Bu siteye veda ediyorum.

Bu konuyu okuyanlar

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
En iyi cevap.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben daha Mi Store'da yarışmada telefon kazanamadım. Bu bir aptallıktır. İsmim söylendi ama sırada değilim diye hediyeyi alamadım. Gerçekten çok salağım.

Daha 2 yıllık dandik bölümden mezun olamadım, okul uzadı, 5 dersten kaldım.

Hiç arkadaşım yok, kimse beni sevmiyor, herkes benimle alay ediyor.

En iyisi ölmek, başka çare yok.
bazı şeyler için kendini yerme... şans olmayınca olmuyor...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
duyanda pazar sabahı 7:30 pazartesi sabahı 7:30 nöbet tuttun sanır...

odinfo

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Başlıktan da anlaşılacağı üzere bu siteye veda ediyorum. Sebebi ise yazdığım mesajlarımın hiçbirisi değerli değil ve kimse umarsamıyor. Yalnız bir kişiliğim var ve burada da bunu görüyorum. Yapayalnızım bu koca dünyada. Saçma sapan hastalıklarla uğraşıyorum.

Hakkınızı helal edin.
Forum sana yalnızlığını gidericez die bir garanti verdimi ? Veya varmı böyle bir mesaj alan yöneticilerden. Değersiz hissetmende ki sorun ise kendini buna inandırman olmuş senin.

mertince

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Android programlamaya merak sarıp bitirme projesini bu konudan seçmiştim, zaten kendi dersinin vizesi 70 idi. Final ise ödevdi. Hoca mecbur kaldı 75 verdi ama 75 diğer ödevler içerisinde en düşük notlardan birisi.

Bitirme projesinde Firebase veritabanını bilmediğimden ve beceremediğimden yapamadım. Hoca küçümsedi zaten, yapabilecek misin diye, haklı çıktı.
Okul sana sevmediğin derslere girmeye ve onlardan yüksek almanı bekler. Eğer sevmediğin dersten yüksek alamassan seni çöpe atar. Kendini geliştirmek istiyorsan okula değil diğer aktivitelere yönel. Boş insan olmassın hiç olmadı.

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
İyi güldüm. Benim hayatımı yaşayan biri bir saniye dayanamayıp intihar ederdi. Hayvan gibi çirkinim. Dişlerim iğrenç, çenem neredeyse deforme olmuş durumda, insana benzemiyorum, ileri derecede uyku apnesi var, uykuda sürekli nefesim kesiliyor kalp krizi gibi bir şey sanırım(büyük ihtimalle ölümüme sebep olacak). Hiç kimse benimle arkadaş olmak istemedi, yalnızlığa itildim, tek bir arkadaşım yok. Her günüm evde geçiyor dışarı çıkamıyorum. İnsanlar tipimle dalga geçiyor. Şu hayatta çirkin değilseniz istediğiniz her şey olur merak etmeyin. Nasıl bir şanssızlıksa onca insan arasından gelip beni bulmuş bu çirkinlik. Nesnel olarak çirkin olan bir insanın bu dünyada şansı 0. Ya 70 yaşıma kadar yalnız yaşacağım ya da erkenden kendimi asıp bu dünyaya elveda diyeceğim.

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Sık kafana bırak git kardeş düşünüyorum bende.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,893
en azından eski pp yi geri koy merak ettim .