Biraz kasvetli duygusal oyun

Bu konuyu okuyanlar

Vatan1915

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar benim orta halli bir laptobum var fakat çok vahşet kan fln içeren oyunlar hoşuma gitmiyor .
İ5 5200u 8gb ram gt840m sisteme sahibim.
en son 8 yıl önce fln metro 2033 oynadım karakterin çakmakla yürümesi çevreyle etkilesim o kasvetli ve durgun havası hoşuma gitmişti fakat uzun zamandır oyun bitirmedim . Hikayesi duygusal ve güzel en onemlisi daha çok yağmur ve kar gibi efektleri gözlemleyebileceğim müzikleri iyi biraz sakin havası olan oyun tavsiyesi istiyorum. Açıklayıcı olmuştur umarım hikayesi sarsın ve melankolik tarzda bisey olsun bitirirken üzüleyim . Korku temalı yada zombi çok sevmem ama tüm önerileri değerlendireceğim.eski oyunlarda olur 2005 2019 arası.

BRAVQHEART

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
mafia 2 oyna tavsiye ederim 3. serisi çok kötü boşuna bakma

Routinues

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Merhaba arkadaşlar benim orta halli bir laptobum var fakat çok vahşet kan fln içeren oyunlar hoşuma gitmiyor .
İ5 5200u 8gb ram gt840m sisteme sahibim.
en son 8 yıl önce fln metro 2033 oynadım karakterin çakmakla yürümesi çevreyle etkilesim o kasvetli ve durgun havası hoşuma gitmişti fakat uzun zamandır oyun bitirmedim . Hikayesi duygusal ve güzel en onemlisi daha çok yağmur ve kar gibi efektleri gözlemleyebileceğim müzikleri iyi biraz sakin havası olan oyun tavsiyesi istiyorum. Açıklayıcı olmuştur umarım hikayesi sarsın ve melankolik tarzda bisey olsun bitirirken üzüleyim . Korku temalı yada zombi çok sevmem ama tüm önerileri değerlendireceğim.eski oyunlarda olur 2005 2019 arası.
mafia 2 oyna tavsiye ederim 3. serisi çok kötü boşuna bakma
Arkadaşa tamamen katılıyorum Mafia 2 yi oynamadıysan kesinlikle oynamalısın

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bastion 2 boyutlu ama güzel bir oyun müzikleride güzel

Vatan1915

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öneri için teşekkürler rise of the tom raider i inceledim az once aradığım böyle bişeydi gizem tarzı umarım pc açar malum eski sistem dolardan dolayı yeni pc almakta zor . Buna benzer önerisi olan varsa yazabilir .