2000 tl ye telefon onerisi lutfen.

Bu konuyu okuyanlar

anatolakis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba. 2 bin liraya telefon almak istiyorum xiaomi redmi note 7 düşünüyorum. Birde telefonda oyun oynayan birisiyim. Ne önerirsiniz

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Redmi Note 7 bu fiyat bandında en iyi telefon diyebilirim,bende bu hafta alıcam Redmi Note 7 yi.
Oyunlarda bir sıkıntı çıkartmaz youtubedan oyun testlerine bakabilirsin.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Redmi note 7 öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şurada arkadaş yeni aldı cihazı onun açtığı konuda sorabilirsiniz. ;)

anatolakis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Redmi note 7 öneririm.

Şurada arkadaş yeni aldı cihazı onun açtığı konuda sorabilirsiniz. ;)
Yok sadece o değil başka önerisi olan varsa onuda söyleyebilirsiniz şuanda aklımda bu geldiği için xiaomi soyledim :)

Mesela xiaomi redmi note 7 den şu telefon daha iyi daha mennun kalırsın uzun yıllar diyen varsa pek bilmediğim için bilgilerinizi rica ettim

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
O zaman şöyle diyim gm9 pro honor ve xiaomi arasından hangisi uygun
Gm9 pro benim daha çok hoşuma giden bir telefon ancak bunun sebebi amoled ekran olmasından kaynaklı Ama Redmi note 7 derim objektif olarak.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
O zaman şöyle diyim gm9 pro honor ve xiaomi arasından hangisi uygun

Aralarında en iyisi redmi note 7 ne gm9pro nede samsung a30 bu cihazın kalitesinde değil. Dersen 2500 civarına çıkarım v30+ var sd835 yada biraz daha yukarısında lg g7 bu modellere çıkamazsan redmi note 7 iyidir orta ayarlarda güzel oynatır, batarya yoğun kullanımda günü çıkartır kameraları güzel macera arama derim. Gm yazılım konusunda biraz geride.

anatolakis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aralarında en iyisi redmi note 7 ne gm9pro nede samsung a30 bu cihazın kalitesinde değil. Dersen 2500 civarına çıkarım v30+ var sd835 yada biraz daha yukarısında lg g7 bu modellere çıkamazsan redmi note 7 iyidir orta ayarlarda güzel oynatır, batarya yoğun kullanımda günü çıkartır kameraları güzel macera arama derim. Gm yazılım konusunda biraz geride.
Resmî nota 7 ile kıyaslarsak g7 ve v30 u birbirilerine göre artısı ne olabilir

Redmi note 7 yazacaktım klavye hatası (:)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Redmi note 7 al

Tam bütçe ne kadar

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
2000 e düşünmeden redmi note 7 alırım

2000 altı ise redmi 6 pro veya mia2

Tarsuslu44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Redmi Note 7 bu fiyat bandında en iyi telefon diyebilirim,bende bu hafta alıcam Redmi Note 7 yi.
Oyunlarda bir sıkıntı çıkartmaz youtubedan oyun testlerine bakabilirsin.
Merhaba ben de düşünüyorum ama arkadaşım xiaomi uzun süre gitmiyor dedi aklım karıştı

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Redmi note 7 yazacaktım klavye hatası :))

g7 ve v30 kamera olarak ve işlemci olarak daha iyiler, panel kaliteleri ve ses kaliteleride daha iyi note 7 tasarım olarak güzel cihaz ama bu ikiside çok güzel cihazlar ayrıca bakır sıvı soğutma ile oyun oynarkende zorluk sıkıntı çekmezsiniz. V30+ batarya olarak daha iyi ama ön kamerası biraz düşük gcam ile bayağı iyileşiyor, g7 ise günü çıkaran ortalama bataryası dışında her şeyi üst düzey bir cihaz alabilirsen g7 olmazsa v30+ ama bunları alamazsan redmi note 7'de fiyatına göre başarılı bir cihaz.

anatolakis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
g7 ve v30 kamera olarak ve işlemci olarak daha iyiler, panel kaliteleri ve ses kaliteleride daha iyi note 7 tasarım olarak güzel cihaz ama bu ikiside çok güzel cihazlar ayrıca bakır sıvı soğutma ile oyun oynarkende zorluk sıkıntı çekmezsiniz. V30+ batarya olarak daha iyi ama ön kamerası biraz düşük gcam ile bayağı iyileşiyor, g7 ise günü çıkaran ortalama bataryası dışında her şeyi üst düzey bir cihaz alabilirsen g7 olmazsa v30+ ama bunları alamazsan redmi note 7'de fiyatına göre başarılı bir cihaz.
Honorplay nasıl ? One plus veya öpüp markalardan şu telefon redmi note 7 sen daha iyi diyebileceğiniz ürünler var mı 2000 lirayı bira daha geçebilirim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Honorplay nasıl ? One plus veya öpüp markalardan şu telefon redmi note 7 sen daha iyi diyebileceğiniz ürünler var mı 2000 lirayı bira daha geçebilirim

Honorplay çok iyi yanlız ekranı çok dayanıklı değil onu bilin, huawei olduğundan güncelleme sıkıntı birde arka kamera düşük ışıkta kötü ama iyi ışıkta güzel ayrıca ön kamera başarılı. Yanlız bence en f/p seçenekler v30+ ve g7 çünkü ses ve kamerada ayrı bir yerdeler. Honorplay ses kalitesi lg kadar olmasada ortalamada başarılı, güncelleme önemli değil dersen alınır ama sağlam bir kılıf ve ekran koruyucu ister ona o masrafı yapana kadar v30+ daha mantıklı sağlam cihaz uygun fiyatlı bir kılıf ve ekran koruma v30+ için yeter çünkü sağlam cihaz. Oyun çok oynamıyorsan ama sana kesinlikle g7 öneririm.

anatolakis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Honorplay çok iyi yanlız ekranı çok dayanıklı değil onu bilin, huawei olduğundan güncelleme sıkıntı birde arka kamera düşük ışıkta kötü ama iyi ışıkta güzel ayrıca ön kamera başarılı. Yanlız bence en f/p seçenekler v30+ ve g7 çünkü ses ve kamerada ayrı bir yerdeler. Honorplay ses kalitesi lg kadar olmasada ortalamada başarılı, güncelleme önemli değil dersen alınır ama sağlam bir kılıf ve ekran koruyucu ister ona o masrafı yapana kadar v30+ daha mantıklı sağlam cihaz uygun fiyatlı bir kılıf ve ekran koruma v30+ için yeter çünkü sağlam cihaz. Oyun çok oynamıyorsan ama sana kesinlikle g7 öneririm.
Hocam oyun oynuyorum yani böyle ısınma ve batarya sorunu çok yasamak istemiyorum kamerasında bir tık iyi olsun istiyorum çok marka olduğu için insanın kafa gidiyor

anatolakis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bugün Xiaomi note 7 ye baktım işlemci fena değilmiş fiyatla göre ama arayüz ve kamera çok kötü Oppo rx17 var daha çok ön plana çıkıyor gibi

AloneDarker

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Babama yeni redmi note 7 aldık akıcılığı vs harika akıyor gündüz çekimleri iyi bir ışık ortamında gayet yeterli ama gece biraz daha pürüzlü ve çok değiştiriyor oyun performansını denemedim ama internette bulabilirsin birçok inceleme mevcmevci

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Babama yeni redmi note 7 aldık akıcılığı vs harika akıyor gündüz çekimleri iyi bir ışık ortamında gayet yeterli ama gece biraz daha pürüzlü ve çok değiştiriyor oyun performansını denemedim ama internette bulabilirsin birçok inceleme mevcmevci

Onu araştırın uygun bir gcam gece sürümü bulursanız iyi olur ha bu arada gece çekimi moduylamı kötü?

Bugün Xiaomi note 7 ye baktım işlemci fena değilmiş fiyatla göre ama arayüz ve kamera çok kötü Oppo rx17 var daha çok ön plana çıkıyor gibi

rx 17neo'dan bahsediyorsan onun kamera ve arayüz daha iyi ama o fiyata g7 tokat manyağı yapar bu ikisini.

anatolakis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Onu araştırın uygun bir gcam gece sürümü bulursanız iyi olur ha bu arada gece çekimi moduylamı kötü?

rx 17neo'dan bahsediyorsan onun kamera ve arayüz daha iyi ama o fiyata g7 tokat manyağı yapar bu ikisini.
Peki honor play için ne dersiniz kamera batarya ve performans olarak. LG de sanırım tek sıkıntı bataryasının düşük olması. Bide honor 8x i Sorucam

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Peki honor play için ne dersiniz kamera batarya ve performans olarak. LG de sanırım tek sıkıntı bataryasının düşük olması. Bide honor 8x i Sorucam

8x'i geç kirin 710 tayfa'dan. honor play güzel aslında daha önce fikrimi belirttim arka kamera hariç güzel & kasa kalitesi şüpheli ama kılıfla kullanılır birde ekran koruyucu iyisinden. v30+ modeli bataryada kötü değil bilgin olsun yakın süreleri ve v30+ çok daha iyi ön kamera hariç honorplay'den oyun oynamıyorsan lg g7 bakabilirsin birde yakında xiaomi mi9t gelecek onada bak sd730 fena değil v30+ ile yarışır gpu var, ses çipi var 4000mah batarya var.Redmi K20 diye geçer sitelerde ama mi9t ismiyle gelecek.

anatolakis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
8x'i geç kirin 710 tayfa'dan. honor play güzel aslında daha önce fikrimi belirttim arka kamera hariç güzel & kasa kalitesi şüpheli ama kılıfla kullanılır birde ekran koruyucu iyisinden. v30+ modeli bataryada kötü değil bilgin olsun yakın süreleri ve v30+ çok daha iyi ön kamera hariç honorplay'den oyun oynamıyorsan lg g7 bakabilirsin birde yakında xiaomi mi9t gelecek onada bak sd730 fena değil v30+ ile yarışır gpu var, ses çipi var 4000mah batarya var.Redmi K20 diye geçer sitelerde ama mi9t ismiyle gelecek.
LG g7 güZel duruypr fakat 3000 mah batarya düşündürüyor

Gm9 pro için ne düşünüyorsunuz ? Kamera performans olarak

Samsung a50 var saydıklarımız içinden en iyiyi diyebilir miyiz

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Samsung a50 var saydıklarımız içinden en iyiyi diyebilir miyiz

Çokta kötü değil bataryası g7'nin, a50 güzel bir cihaz değil o para etmez batarya çok önemli ise v30+ ve mi9t var ama g7 hızlı şarjı yine iş görüyor kaliteli bir cihaz ve boşta da şarj yemiyor her türlü 2 sene sonunda batarya değişimi olacak zaten almışken g7 alın derim.