Iphone 7 Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

gizli kullanıcı1

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
İphone 7 alınırmı 7plus çok büyük bide youtube da kaç 'p' de video izletir

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Alınır bence, ben daha geçen hafta 6S Plus aldım. Üstelik 7 daha gelişmiş özelliklere sahip.

Reaksiyon puanı
143
Kesinlikle sıfır gidip 3200 TL verip eski bir tasarım cihaz almaya değmez. Bu fiyatlarda android tarafında daha iyi cihazlar alabilirsiniz. Yada 2.el garantili 7 Plus önerebilirim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
1-Bu saatten sonra İPhone 7 alınmaz yani sıfır olarak alınmaz ikinci el alacaksan da garantili 7 plus almalısın (ekran boyutu ve batarya için) çünkü 7'in ekranı bir noktadan sonra sana küçük gelecek ve bataryası seni üzer şarj aleti olmadan dışarı çıkamazsın telefon mu kullanıyorsun şarj telefonu mu eğri oturup doğru konuşalım kısacası bataryası yüzünden prize mahkum olacaksın.
2-YouTube'da 1080p video izleyebilirsin ama telefonun ekranı 720p ekran olduğu için bunu fark edemeyeceksin
3-Senin yerinde olsam 2000 tl'ye Redmi Note 7 alırdım.
4-Umarım yardımcı olmuşumdur.

Reaksiyon puanı
143
Android tarafında düşük bütçelerde alabileceğiniz (1000TL ve üstü) çok fazla alternatif varken IOS tarafında malesef alt model cihazlar bile 6-6S birçok orta-orta/üst model cihaz fiyatlarına satılıyor. Şu saatten sonra öyle bir cihazlara da 2000+ üstü değmiyor. Keşke fiyatlar daha uygun olsa ve herkes bu deneyimi yaşayabilse... Günümüzde android tarafında sonsuz ekran, çift veya daha fazla kamera, daha yüksek pil ömrü ile iPhone 7 veya altı modelleri sıfır almayı önermiyorum. Daha önce almışsanız sizi yıllarca götürebilir. Nitekim hala iPhone SE gayet stabil bir şekilde kullanabiliyorum. Ancak şu an daha uyguna daha güncel cihazlar ile değmez. Bu bütçeye dilerseniz 2.El temiz, tercihen garantili, güvenebileceğiniz bir yerden 7 Plus alınabilir. Pil, kamera ve ekran için değebilir.

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Sıfır alicaksaniz alınmaz o fiyata . O fiyatta daha iyi telefonlar var.İlla iOS kullanicam diyorsanız orası başka . Ama iPhone 7 su saatten sonra alınmaz. iPhone 7 kullanmış biri olarak yorumum budur

Arma*

Asistan
Reaksiyon puanı
64
iPhone 7 değil ama iPhone 7 Plus alınır, bende araştırıyorum alma konusunda sanırım iPhone 7 Plus alacağım, seneye güncelleme felan kesilmeyecek, iPhone 6s hala rahatça kullanılabilen bir cihaz, uygulama sorunuda yaşamıyor arayüzü de akıcı, o yüzden iPhone 7 Plus alınır dostum, Gidip bin TL fazla verip iPhone 8 almak mantıksız, çünkü iPhone 8 işlemciden başka hiç bir artısı yok, ve o kadar hız işlemci farkından da yok, kimse kalkıpta iPhone 7 ile 8 arasında çok fark var demesin, güncel telefonlar daha iyidir doğru, ama iPhone o kadar stabil ve akıcı bir cihazki bundan bir yıl sonra kullanırken de yarı yolda bırakmayacaktır, 2016 çıkışlı olsa da sen 2019da donanımsal ve yazılımsal olarak hiç yorulmamış sıfır iPhone 7 Plus alacaksın o yüzden gönül rahatlığıyla alabilirsin, ama android almak istersende S9-S9 Plus alabilirsin

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
biraz bütçeyi arttırın plus alın. Daha uzun soluklu kullanım sağlayacaktır.