İPhone XS mi Samsung Galaxy S10e mi ?

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Bu ikisinin karşılaştırılması olmaz. Xr mi s10e mi ya da s10 mu Xs mi deseydin olurdu.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
S10 e ‘nin kamera performansı ve özellikleri İPhone XS den daha üstün ve fiyat farkı da olmasına rağmen
Orası tabiki öyle ama karşılaştırılması hoş değil onun rakibi s10. Madem xs kadar bütçen var s10+ bak hepsinin üstünden atlar.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Orası tabiki öyle ama karşılaştırılması hoş değil onun rakibi s10. Madem xs kadar bütçen var s10+ bak hepsinin üstünden atlar.
Zaten İPhone XS kullanıcısıyım telefonu yeni aldım ve ikinci hattım için de Samsung S10e alıcam ama dediğim gibi İPhone XS’i tokatlıyor. Bir de sizlerin yorumunu merak ediyorum

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Kamerada genel olarak bence s10e daha önde çünkü geniş açı özelliği bence telefotodan daha iyi ve düşük ışık çekimlerinde xs’ten çok daha iyi. Ama ana kamerada xs daha iyi HDR yazılımına sahip olduğundan s10e’nin ana kamerasından daha iyi çekimler yapabilir.

Bence ikisini alacaksan güçlü yönlerini kullanabilecek zamanlarda kullan derim. Örneğin iyi ışıklı zamanlarda ve/veya zoom lazım olduğu zamanlarda xs,düşük ışıklı zamanlarda ve/veya geniş açı lazım olduğu zamanlarda s10e kullanmak gibi.

Videoda ise 1080p’de s10e xs’i tokatlar,4k’da ise xs s10e’yi tokatlar.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338

S10+ s10'un üzerinden nasıl atlıyor?
+ işaretini görünce kesin iyidir mantiğı sakat...

S10+ S10'dan sadece daha büyük bundan dolayı bataryası büyük o kadar.

Büyük ya da küçük telefon tercih meselesidir.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
S10+ s10'un üzerinden nasıl atlıyor?
+ işaretini görünce kesin iyidir mantiğı sakat...

S10+ S10'dan sadece daha büyük bundan dolayı bataryası büyük o kadar.

Büyük ya da küçük telefon tercih meselesidir.
Bu söylediklerini bende iyi biliyorum, samsung plus modellerinde sadece boyut ve pil olarak attırıyor. Benim orda bahsettiğim kendi serisi değil diğer amiral gemileri üreten markalar. Lütfen önce doğru oku sonra eleştir.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İkiside güzel cihaz siz bilirsiniz samsung eskisi kadar değer kaybetmiyor performans xs kamera renk değerleri olarak xs ama android telefonlar içinde yazılım kalitesi olarak samsung iyi bir yerde sonuçta iki cihazda perfornans kastıracak cihazlar değil batarya dolayısıyla ben s10e'yide sevsemde xs derim maddi açıdan bağımsız tr satışları işin içine girerse s10e iki adet alınabiliyor xs parasına. :)

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Kamerada genel olarak bence s10e daha önde çünkü geniş açı özelliği bence telefotodan daha iyi ve düşük ışık çekimlerinde xs’ten çok daha iyi. Ama ana kamerada xs daha iyi HDR yazılımına sahip olduğundan s10e’nin ana kamerasından daha iyi çekimler yapabilir.

Bence ikisini alacaksan güçlü yönlerini kullanabilecek zamanlarda kullan derim. Örneğin iyi ışıklı zamanlarda ve/veya zoom lazım olduğu zamanlarda xs,düşük ışıklı zamanlarda ve/veya geniş açı lazım olduğu zamanlarda s10e kullanmak gibi.

Videoda ise 1080p’de s10e xs’i tokatlar,4k’da ise xs s10e’yi tokatlar.
Tabi instagram video kaydedeceksen XS tokatlar gibi geliyor