir klavye almak var. Öyle çok aşırı uçuk bir fiyat da vermek istemiyorum, mekanik olmasa da olur şu an normal bir klavye kullanıyorum 30 liralık Gaming klavye. Logitech G213 hem şekil hem işlev açısından çok hoşuma gidiyor. Şu an indirimde 260TL alınır mı? Değer mi bir klavyeye bu fiyatı vermeye? O fiyata onun gibi bilek destekli, multimedyalı, RGB klavye var mıdır?
Alınır.

giray6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
@Utkuversus Amazon tr den sipariş verdim klavyeyi. Ürün görselleri ingilizceydi ama, acaba klavye de ingilizce mi gelir ? Çoğu sitede aynı şekilde ingilizce tul takımı hep görseller.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O fiyata gayet iyi bir ürün. HyperX Alloy Core RGB modeli de var ama yazılımı çok kötü.
@Utkuversus Amazon tr den sipariş verdim klavyeyi. Ürün görselleri ingilizceydi ama, acaba klavye de ingilizce mi gelir ? Çoğu sitede aynı şekilde ingilizce tul takımı hep görseller.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orasını bilemiyorum.