Yeni aldığım muhabbet kuşu

Bu konuyu okuyanlar

factor60

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Ya kardeşim öneride bulundun kabul etmiyorum teşekkürler yardımın için ama eş almayacağım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıştıktan sonra oyuncak alacağım sıkılmasın diye
sen hayvana iyilik yaptığını sanıyorsun ama öyle değil. Sanki muhabbet kuşu milyarlar değerinde. Nolur 1 tane alsan hayvana bari eziyet etme

Yoso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
sen hayvana iyilik yaptığını sanıyorsun ama öyle değil. Sanki muhabbet kuşu milyarlar değerinde. Nolur 1 tane alsan hayvana bari eziyet etme
Offf kardeşim anladım yavru almam lazım alıştıktan ele gelmeye başladıktan sonra alacağım ama ondan önce almam ben ötsün seyredeyim diye almadım ele gelsin birlikte oynayalım diye aldım sonra alacağım

factor60

Asistan
Reaksiyon puanı
79
mutlaka eş almanı tavsiye ediyorum. teşekkürler

factor60

Asistan
Reaksiyon puanı
79
o hayvan hiçbişey yapmasanda yerine alışacak zaten. Eş almalısın acilen

factor60

Asistan
Reaksiyon puanı
79
mesajınızı buraya sabitliyorum. Fotoğrafı en kısa sürede bekliyorum gülüm

soru 2.0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
eğer sadece ötmeme sorunu varsa sorun yok bizim kuş ilk bir ay ötmedi uykusu var diye kabarıyor olabilir.

Yoso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Belki eş almak yerine kuşu geri veririm ben kızışma dönemine kadar eş almayı düşünmüyordum cana yakın diye muhabbet aldım illa eş almalıymışım kuş sıkılırmış şimdiye kadar 3 kuş besledim elimden yem yerlerdi mutlu olsunlar diye oyuncak koyardım dışarıda iken sevecekleri oyun alanları koyardım dışarı çıkarlardı sürekli biri o kadar bağlanmıştı ki ben eve gelince ötmeye başlardı kafamdan ve omzundan inmezdi ailem eline almak istediğinde ben de kalırdı ben içeri giderdim onlarla da oynasın diye ama eş almayı hiç düşünmüyorum kızışma dönemine kadar ben yanıma dost olsun diye aldım yanımda eşiyle oynasın diye değil ya kuşçuya geri veririm ya da kızışma döneminde eş alırım. Vaziyet kuşçuya vericez kuşu da alıştırmıştık penyemin içine girip kendini sevdiriyor mayışıyor oraya

factor60

Asistan
Reaksiyon puanı
79
köpek almayı düşünmelisin o zaman

soru 2.0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
beni ilk defa birisi ciddiye aldı gözlerim yaşardı

Yoso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Reaksiyon puanı
26
Zaten mantık olarak sana alışması için niyetin tek beslemekse eş olmaz öyle olsaydı alırdın ikisi bir yaşasın diye
Tek olup sana alışması için mebcur tek kalması lazım diğer bir deyişle eşi sen olacaksın..

Yoso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Zaten mantık olarak sana alışması için niyetin tek beslemekse eş olmaz öyle olsaydı alırdın ikisi bir yaşasın diye
Tek olup sana alışması için mebcur tek kalması lazım diğer bir deyişle eşi sen olacaksın..
Aynen öyle kızışma dönemine girince alma ihtimalim var ama onun dışında kuş aşık oluyor herhangi bir şeye. Örneğin kafese, sahibine, oyuncağına... Bunun gibi şeylerden birine aşık oluyor erkek muhabbet kuşu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada kuş alıştı şu anda yem yiyor okuldaydım gün boyu ötmemiş ben gelince ötmeye başladı dışarı çıkardım uçtu. Kuşa yulaf aldık onu yedirdim elimden. Fazlasıyla yulafı seviyorlar. Ben de önceki kuşlarımı eğitiyordum. Buna da aynısı yapacağım aç bırakmak yerine başarınca yulaf veriyorum. O zaman yapıyorlar. Örneğin eline tıklattığın yere gelme, iki parmağının arasından geçme gibi.

factor60

Asistan
Reaksiyon puanı
79
adres ver bön gönderiyim sana. eşsiz olmaz acilen eş alınız