s10e alınır mı parasına değer mi ya da ona eş değer ne alınabilir

Bu konuyu okuyanlar

bonusman

Asistan
Reaksiyon puanı
14
s10e alınır mı parasına değer mi ya da ona eş değer ne alınabilir önerilerinizi bekliyorum

Egehan_Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S10 Kesinlikle Alınır.AMA Tabi Düşünceler Değişkenlik Gösterebilir.Cihazı Niçin Kullanmak İstiyorsunuz?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Yerinde olsam düz S10 alırdım
S10e kasası çok küçük şirin bir telefon ama önermem
bu linki izleyince ne demek istediğimi anlayacaksın

Egehan_Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
liseye geçtim oyun oynamak ve video izlemek için
Tabikide Alınır.Sana Tavsiyem İnternetten Videolarını Araştırman.Araştırdıktan Sonra Beğendiysen Başarılı Bir Siteden,Başarılı Bir Satıcıdan Almanı Tavsiye Ederim İstersen Senin İçin Ufak Bir Göz Atayım ?

bonusman

Asistan
Reaksiyon puanı
14

emregokdal46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
S10 e fiyatına değer fakat s10 al internette s10e 4.400 civarı iken s10 5.300 civarı ve aradaki farka değer bence almışken en iyisini al

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
s10e öneririm ama birde şu var lg g7 ile bu cihazlar arasında o kadar fark yok g7 kral onu al daha mantıklı.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Firmalar son zamanlarda iki amiral gemisine ek bir de daha ucuz bir amiral gemisi üretmeye başladılar ve bence bu konuda S10e lider diyebiliriz. Gayet güzel bir cihaz fiyatı da bu aralar uygun almalısın bence. Batarya konusunda sıkıntı yapma abartılan kadar kötü değil çok oyun oynazsan bir günü rahatça çıkarır.
Bu fiyata önerilebilecek mi 9 var ama arayüz açısında şahsen Miui hoş değil, Oneui çok daha iyi. O yüzden S10e en mantıklısı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arada 1000 TL fark var, o zaman S10'a 5300 TL vereceğine, S10+ alsın onun da aradaki farka değer
Adamın bütçesi o kadar belki şöyle şu kadar ver şunu al demek çok saçma. Sana sorduğu şeye cevap ver olsun bitsin.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Şerefsizler 9T Pro'nun olması gereken fiyatlara düzünü satıyor. Xiaomi Türkiye yüzünden Xiaomi'den gittikçe soğuyorum.

Ben nefret etmeye başladım :/ sonuçta yazılımı, ses ve kamera kalitesi belli aletin tek gideri işlemci, batarya harbi akıl mantık işi değil almak.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Aman kardeşim S10e den uzak dur. Ben S10e aldım 10 günlük telefonu servise verdim telefon cayır cayır yanıyor patlayacak gibi üretim hatası dediler samsung servisindeki yetkili bir kişi ve diğerleri de sorunu bile bile cihazınızda sorun yok diyorlar test edildi sıkıntı yok diyorlar. 2. Kez test edilmesini istedim ve orada yetkili bir başka kişi cihaz ısınıyor evet dedi ve değişim yapmıyorlar ürünün, tüketicinin arkasında durmuyorlar. Isındığını kendileri de gördüler orada kaç kişi gördü ama değişim yapmıyorlar, onarım istemiyorum değişim istiyorum dedim ve sözde onarılmış halini elime aldım çatır çatır yanıyor telefon. Ne gerekiyorsa yapıcam sonuna kadar gidicem, bir daha asla samsung almayacam, huawei mate 20 pro alıcam. 1000 tl fazla ver git huawei mate 20 pro al.

Son mesajlar