SDN hakkında garip bir soru

Bu konuyu okuyanlar

WualHasan

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Arkadaşlar benim aklımdaki fikir SDN gibi büyüyüm bir şirket kurmak . Benim şimdi bir blogger hesabım var ordan teknoloji haberleri yazıyorum özgün bir şekilde hiç biryerden çalmadan . Acaba SDN nasıl bir site blogger mi yoksa normal bir sitemi yönetim paneli nasıl birşey cevaplarsanız çok sevinirim . Büyümek için hangi yönetim panelini kullanıyım yada ne yapmalıyım sevgiler

yusuf erdoğdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bunlar önemsiz, üniversiteye git ve yazılım oku, gerisi rahat olur, her istediğin işi kolaylıkla yaparsın. Okumadan doğru düzgün bi iş çıkmaz.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Dediğin şey 14 yıl önce kapıldı başka bir şey düşün.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
2006 öncesi dediğin gibi hayalle platform kurabilirdin. Şu an her sektörde önünde çok büyük rakipler olduğu için güzel bir yatırım ve reklam olmadan aşık atamazsın. Bu saatte bloğun ile tek amacın organik hitlerden mümkünse adsense geliri elde etmek olacaktır. Şu an e-ticaret yapsan önünde devler, haber yapsan önünde devler, sosyal medya yapsan önünde devler, forum yapsan önünde devler.
Güçlü bir yazılım, güçlü bir seo, güçlü bir reklam ve biraz şansa ihtiyacın var.

WualHasan

Asistan
Reaksiyon puanı
44
2006 öncesi dediğin gibi hayalle platform kurabilirdin. Şu an her sektörde önünde çok büyük rakipler olduğu için güzel bir yatırım ve reklam olmadan aşık atamazsın. Bu saatte bloğun ile tek amacın organik hitlerden mümkünse adsense geliri elde etmek olacaktır. Şu an e-ticaret yapsan önünde devler, haber yapsan önünde devler, sosyal medya yapsan önünde devler, forum yapsan önünde devler.
Güçlü bir yazılım, güçlü bir seo, güçlü bir reklam ve biraz şansa ihtiyacın var.
Anladım . Yani blogger işinden vazgeçiyim bunu anladım

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Sen beni çok yanlış anladın :) Yazmaya devam et. Özgün içerikler gir, kullanıcı google içinde teknolojide neleri aratıyor incele onların hakkında bağlantılı keywordler ile makaleler yaz. Sitene kullanıcı gelsin, üzerine bir adsense çek. Çok emek harca ve kazanabil.

WualHasan

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Sen beni çok yanlış anladın :) Yazmaya devam et. Özgün içerikler gir, kullanıcı google içinde teknolojide neleri aratıyor incele onların hakkında bağlantılı keywordler ile makaleler yaz. Sitene kullanıcı gelsin, üzerine bir adsense çek. Çok emek harca ve kazanabil.
Öncelikle şunu belirtmek isterim . Ben kucuklugumden buyana teknolojiyi oyun oynamayi interneti cok severim . Benim amacım ztn sdn yi ğecmek onu geçmek değil benim amacım ilerde geliştigim zaman kendi ofisimi açmak kendi yazarlarimin olmasi bunu istiyorum . Bunu başaraçagima inaniyorum ve çok seviyorum böyle işleri . Tek dusuncem bloggermi web sitesimi ile gitmek onu merak ettim duşuncelerin icin tesekkur ederim

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Arkadaşlar benim aklımdaki fikir SDN gibi büyüyüm bir şirket kurmak . Benim şimdi bir blogger hesabım var ordan teknoloji haberleri yazıyorum özgün bir şekilde hiç biryerden çalmadan . Acaba SDN nasıl bir site blogger mi yoksa normal bir sitemi yönetim paneli nasıl birşey cevaplarsanız çok sevinirim . Büyümek için hangi yönetim panelini kullanıyım yada ne yapmalıyım sevgiler
Shiftdelete.net Wordpress(sonradan geçti) tabanlı Forum ise Xenforo tabanlıdır.

Hevesini kırmak istemem ama şunu söylemeliyim insanlar bu dönemde pek blog okumuyor. Eski tanınmış siteler dışında okunan pek blog yok. İnsanlar artık bilgiye kolay yoldan nasıl ulaşırım onun derdinde. Ama Youtubede video çekip videoda kullandığın (program, link, belge...) şeyleri blogda paylaşırsan olabilir. Veya daha başka farklı fikirler, artık orası sana kalmış.

Ama kendine şunu sormalısın "Neden diğer bloglar değilde benim bloğum okunsun?

WualHasan

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Shiftdelete.net Wordpress(sonradan geçti) tabanlı Forum ise Xenforo tabanlıdır.

Hevesini kırmak istemem ama şunu söylemeliyim insanlar bu dönemde pek blog okumuyor. Eski tanınmış siteler dışında okunan pek blog yok. İnsanlar artık bilgiye kolay yoldan nasıl ulaşırım onun derdinde. Ama Youtubede video çekip videoda kullandığın (program, link, belge...) şeyleri blogda paylaşırsan olabilir. Veya daha başka farklı fikirler, artık orası sana kalmış.

Ama kendine şunu sormalısın "Neden diğer bloglar değilde benim bloğum okunsun?

Sade bir sekilde yazıyorum ve ilgi çekici konular seciyorum ve iyice okuyucunun ne işine yarar diye araştırıyorum ama ben başaracağıma inaniyorum dusuncelerin icin tesekkurler

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Sade bir sekilde yazıyorum ve ilgi çekici konular seciyorum ve iyice okuyucunun ne işine yarar diye araştırıyorum ama ben başaracağıma inaniyorum dusuncelerin icin teaekkurler
Rica ederim. Sitenin linkini paylaşır mısın, merak ettim doğrusu. :)

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Tıkla umarım beğenirsin düsüncelerini bekliyorum olumlu yada olumsuz onerin varsada yazabilirsin
Siteye bayağı emek vermişsin. Ufak detaylar dışında siten çok hoş.

lock enter.png

Bu kısımda iki tane anasayfa butonu var. Top Menu'dekini kaldırabilirsin. Onun yerine Gizlilik Politikası vb. şeyler koysan daha iyi olur. Birde şu HOME yazan kısmı HTML'yi düzenle kısmından düzenleyebilirsin.
Ayrıca
2.png
bunu da Türkçeye çevirebilirsin. Kısası İngilizce yerleri Türkçeye çevirebilirsin. Detaylar önemlidir.

WualHasan

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Siteye bayağı emek vermişsin. Ufak detaylar dışında siten çok hoş.

Ekli dosyayı görüntüle 74402

Bu kısımda iki tane anasayfa butonu var. Top Menu'dekini kaldırabilirsin. Onun yerine Gizlilik Politikası vb. şeyler koysan daha iyi olur. Birde şu HOME yazan kısmı HTML'yi düzenle kısmından düzenleyebilirsin.
Ayrıca Ekli dosyayı görüntüle 74403 bunu da Türkçeye çevirebilirsin. Kısası İngilizce yerleri Türkçeye çevirebilirsin. Detaylar önemlidir.

Aaa çok teşekkür ederim düsüncen için . İnşallah hedeflediğim yere ulaşırım ❤ o detayları aradan gözden kaciriyorum . Ama dediklerini uygulayacağım . Baska bir önerin varmı

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Aaa çok teşekkür ederim düsüncen için . İnşallah hedeflediğim yere ulaşırım ❤ o detayları aradan gözden kaciriyorum . Ama dediklerini uygulayacağım . Baska bir önerin varmı
Footer bölümüne Künye koymuşsun. Onu da Top Menu'ye ekleyebilirsin. Hepsi bir arada dursa daha iyi olur. 18 yaşını da doldurunca AdSense'e kaydolup reklam alanları kısmını doldurursun.

Birde Wordpress'i araştır. İleride domain alırsan WP'ye geçmen mantıklı olur. WP de bir çok güzel özellik var.

WualHasan

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Footer bölümüne Künye koymuşsun. Onu da Top Menu'ye ekleyebilirsin. Hepsi bir arada dursa daha iyi olur. 18 yaşını da doldurunca AdSense'e kaydolup reklam alanları kısmını doldurursun.

Birde Wordpress'i araştır. İleride domain alırsan WP'ye geçmen mantıklı olur. WP de bir çok güzel özellik var.
Tamamdır önerilerin aklımda şuanlik yks ye hazirlaniyorum kendi bilgimle site kurdum yazarligida 2 kisi yonetiyoruz arkadasimla yks sinavi bitsin daha cok ilgilenecegim bloggerde 1 sene kalayim öyle anca hallederim . Cok tesekkur ederim sevgiler ❤

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Tamamdır önerilerin aklımda şuanlik yks ye hazirlaniyorum kendi bilgimle site kurdum yazarligida 2 kisi yonetiyoruz arkadasimla yks sinavi bitsin daha cok ilgilenecegim bloggerde 1 sene kalayim öyle anca hallederim . Cok tesekkur ederim sevgiler ❤
Rica ederim. Sınavın için Allah yardım etsin. Çok zor 1 sene seni bekliyor.

WualHasan

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Allah razı olsun 11. Sinifin basindan buyana durmadan calisiriyorum birde sayısalım napacaksam . Hayırlısı neyse o olsun

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Bu arada sitede kenarlara bir şeyler ekle ve çok fazla lacivert kullanmışsın.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Henüz çok yeniymişsiniz. 4 günlük sanırım. 3 4 5 6 Temmuz. Yani daha zamanı var. Yazılar da copy paste değilse tutabilir. Başarılar, iyi forumlar.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Mesela ilk haberinizin linkini alabilirim.

WualHasan

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Tıkla ztm direk bütün haberler gorunuyor ama ille ilk haberimizi istiyorsan buyur tıkla

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
İlk yorumunu ben attım 4-5 yıl sonra ayrı bir forum bölümü de açarsın.

Son mesajlar