Huawei alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Cumahocazade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar kolay gelsin. Şu an Note 9 kullanıyorum. Mate 20 X almayı düşünüyordum. Fakat bugünlerde Huaweinin durumu biraz karışık. SİZCE NE YAPMALIYIM..

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Bence artık alınmaz,en azından şimdilik.Belki huawei bu durumdan çıkmanın bir yolunu bulabilir(kendi appstore unu yapmak vs vs) ama bulamazsa ileride ana güncellemeleri almayacak diye biliyorum.
Bu benim fikrim.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Kardeşim xiaomi kanım ısınmıyor :) hem ikiside çin Huawei giderse büyük bir ihtimalle xiamide gidebilir. Yorumun için teşekkür ederim kardeşim ?
Tam bunu yazacaktım,xiaomide şuan sakat bence,biraz beklenebilir durumlar belli olana kadar ya da farklı bir marka cihaza yönelebilirsin.

Cumahocazade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bence artık alınmaz,en azından şimdilik.Belki huawei bu durumdan çıkmanın bir yolunu bulabilir(kendi appstore unu yapmak vs vs) ama bulamazsa ileride ana güncellemeleri almayacak diye biliyorum.
Bu benim fikrim.
Şu anki cihazlara birşey olmayacak ama değil mi. Sadece Android Q güncellemesi alamayacak galiba

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Arkadaşlar kolay gelsin. Şu an Note 9 kullanıyorum. Mate 20 X almayı düşünüyordum. Fakat bugünlerde Huaweinin durumu biraz karışık. SİZCE NE YAPMALIYIM..

Hiç bir sakınca görmüyorum Amerika'nın oyunları Apple zarara uğradıkça Çin gibi büyüyen ülkeleri sözde kötülüyor, yine de o kadar para veriyorsun yabancı sitelerde felan kısa bi araştırmayla anlarsin. Yazıyı Huawei P Smart 2019'la yazıyorum :)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Alınmaz net uygulama güncellemesi bile play store ile bağlantılı ayrıca boşa çıktı zaten gapps engelinden sonra doğru düzgün sosyal medya uygulamalaları bile çalışmaz hizmet devam edecek deniyor ama öyle bırakırlar sadece huawei desteği devam eder. O da fazla uğraşmaz kendi kuracağı siateme tamamen kafa yorar artık zaman önemli kimse uğraşmaz androidli huawei ile bu aynı şuna benziyor lumianın sonlanacağı açıklandıktan sonra nokia Windowslu cihaz almak gibi alıp kullanıp sonra çöpe atarsınız. Gidin bir xiaomi, samsung, iphone filan alın huawei yeni sistem gelmediği sürece saf dışı görünüyor.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Huawei iyi bir firma ama samsung da efsane işler yapıyor bence, zevk meselesi...

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Alınmaz net uygulama güncellemesi bile play store ile bağlantılı ayrıca boşa çıktı zaten gapps engelinden sonra doğru düzgün sosyal medya uygulamalaları bile çalışmaz hizmet devam edecek deniyor ama öyle bırakırlar sadece huawei desteği devam eder. O da fazla uğraşmaz kendi kuracağı siateme tamamen kafa yorar artık zaman önemli kimse uğraşmaz androidli huawei ile bu aynı şuna benziyor lumianın sonlanacağı açıklandıktan sonra nokia Windowslu cihaz almak gibi alıp kullanıp sonra çöpe atarsınız. Gidin bir xiaomi, samsung, iphone filan alın huawei yeni sistem gelmediği sürece saf dışı görünüyor.
Aynen

adige1864

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
kişisel fikrim Android alt yapısı bir telefon alacaksanız samsung'un üst segment telefonlarından yana tercih yapın. bu belirsizlik ortamında huawei almak büyük kumar olur. o kadar parayı çöpe atma ihtimali var sonuçta. samsung artık güncelleme sıkıntısı da yaşamıyor bir çok modeline 2 kez android güncellemesi veriyor. örn: (benim kullandığım 2017 aralık ayında aldığım j7 core modeli kutu çıkışı android 7.0 2018 ayında 8.1. güncellemesi aldı 31 mayısta da pie güncellemesi alacak) bu alt segment cihaza bile 2 güncelleme verdikten sonra daha üst segment cihazlara çok rahar 3 güncelleme verirler.

elif_83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Süper telefon.

Bence alınır ama amerika müsade etmiyor ki dünya devi olmasına

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Valla abd cin arası daha fazla gerilirse huwaei isin daha zora girer su aralar uzak durmakda fayda var neler yasanacak gormek lazim suanlik huwaei almamak lazim

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Bu honor marka telefonlar var onlar da huwaei in mi sayılıyor biliyor musunuz model olarak benziyorlar da o yüzden sordum cahilliğime verin

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Siyasette 1 saniyede her şey değişir.
Huawei'nin yasaklanıp ambargo uygulanacağını sanmıyorum.

promegaenver

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Riske atma hoşuna gidiyorsa yeni asus zenfone 6 yı bekle onu al. Fiyat/performans cihazı

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Note 9 varken niye yeni telefon alma ihtiyacınız doğuyor onu anlamadım? Telefonunuz bozuk mu? Kırık mı? Problemli mi? Düzgün çalışıyorsa niye yenisini alıyorsunuz?

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Hala şaka gibi aynı sorular dönüp dolanıyor gene soruluyor.