Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat Burç

SDN Okuru
Abi bu ülkede çözülmesi gereken o kadar çok problem var ki. Bunları araştırıp bulmaya ve bunları çözmek için çok fazla efor sarfetmeye de gerek yok. Niye kimse el atmıyor anlam veremiyorum.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Müslüm filminde sansürlük ne var? Sansürsüz diye başlık atmışlar filmin ilgili linkine...

nikel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İçimden konuşuyorum aslında pek de beceremiyorum yanıma biri gelse duyabilir. Bizde disiplin mi kaldı?

nikel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ülkede problem yok kendimizi kurtaralım yakınımızdakilerle konuşalım yeter.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Yasal platformlara gelmediği için Siyah Giyen Adamlar 4'ü gölge altında iş yapmaya çalışan platformlarda aramaya başlamak lazım.

yusuf232

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Bi allahın kulu da son attığım konuya cevap vermemiş be...

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Köy okullarına yaptığımız yardımları sosyal medyadan takip ederken hastaneye geldiğimizde bizi tanıyarak operasyon sonrası odada tek kalmamız için yardım eden hemşire hanım çok teşekkür ederim.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Doktor gözlük yazdı ama ehliyette yazmayacak bu güzel haber.

Reaksiyon puanı
5,172
İki hafta önce spora başladım. Kas ağrısından ölüyorum. Yok mu bu ağrıya bir çözüm???

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
İki hafta önce spora başladım. Kas ağrısından ölüyorum. Yok mu bu ağrıya bir çözüm???
Ben de az önce yüzme kursundan geldim. (Bugüne kadar neden öğrenmedin demeyin. Korkumu yenmek yıllar aldı. :)) Hoca yarın bir programınız yoktur umarım, çünkü ayaklarınız tutmayacak dedi. Hadi bakalım... ?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
ilkkez yapınca fazla yüklenince oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de az önce yüzme kursundan geldim. (Bugüne kadar neden öğrenmedin demeyin. Korkumu yenmek yıllar aldı. :)) Hoca yarın bir programınız yoktur umarım, çünkü ayaklarınız tutmayacak dedi. Hadi bakalım... ?
bir insan neden yüzme kursuna gitmek istesin ki ???

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Yanlış çalışmadan dolayı bu kas ağrısı. Ağırlık sporuna başlayanlar ilk önce vücudunu hafif hafif alıştırmalı, bir anda ağır girilirse vücudun feleği şaşar çünkü alışkın değil.

Haftada iki veya üç kere vücudun tüm bölgeleri çalışılmalı, yani iki veya üç gün spor yeterli. Vücut spora alıştıktan sonra bölgesel antrenman programına geçilip spor yapılan günler artırılabilir veyahut aynı şekilde devam edilebilir.

Hareketler, vücut spora alıştıktan sonra nizami şekilde yapılacak en ağır kilolarla uygulanmalı.

Reaksiyon puanı
5,172
Programın güzelse fazla kas ağrısı çekmezsin.
Program falan Allaha emanet. Hoca şunu şöyle yapacaksın bunu böyle yapacaksın anlattı geçti. Pek çoğunu nasıl yapacağımı cevredekilere sordum. Sağolsun hepsi yardımcı oldu. Ağırlığı falan kendimiz ayarlıyoruz. Acaba fazla mı ayarlıyorum ki diye düşünmüyorum değil. Heralde güzel ülkede insanların işini düzgün yapması için kavga etmek gerek...
Yanlış çalışmadan dolayı bu kas ağrısı. Ağırlık sporuna başlayanlar ilk önce vücudunu hafif hafif alıştır....
Hocam yanlış bilgilendirme vermeyeyim ancak ben 24kg gibi bir ağırlıkla başladım genel anlamda. Özellikle kas ağrısı olmasın diye yapabileceğimin bir tık altından seçmeye özen gösterdim. O zaman şu durumda çalışacağım ağırlığı düşürmek mi en mantıklısı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...