İphone Xs vs. S10 Plus

Bu konuyu okuyanlar

4you

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba SDN forumu sakinleri,
2si arasında fiyat farkı olmasına rağmen aralarında kaldım ,
İphone'nun işletim sistemi, teknik servisi, uzun ömürlü olması
S10'un Yeni teknolojileri bende bu kararsızlıgın oluşmasını sağladı.
Düşüncelerinizi nedenleri ile paylaşırsanız sevinirim.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Sosyal medyada fotoğraf paylaşan paylaşan sürekli hikaye atan biriysen xs al android fotoğrafların kalitesini çok düşürerek atıyo bunun dışında s10 plus gerek kamera gerek ekran gerek hoparlör çıkışı olsun bariz üstünlüğü var ben aradaki fiyat farkınıda göze alarak gözümü bile kırpmadan s10 plus alırdım xs max desen ekran boyutundan dolayı belki tercih edebilirdim

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Her iki cihaz da mükkemel zaten o öyle bu böyle diyemeyiz bile. O yüzden bu senin hangi ekosistemi tercih edeceğinle alakalı. Yani soru " iOS mu Android mi" olmalı dolaylı yönden de hangi cihazı tercih edeceğin ortaya çıkar.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,091

İphone Xs almanızı tavsiye ederim :)

4you

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şuan şirket telefonu kullanıyorum (BlackBerry KEYone) Bu sabah Google playde 1 gblik uygulama indirdim ,indirme bittiğinde yükleniyor deyip 1-2 dakika sonra yükle kısmı çıktı.Olan ınternetıme oldu.
Üstelik bu 3-4 seferdir başıma geliyor sanırım tercihim Ios olucak
Her iki cihaz da mükkemel zaten o öyle bu böyle diyemeyiz bile. O yüzden bu senin hangi ekosistemi tercih edeceğinle alakalı. Yani soru " iOS mu Android mi" olmalı dolaylı yönden de hangi cihazı tercih edeceğin ortaya çıkar.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Ben s10 tercih ederdim.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Şuan şirket telefonu kullanıyorum (BlackBerry KEYone) Bu sabah Google playde 1 gblik uygulama indirdim ,indirme bittiğinde yükleniyor deyip 1-2 dakika sonra yükle kısmı çıktı.Olan ınternetıme oldu.
Üstelik bu 3-4 seferdir başıma geliyor sanırım tercihim Ios olucak
Bu konuda haklısın ama andorid artık çok gelişti huawei ve samsung gibi markalarda bu tarz sıkıntılar yaşanmıyor.
Android'in hangi sürümü bu arada ?

Reaksiyon puanı
892
ben s10 plus diyorum xs e göre gözle görülür bir biçimde hızlı.uygulamaları tıklar tıklamaz açıyor.s10 a instagram modu gelmişti zaten.iphone karşısında eksik bir yönü yok hatta çok daha fazlası var.iphone kullanmama rağmen artık iphone önermiyorum.bende 6s var ama uygulama açılışları yeni cihazlarla aynı.o kadar parayı 6s le hemen hemen aynı hıza sahip bir cihaza(oyun performansı hariç) vermeyin bence:)

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 10 serisi çıkana kadar en eksiksiz en dolu dolu cihaz s10+ tır aksini idaaa eden ağır fanboydur

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Sakin ol hocam kendine niye kızıyon iyi insandır o.
Meselenin yalnızca -de de ile hallolamayacağını biliyorum. Lakin kendim dahi olsa böyle basit hatalara dayanamıyorum.
Büyük meselelerden biri "nitelik" ve "nicelik" kelimeleridir. Bunlar "keyfiyet" ve "kemiyet" yerine uydurulmuştur. Lakin yanlıştır, çok büyük bir yanlışlık vardır ki şöyle izah edeyim: "nite" eski Türkçede "nasıl" demektir. nite-lik / nasıl-lık gibi bir hezeyan! Hezeyandır. (Saçmadır)
"nice" ise miktar değil, çokluk ifade eder. "Nice yıllara" deriz. Başka manalara da gelir. Kökü itibariyle bu da yanlıştır. Hezeyandır.
Kemiyet ve keyfiyetin ne suçu var, der iseniz, tek suçları Arapça kökenli olmalarıdır. Sırf Arapça diye bin yılı aşkın tarihimizde, edebiyatımızda olan birçok kelimeyi atmak, yeni neslin tarihini ve edebiyatını anlamaması demektir. Zira birçoğumuz anlamakta güçlük çekiyoruz.