Pubg Mobile Emulatör Klavye ve Fare Hatası

Bu konuyu okuyanlar

jackal_949

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zombi güncellemesinden sonra bir hata oluştu. Bu hata daha öncede olmuştu. Oyunu silip tekrar kurduğumda düzelmişti. Ama şimdi düzelmiyor. Karşılaştığım hata şu; antrenmana yada maça girdiğimde fare imleci ekrandan hiçbir şekilde kaybolmuyor ve klavye çalışmıyor. Oyuncuya yön veremiyorum. W,a,s,d vb işlevli tuşlar çalışmıyor. Fare imlecini gösterip gizleyen ctrl ve "(é) tuşu da işlevsiz. Nette araştırma yaptım tam ekran modundan çıkıp tuş atama kısmındaki sd720p vb ayarları değiştirenleri gördüm ama bu da çözüm olmadı. Normal 720p ye aldığımda fare, nişan alma hareketlerim çok kısıtlı oluyor. Sağ tıkla nişan alma işlemi yapılmıyor, fare imlecini ekranda görünür kılıyor. Ctrl ile aynı işlevi yapıyor. Nişangahı tam hareket ettiremiyorm. Diğer 720p, 1080p vb seçeneklerde ise yukarıda bahsettiğim hata ile karşılaşıyorum. Tuş atama ayarlarını tamamen sıfırlasamda bu hata düzelmedi. Bu hata ile karşılaşan ve çözümünü bilen var mı ?

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Hocam sıkıntının kaynadığını bilmiyorum ama kısıtlı diyorsan hassaslık çok düşük olabilir ona bak birde kontrollere bak orada sıkıntı olabilir ben hiç denk gelmedim Allah yardımcın olsun.

bozacıbozaaaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayırlı olsun banada . dün akşam aynı sorunu bende yaşamaya başladım sinir krizi geçirtiyor ... oyun oynarken bir anda klavye etkisini kaybediyor maus telefonda baş parmakla yön verir gibi charı sağa sola gezdiriyor ne taeş edebiliyorsun ne yön verebiliyorsun ... oyundan çıkıp girince bir süreliğine düzeliyor ama yine yapıyor ayrıca esc tuşu atalı olmadığı halde map i acıyor ...tüm tuş ayarlarını 3 kere sıfırladım esc tuşu nu bir yere atayamıyorum ve hatayı düzeltemiyorum ... bende 3 yaşında bir fırlama var acaba bilgisayar açıkken rast gele tuşlara bastı ve yapışık tuş kombinasyonu falan mı açtı diye düşünmeye başladım ...lütfen işi bilenlerden destek bekliyorum . teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ah be kardeşim ne uğraşıyorsun emulatörle mobilden güzel güzel oynasana :D

polemik olsun istemiyorum ama herkes pubg yi açacak telefon alamıyor eskiden kalma bilgisayarlarla idare ediyor kimileri

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Bende emülatör den pubg açınca renkler terten gözüküyo Bu emilatör sorunları bitmiyo ki hiç

bozacıbozaaaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
garibanın günde 2 saat pubg keyfi var oda çocuklardan kurtula bilirsem ... onu bile ağız tadıyla yaşayamıyoruz :)

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
:D Allah sabır versin benimde önceden böyleydi büyüyünce düzeliyorlar merak etme ?

Bende emülatör den pubg açınca renkler terten gözüküyo Bu emilatör sorunları bitmiyo ki hiç
Bende hiç sıkıntı çıkmadı bu zamana kadar bir tek mause sıkıntı çıkardı oda sağ tık yapınca hareket ettiremiyordum pilli olduğu için güç yetmiyordu

Son düzenleme:

Hakan.e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aklı selim bir çözümü olan yok anlaşılan

Zombi güncellemesinden sonra bir hata oluştu. Bu hata daha öncede olmuştu. Oyunu silip tekrar kurduğumda düzelmişti. Ama şimdi düzelmiyor. Karşılaştığım hata şu; antrenmana yada maça girdiğimde fare imleci ekrandan hiçbir şekilde kaybolmuyor ve klavye çalışmıyor. Oyuncuya yön veremiyorum. W,a,s,d vb işlevli tuşlar çalışmıyor. Fare imlecini gösterip gizleyen ctrl ve "(é) tuşu da işlevsiz. Nette araştırma yaptım tam ekran modundan çıkıp tuş atama kısmındaki sd720p vb ayarları değiştirenleri gördüm ama bu da çözüm olmadı. Normal 720p ye aldığımda fare, nişan alma hareketlerim çok kısıtlı oluyor. Sağ tıkla nişan alma işlemi yapılmıyor, fare imlecini ekranda görünür kılıyor. Ctrl ile aynı işlevi yapıyor. Nişangahı tam hareket ettiremiyorm. Diğer 720p, 1080p vb seçeneklerde ise yukarıda bahsettiğim hata ile karşılaşıyorum. Tuş atama ayarlarını tamamen sıfırlasamda bu hata düzelmedi. Bu hata ile karşılaşan ve çözümünü bilen var mı ?
dostum sanırım ben çözümü buldum 32 mac attım hatayı tekrarlamadı.....emületörden oyun başlayınca f11 yaparak klavye tus duzenleme ekranı cıkıyor üstte pencere buyutmer kucultme butonnun orada ayar sekemsınden belleği temizle de ... sırayla tekrar giriş yap dili ayarları falan duzenle ... sanırım olucak senınde

aklı selim bir çözümü olan yok anlaşılan

dostum sanırım ben çözümü buldum 32 mac attım hatayı tekrarlamadı.....emületörden oyun başlayınca f11 yaparak klavye tus duzenleme ekranı cıkıyor üstte pencere buyutmer kucultme butonnun orada ayar sekemsınden belleği temizle de ... sırayla tekrar giriş yap dili ayarları falan duzenle ... sanırım olucak senınde
2 3 mac yazacam 32 yazmısım özür

Son düzenleme: