1500-2000 TL Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

(:alletun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba yeni bir telefon almak istiyorum sınırım 2000 tl kamerası iyi olsun istiyorum genel olarak sosyal medyada takılırım ve indirirsem iki üç oyun indiririm çok aman aman performans beklemiyorum oyunlar için. Düşmelere karşı dayanıklı olsun son olarak. Aklımda Huawei Mate 20 Lite, Samsung A30, M30 ve eğer 2000 üstüne çıkabilirsem A50 var.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Xiaomi redmi note 7.gorilla glass 5 ile korunması da düşmeler dayanıklılığını gösteriyor. Performans ve kamera fiyatına göre çok iyi. Alınabilecek bir cihaz.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Huawei almanızı önermiyorum durumu pek parlak değil,en azından şuanlık.
Önereceğim telefon Samsung A30,M30 vs M50 den çok daha iyi.

Redmi Note 7 öneriyorum,ha birde sağlamlık mı istediniz lütfen şu videoyu sonuna kadar izleyin ve bakın bakalım sağlam mı :)

Sıçramalara karşı su geçirmeme özelliği de var :) (Videoda sıçramanın ilerisine geçip bozdular,siz öyle yapmayın :D Telefona duş aldırmak nedir)

(:alletun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yorumlarınız için teşekkür ederim fakat note 7de yazılım konusunda problem çeken kişiler varmış. Siz kullandınız mı kullandıysanız yorum yazabilir misiniz

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,046
Merhaba yeni bir telefon almak istiyorum sınırım 2000 tl kamerası iyi olsun istiyorum genel olarak sosyal medyada takılırım ve indirirsem iki üç oyun indiririm çok aman aman performans beklemiyorum oyunlar için. Düşmelere karşı dayanıklı olsun son olarak. Aklımda Huawei Mate 20 Lite, Samsung A30, M30 ve eğer 2000 üstüne çıkabilirsem A50 var.

Xiaomi Redmi Note 7 almanızı tavsiye ederim :)

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Yorumlarınız için teşekkür ederim fakat note 7de yazılım konusunda problem çeken kişiler varmış. Siz kullandınız mı kullandıysanız yorum yazabilir misiniz
Yazılım konusunda bir şikayet duymadım.Daha almadım fakat bir sıkıntı olmazsa bu hafta alacağım.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
1 Yıldızlık yorumlara baktım saçma sapan şeyler yazmışlar.
Bu fiyata GM9 Pro alırım diyen var,sanki o cihaz yazılımda dünya markası.

Şarj hiç iyi gitmiyor diyen biri var,bu fiyat bandında 4000mah bataryata sahip kaç telefon var,sanırım ekran parlaklığını fullemiş ve bütün özellikleri en yükseğe almış bir kişi yazmış bunu.

Bu fiyata daha iyi tercihler var yazan var,acaba hangi telefon çok merak ettim :)

Böyle bir sürü var.Yazılım olarak genelde pek şikayet yok,teknoloji işi şans işi biraz,bazılarına kötü telefon gelebiliyor umarım benimki düzgün olur :)

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
huawei nin bir durumu yok kendi işletim sistemini çıkartıcak işte ne güzel google hastası deilim zaten sg abd ne B** yerse yesin
Paranı bu şekilde riske atarmısın ?
Ya işletim sistemi tutmazsa kötü olursa,ayrıca örnek vereyim google play deki oyunların bu işletim sistemine geleceği ne malum,windows phone gibi olursa ne olacak,zamanında kullandım bu windows phone u içinde instagram bile yoktu hiç bir şey yoktu.Amerika bu tür uygulamaların bu işletim sistemine gitmesini engelleyemez mi engeller.Ben durum düzelmeden Huawei ye asla güvenemem,hele bir çıkarsın şu işletim sistemini kaliteli ise alırız ancak Türkiye şartlarında zar zor kazandığımız parayı bu şekilde ne olacağı belli olmayan bir markanın telefonuna harcamak hiç mantıklı değil.

alioski6

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Paranı bu şekilde riske atarmısın ?
Ya işletim sistemi tutmazsa kötü olursa,ayrıca örnek vereyim google play deki oyunların bu işletim sistemine geleceği ne malum,windows phone gibi olursa ne olacak,zamanında kullandım bu windows phone u içinde instagram bile yoktu hiç bir şey yoktu.Amerika bu tür uygulamaların bu işletim sistemine gitmesini engelleyemez mi engeller.Ben durum düzelmeden Huawei ye asla güvenemem,hele bir çıkarsın şu işletim sistemini kaliteli ise alırız ancak Türkiye şartlarında zar zor kazandığımız parayı bu şekilde ne olacağı belli olmayan bir markanın telefonuna harcamak hiç mantıklı değil.
huawei in işletim sistemini güzel yapacağından eminim

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
huawei in kötü yaptığı birşey görmüyorum çünkü
Koskoca dünya markası microsoft (kendileri Windowsun sahibi) bu marka batık bir uygulama mağazası yaparken huawei neden yapamasın,bundan emin olamayız.Belki İOS'uda Android'ide sollayacak bir işletim sistemi çıkartabilir ama çok riskli ben olsam kesinlikle bu riske girmezdim.

alioski6

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Koskoca dünya markası microsoft (kendileri Windowsun sahibi) bu marka batık bir uygulama mağazası yaparken huawei neden yapamasın,bundan emin olamayız.Belki İOS'uda Android'ide sollayacak bir işletim sistemi çıkartabilir ama çok riskli ben olsam kesinlikle bu riske girmezdim.
ben girerim sıkıntı yok

emregokdal46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
A20 ve a30 da çok fazla fark yok 1 tik daha iyi a30 sadece. a30 yerine m30 veyatta alabilirsen a50 çok iyi bir secenek

Teknolog26

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
Ben gm9pro kullanıyorum, çokta memnunum. Şuanda kodla 1523 tlye geliyor diye biliyorum. 4 gb ram, 64 gb dahili hafıza var kamerası çok iyi çekiyor özellikle portre modunu severek kullanıyorum gerçekten. Şarj deseniz 2, 3 gün idare ettiği oluyor ama günlük 10 saate yakın ekran süresi alıyorum ben. General mobile gm9pro ile kalitesine ayrı bir hava kattı. Bakmanızı tavsiye ederim.