Razer Blackwidow Elite ve Razer Kraken (2019) Kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

barannalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar hali hazırda Arctis 5 kullanıyorum fakat ChatMix kısmının köşesi soyuldu sorun değil hala sıkıntısız kullanıyorum fakat Mekanik klavye ye ihtiyacım var bu durumda da Razer'ın switchleri çok hoşuma gidiyor Razer Kraken hediyesiyle birlikte şuan 999 TL İtopya'da sizce alınır mı?

(Sadece Klavye 799 TL internette 200 Lira fazla veririm elimde bir de yedek kulaklık bulunur fena mı diye düşündüm sizce mantıksız mıdır?)

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Razer Kraken duz versiyonu ise Arctis 5'e tercih etmek biraz mantiksiz gibi. Tabi muzik vs. bol bol dinlemiyorsaniz. Bua rada Kraken "TE" versiyonumu?

barannalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Razer Kraken duz versiyonu ise Arctis 5'e tercih etmek biraz mantiksiz gibi. Tabi muzik vs. bol bol dinlemiyorsaniz. Bua rada Kraken "TE" versiyonumu?
Razer Blackwidow Elite RGB Mekanik TR Oyuncu Klavyesi | ITOPYA

(Ben yedekte dursun diye söyledim yoksa Arctis 5 kullanmaya devam edeceğimi düşünüyorum.) Ek olarak sizce 999 TL vermek yerine Corsair mi daha mantıklı olur? (Fakat her türlü hediyeden dolayı bu set bana daha mantıklı görünüyor.)

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134

barannalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
200TL daha verip Kraken yedek olarak duracaksa olabilir ama fazla para vermeye gerek var mi orasi muamma :).

Tabiki fakat fiyat olarak kulaklığın oldukça ucuza gelmesi beni cezbeden tarafı sanırım.Mekanik klavye önerecek olsanız Corsair önerirdiniz sanırım değil mi?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Tabiki fakat fiyat olarak kulaklığın oldukça ucuza gelmesi beni cezbeden tarafı sanırım.Mekanik klavye önerecek olsanız Corsair önerirdiniz sanırım değil mi?
BlackWidow Elite'de cok guzel klavyedir. Hatta elimdeki Alloy Elite RGB'yi satip onu alasim var suan. Ama Klavyelerin krali K70 MK.2'dir orasi ayri :).

barannalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
BlackWidow Elite'de cok guzel klavyedir. Hatta elimdeki Alloy Elite RGB'yi satip onu alasim var suan. Ama Klavyelerin krali K70 MK.2'dir orasi ayri :).
Sizce K70 ile arasında ciddi farklar var mıdır sistem ve oynanış açısından?

Son mesajlar