Bu konuyu okuyanlar

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,100
Sizce bu zamanda S9+ alınır mı ? 3600 TL'ye 0 buldum. Benim için batarya da önemli fakat S9+'ın bataryası hakkında pek olumlu şeyler duymadım. Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ?

Android Pie One UI güncellemesinden sonra aldığım ekran süresi en fazla 4 saat 30 dakika, çok aktif bir kullanıcı değilseniz günü çıkarıyor.
Ama ben sürekli olarak telefon ile uğraştığım için ikinci kez şarja takmak zorunda kalıyorum.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Sizce bu zamanda S9+ alınır mı ? 3600 TL'ye 0 buldum. Benim için batarya da önemli fakat S9+'ın bataryası hakkında pek olumlu şeyler duymadım. Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ?
Note 8 bile telefonu çok zorlamazsan 1 günü çıkarıyor ortalama 5 saatte ekran süresi veriyor s9 plus ta sıkıntınçekmezsin millet çok abartıyor kötü diye ama aktif olarak pubg gibi oyunlar oynarsan değil s9 plus p30 pro bile 1 günü çıkarmaz

Reaksiyon puanı
7,999
Sürekli Wifi bağlantısında durursa telefon 6 saate yakın süre alıyor. Ancak mobil veride kullanırsanız şarj su gibi gidiyor. %65 e kadar nasıl indiğini anlayamıyorsunuz su gibi gidiyor. Mobil veri kullanımında 4 saat , en fazla 4 buçuk saat veriyor ekran süresi. PUBG , Call of Duty gibi oyunları oynarsanız bu süre 3 saatlere düşüyor.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,100
Sürekli Wifi bağlantısında durursa telefon 6 saate yakın süre alıyor. Ancak mobil veride kullanırsanız şarj su gibi gidiyor. %65 e kadar nasıl indiğini anlayamıyorsunuz su gibi gidiyor. Mobil veri kullanımında 4 saat , en fazla 4 buçuk saat veriyor ekran süresi. PUBG , Call of Duty gibi oyunları oynarsanız bu süre 3 saatlere düşüyor.

Ben Sürekli olarak wifi de kullanıyorum mobil veri kapalı oluyor iş yerimde ve evde wifi var.
En fazla aldığım ekran süresi 4 saat 30 dakika nasıl 6 saat ekran süresi alıyor Screenshots atar mısın?

Reaksiyon puanı
7,999
Ben Sürekli olarak wifi de kullanıyorum mobil veri kapalı oluyor iş yerimde ve evde wifi var.
En fazla aldığım ekran süresi 4 saat 30 dakika nasıl 6 saat ekran süresi alıyor Screenshots atar mısın?
Telefonu yeni sıfırladım pil sorunu için ekran görüntüsü yok o yüzden maalesef. Ancak rekorum telefon Wifi sürekli bağlıydı hiç kopartmadan 7 saat. Ancak ertesi gün dışarı çıkmıştım hücresel veri ile kullandığım için 4 saat civarı verdi. Sanki wifi ile başka hücresel ile başka telefon kullanıyor gibi geldi.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,100
Telefonu yeni sıfırladım pil sorunu için ekran görüntüsü yok o yüzden maalesef. Ancak rekorum telefon Wifi sürekli bağlıydı hiç kopartmadan 7 saat. Ancak ertesi gün dışarı çıkmıştım hücresel veri ile kullandığım için 4 saat civarı verdi. Sanki wifi ile başka hücresel ile başka telefon kullanıyor gibi geldi.

Bir gün deneyin ben şahsen sizden Screenshots bekliyorum!

Reaksiyon puanı
7,999
Bir gün deneyin ben şahsen sizden Screenshots bekliyorum!
Yedeklerinin arasında buldum silinmemiş.
Screenshot_20190610-111556_Gallery.jpg

Reaksiyon puanı
7,999
Anladım şimdi sen ekran çözünürlüğünü HD+ de kullanıyorsun ben WQHD+ da kullanıyorum.
HD+'ya hiç düşürmedim cihazı. 1 2 kez FHD+ düşürdüm onun dışında hep WQHD+ çözünürlüğünde. Ekran görüntüsünde hangi çözünürlükte aldım bilmiyorum ama HD+ kullanmıyorum.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,100
HD+'ya hiç düşürmedim cihazı. 1 2 kez FHD+ düşürdüm onun dışında hep WQHD+ çözünürlüğünde. Ekran görüntüsünde hangi çözünürlükte aldım bilmiyorum ama HD+ kullanmıyorum.

Atmış olduğunuz Screenshots de HD+ olarak görünüyor!

Reaksiyon puanı
7,999
Atmış olduğunuz Screenshots de HD+ olarak görünüyor!
Ekran görüntüsü ayrıntılarına baktım 1440x2960 yazıyor. WQHD+ çözünürlüğündeymiş cihaz. Zaten HD+ çekince yazı kalitesi falan ciddi anlamda düşülüyor anlaşır. Büyük ihtimalle foruma yüklerken kaliteyi düşürdü.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,100
Oyun hiç oynamadım Wifi bağlıydı sosyal medyada kullandım sadece. İlk ve tek oldu 7 saat ekran süresi onun için nasıl oldu o gün bilmiyorum ekstra bir şey denemedim.

Benim denemediğim hiç bir şey kalmadı ama 4 saat 30 dk üzerine çıkamadım, bu yüzden şaşırdım ve fazla tepki de vermiş olabilirim.
Özür Dilerim.

Reaksiyon puanı
7,999
Benim denemediğim hiç bir şey kalmadı ama 4 saat 30 dk üzerine çıkamadım, bu yüzden şaşırdım ve fazla tepki de vermiş olabilirim.
Özür Dilerim.
Yok estağfirullah. Bende birisi 7 saat aldım deyince inanmazdım görmeden. Çünkü günlük kullanımda 4 buçuk saatin üstüne çıkamıyor dediğiniz gibi. 7 saat ekran süresi bir daha alamadım zaten 1 kere alabildim :D

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Selam arkadaslar. Telefonun ekranı için nasıl bir ekran koruyucu kullanıyorsunuz. ? Ekran koruyucusuz kullansak ekran çizilirmi acaba. Kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim. Saygılar.

Nevergiveup!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaslar. Telefonun ekranı için nasıl bir ekran koruyucu kullanıyorsunuz. ? Ekran koruyucusuz kullansak ekran çizilirmi acaba. Kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim. Saygılar.
Ne ekran koruyucu ne kılıf kullanıyorum. Benle mi yaşıyacak

Betulceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

Bende koruyucu kullanmıyorum,çantama koyup çıkartırken üzerinde hafif çizik oluştu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arka ekranda her istediğimiz temayı kullanıp,aynı anda gece modunuda aktiv edebilirmiyiz? Benim gece modunuda kullanmam gerekiyor telefonu ama temayı ayarlıyorum bu seferde gece modunuda açamıyorum.

Son düzenleme:

Nevergiveup!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende koruyucu kullanmıyorum,çantama koyup çıkartırken üzerinde hafif çizik oluştu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arka ekranda her istediğimiz temayı kullanıp,aynı anda gece modunuda aktiv edebilirmiyiz? Benim gece modunuda kullanmam gerekiyor telefonu ama temayı ayarlıyorum bu seferde gece modunuda açamıyorum.
Ikisini aynı anda kullanamazsın. Birinden feragat edeceksin.

Betulceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar,telefonda her iki çift sim kart nasıl açık ayarlanıyor?çift sim kullanmam gerekiyor ama ayarlarsa "çift sim her zama. Acik" yapamıyorum.yardimci olurmusunuz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190619-170946_Phone.jpg
    Screenshot_20190619-170946_Phone.jpg
    20.9 KB · Görüntüleme: 312

Burak Coşman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Son güncellemeden sonra özellikle oyunlarda aşırı ısınma oluyor bunu yaşayan var mı başka ?

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,100
Son güncellemeden sonra özellikle oyunlarda aşırı ısınma oluyor bunu yaşayan var mı başka ?

Biraz fazla ısınıyor evet haklısın, ama satılan bazı aksesuar ile bu sorunu çözmek mümkün hem performans kaybı yaşamazsın hemde daha akıcı oynarsın.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Arkadaslar bu telefonda s10 serisindeki gibi ekrana hizlica cift dokunup uyandirma veya kilitleme ozelligi varmi ? Onceden yoktu ama android 9 la belki gelmisdir diye soruyorum