Bu siteye veda ediyorum.

Bu konuyu okuyanlar

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Başlıktan da anlaşılacağı üzere bu siteye veda ediyorum. Sebebi ise yazdığım mesajlarımın hiçbirisi değerli değil ve kimse umarsamıyor. Yalnız bir kişiliğim var ve burada da bunu görüyorum. Yapayalnızım bu koca dünyada. Saçma sapan hastalıklarla uğraşıyorum.

Hakkınızı helal edin.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Bence mesajların değerli gibi görünüyor beğeni sayın oldukça fazla ve Best almışsın 1 tane. Bu senin forumda bir değerin olduğunu gösteriyor. Ayrıca geçmiş olsun hastalıklar konusunda umarım atlatırsın.

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Best answer ne oluyor.
En iyi cevap.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben daha Mi Store'da yarışmada telefon kazanamadım. Bu bir aptallıktır. İsmim söylendi ama sırada değilim diye hediyeyi alamadım. Gerçekten çok salağım.

Daha 2 yıllık dandik bölümden mezun olamadım, okul uzadı, 5 dersten kaldım.

Hiç arkadaşım yok, kimse beni sevmiyor, herkes benimle alay ediyor.

En iyisi ölmek, başka çare yok.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
bir konuda ben tek cevap verip çözdüğüm konular olmasına rağmen hayla 0 xd

En iyi cevap.

Ben daha Mi Store'da yarışmada telefon kazanamadım. Bu bir aptallıktır. İsmim söylendi ama sırada değilim diye hediyeyi alamadım. Gerçekten çok salağım.

Daha 2 yıllık dandik bölümden mezun olamadım, okul uzadı, 5 dersten kaldım.

Hiç arkadaşım yok, kimse beni sevmiyor, herkes benimle alay ediyor.

En iyisi ölmek, başka çare yok.
19 yaşında daha 2. senen olmuyor mu ?

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
bir konuda ben tek cevap verip çözdüğüm konular olmasına rağmen hayla 0 xd

19 yaşında daha 2. senen olmuyor mu ?
21 yaşındayım. Son senem ama ilk senemden 2 dersten, bu senemde 3 dersten kaldım.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
21 yaşındayım. Son senem ama ilk senemden 2 dersten, bu senemde 3 dersten kaldım.
Sevmediğiniz bir bölümdür belki bunu kendi salaklığınıza vurmayın lütfen. Herkesin bir ilgi alanı vardır. İlgi alanlarınıza yönelmeye çalışın

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Takma kafaya salla gitsin hayata 1 kez geliyoruz acısıyla tatlısıyla yaşa

(Senle alay edenler dönsün önce kendine gülsün herkes 4 4lik değildir unutma)

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Sevmediğiniz bir bölümdür belki bunu kendi salaklığınıza vurmayın lütfen. Herkesin bir ilgi alanı vardır. İlgi alanlarınıza yönelmeye çalışın
Çocukluktan beri bilgisayar bölümü isteyip, sonra 2016 yılında hiç alakasız bir bölümde (çevre mühendisliği) buldum kendimi ve zorunlu İngilizce hazırlıktan geçemedim ve yatay geçişle bilgisayar programcılığına geçtim, herkes takır takır geçiyor derslerden, ben daha geçemiyorum, hiçbir şey anlamıyorum, hocalar bana çok gıcıklar.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
üniversiteye gidemeyen var !!!

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Çocukluktan beri bilgisayar bölümü isteyip, sonra 2016 yılında hiç alakasız bir bölümde (çevre mühendisliği) buldum kendimi ve zorunlu İngilizce hazırlıktan geçemedim ve yatay geçişle bilgisayar programcılığına geçtim, herkes takır takır geçiyor derslerden, ben daha geçemiyorum, hiçbir şey anlamıyorum, hocalar bana çok gıcıklar.
Eistein inde okulu kötüydü ama bir dahi çıktı

üniversiteye gidemeyen var !!!
Mesela ben eşşek gibi çalışıyorum

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Takma kafaya salla gitsin hayata 1 kez geliyoruz acısıyla tatlısıyla yaşa

(Senle alay edenler dönsün önce kendine gülsün herkes 4 4lik değildir unutma)
O zaman benimle alay edenler her zaman mutlu olsun, okulunu bitirsin, iş bulsun - çalışsın, evlensin, çocukları olsun. Ben bunların hiçbirisine sahip değilim ya da sahip olamayacağım.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
O zaman benimle alay edenler her zaman mutlu olsun, okulunu bitirsin, iş bulsun - çalışsın, evlensin, çocukları olsun. Ben bunların hiçbirisine sahip değilim ya da sahip olamayacağım.
Sende bulursun fazla takma evlenmek sandığın kadar kolay değil zor kısımları var

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Sende bulursun fazla takma evlenmek sandığın kadar kolay değil zor kısımları var
Evlilik zor kısım ama okuldaki kızların büyük çoğunluğunun ya sevgilisi var, ya da nişanlısı var. Erkeklerin de kariyeri hazır şimdiden. Birçok iyi yerde part time çalışıyorlar. Örneğin Vodafone.

Saçma sapan ilgi alanım var, gidip otobüs şoförü mü olayım?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Evlilik zor kısım ama okuldaki kızların büyük çoğunluğunun ya sevgilisi var, ya da nişanlısı var. Erkeklerin de kariyeri hazır şimdiden. Birçok iyi yerde part time çalışıyorlar. Örneğin Vodafone.

Saçma sapan ilgi alanım var, gidip otobüs şoförü mü olayım?
bende de var mesela ben hep internet kafelerde çalışmak isterdim xd

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Daha durun, okulda bitirme projesini beceremeyip saçma sapan bir şekilde Android telefonunun bootloader kilidini açıp ROM yüklüyorum, bu benim ne işime yarayacak ki? Bitirme projesinde en basit şeyi yani veri tabanı kısmını yapamadım ben. Seneye kaldı.

Mobil el feneri uygulamasını hoca hiç beğenmedi, en düşük notu verdi bana.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Daha durun, okulda bitirme projesini beceremeyip saçma sapan bir şekilde Android telefonunun bootloader kilidini açıp ROM yüklüyorum, bu benim ne işime yarayacak ki? Bitirme projesinde en basit şeyi yani veri tabanı kısmını yapamadım ben. Seneye kaldı.

Mobil el feneri uygulamasını hoca hiç beğenmedi, en düşük notu verdi bana.
Belkide senin alanın değil bu

Ailem doktor olmamı istedi ama ben hiç sevmedim elektrik okudum mesleğim heycanlı mesela bi çarpsa fişim çekilir

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Sen kendini küçümsedikçe durumun daha kötü olur kendine zarar verirsin
Android programlamaya merak sarıp bitirme projesini bu konudan seçmiştim, zaten kendi dersinin vizesi 70 idi. Final ise ödevdi. Hoca mecbur kaldı 75 verdi ama 75 diğer ödevler içerisinde en düşük notlardan birisi.

Bitirme projesinde Firebase veritabanını bilmediğimden ve beceremediğimden yapamadım. Hoca küçümsedi zaten, yapabilecek misin diye, haklı çıktı.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Android programlamaya merak sarıp bitirme projesini bu konudan seçmiştim, zaten kendi dersinin vizesi 70 idi. Final ise ödevdi. Hoca mecbur kaldı 75 verdi ama 75 diğer ödevler içerisinde en düşük notlardan birisi.

Bitirme projesinde Firebase veritabanını bilmediğimden ve beceremediğimden yapamadım. Hoca küçümsedi zaten, yapabilecek misin diye, haklı çıktı.
Bak en azında böyle anıların var insan hatalarıyla güçlenir

Ben üni nin nasıl biryer olduğunu çok merak ediyorum

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Başlıktan da anlaşılacağı üzere bu siteye veda ediyorum. Sebebi ise yazdığım mesajlarımın hiçbirisi değerli değil ve kimse umarsamıyor. Yalnız bir kişiliğim var ve burada da bunu görüyorum. Yapayalnızım bu koca dünyada. Saçma sapan hastalıklarla uğraşıyorum.

Hakkınızı helal edin.
Buradaki herkesin bir sıkıntısı, derdi veya asosyalliği var. Ama burada istenirse dostluklar kuruluyor. Bakın şuan bu konudakiler sizin için düşünüyor, empati kuruyor... Hayatın kötü taraflarını değil de iyi taraflarını görmeye çalışın.

best anvers nasıl oluyor?
Bir dönem açılmış bir özellik. Konu türü soru olduğunda konu sahibi en iyi cevabı seçebiliyordu. Sizin 8 tane var.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Başarısız olmadım. İşe yaramayacak 10.000 yöntem buldum.
-Edison
Hata yapmak insanın en güzel huyu, becerememek, başarısız olmaz. Daha fazla şey öğretiyor insana. Bir web sitesine footer ekleyene kadar 10 farklı yanlış yapıyorum ve bu yeni yönleri de görmemi sağlıyor. Bu açıdan bak.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
yeşili görenin aklı $'a gidince iptal olmuş euro'ya gitse bişey olmazdı.