İphone Xr kulanıcı deneyimi.

Bu konuyu okuyanlar

Tahay0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler merhaba İphone Xr alacağım da(şuanlık öyle düşünüyorum) kullanna varsa iyi veya kötü memnun kaldığınız ya da kalmadığınız yerlerini yazar mısınız?

Bu arada ben İphone Xr vs. Telefonların fiyatlarının ne zaman indiğini ne zaman çıktığını nasıl ilerlediğini görebileceğim bi web sitesi var mı ? ( Grafik olarak)

odinfo

Asistan
Reaksiyon puanı
39
İPHONE Xr inceleme yazıcınca google amcamıza sürüsüne bereket sonuç çıkartıyor. Uzun kullanım testleri yapanlar var.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Iphone xr düşünüyorsan hiç takılma al derim kullanıcı yorumlarında bir tane beğenmeyen görmedim kullanmayanlar genelde laf yapıyor telefon 10 numara telefon için rahat olsun bence al.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Beyler merhaba İphone Xr alacağım da(şuanlık öyle düşünüyorum) kullanna varsa iyi veya kötü memnun kaldığınız ya da kalmadığınız yerlerini yazar mısınız?

Bu arada ben İphone Xr vs. Telefonların fiyatlarının ne zaman indiğini ne zaman çıktığını nasıl ilerlediğini görebileceğim bi web sitesi var mı ? ( Grafik olarak)
İos isterseniz iphone xr hiç düşünmeden alınır.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Arçelikte 6500 olması lazım bence bir sorun öğrenin fiyatı bu arada düşmeyen bir model samsung, xiaomi düşmüyor iphone'mu düşecek :D :D

mesutx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
7000'e yükseldi birçok sitede, geçen hafta 6400'dü fiyatı ?

Tahay0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İPHONE Xr inceleme yazıcınca google amcamıza sürüsüne bereket sonuç çıkartıyor. Uzun kullanım testleri yapanlar var.
Onların hepsini izledim ancak forumdakilerden de yorum almak istiyorum :) sen merak etme senden önce düşündüm ben onu