Xbox One Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

abcdefgt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende xbox one s var sürekli oyun indirip siliyorum bi zararı olur mu? İlk xbox ım olduğu için içimde bir tedirginlik var.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Bende xbox one s var sürekli oyun indirip siliyorum bi zararı olur mu? İlk xbox ım olduğu için içimde bir tedirginlik var.
Bildiğim kadarı ile bu tip şeyler konsollarda pek birşey ifade etmiyor olacak tek şey çok çok fazlası ile sil yükle yapmandan kaynaklı dosya lar dağılım gösterecek çok nadirde olsa bir takılma olabilir oyunlarda

S

SDN Anonim 509721

SDN Okuru
Xbox one da ücretsiz oyunları online oynamak içinde live gold üyeliği istiyor mu

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar one hala alınırmı yoksa one S modelinemi yöneleyim ne dersiniz ?

dr.cunkas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar pubg rocket league fortnite oynayanlar varsa gelin beraber oynayalım nick: Dr. Cunkas

---- Mesajlar birleştirildi ----

ya bana göre sakın one alayım deme neden çünki çok büyük adaptör tuğla kadar bana sorarsan bende one s kullanıyorum git media markt yada teknosadan paket al ben aldım ünlü bazı oyunlar ve yanında ve 2. kolu ücretsiz veriyorlar bunun yanında üyeliklerde var ama paran varsa one x alabilirsin

olur

Son düzenleme:

Ragnarath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Xbox one da ücretsiz oyunları online oynamak içinde live gold üyeliği istiyor mu

Valla Xbox ailesine yeni katıldım. Gold üye olmadan önce Warframe ve Fortnite denedim, oynatıyor. Forza 2 için paketten çıkan 14 günlük triali yeni aktif ettim.

Ragnarath

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Gamer tag: Ragnarath 52 ekleyin arkadaşlar. Şuan aktif olarak division ve for honor oynuyorum.

garip2019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende dün aldım. Bu kadar zahmetli olacağını bilseydim alamazdim. Oyunlar kurulu geliyor diye aldim. Maalesef 3 oyun indirdim. 60 gb x 3. Daha halen indirme işlemi sürüyor.
59 TL live+ 59 TL de gamepass için verdim.

İki oyun daha alacağım. Ancak deneme ne kadar sürüyor. Bununla ilgili bilgisi olan var mı?!

Son düzenleme:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Bende dün aldım. Bu kadar zahmetli olacağını bilseydim alamazdim. Oyunlar kurulu geliyor diye aldim. Maalesef 3 oyun indirdim. 60 gb x 3. Daha halen indirme işlemi sürüyor.
59 TL live+ 59 TL de gamepass için verdim.

İki oyun daha alacağım. Ancak deneme ne kadar sürüyor. Bununla ilgili bilgisi olan var mı?!
Gamepass a üyeliğin varsa üyeliğin devam ettiği sürece oynarsın harici demo larda tam süre nedir bilgim yok ama mesela forzalarda her oyuna girişinde oyun yeniden başlıyor demolarda

furkanadali5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler oyun indirirken televizyonu kapatıyorum ama kendiliğinden xbox kapanıyor sebebi nedir xbox one

brs32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar slm,bende aranıza xbox one kinectli alarak yeni katıldım.Dünde kontorland 1001 model direksiyon ve bir kol daha aldım.kolu hemen gördü ama direksiyona güncelleme istiyor ve güncelleme ekranında kalıyor.bunu nasıl çözerim? direksiyon mu sorunlu yoksa benim xbox mı? bir yerden ayarı vs mi var?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Arkadaşlar slm,bende aranıza xbox one kinectli alarak yeni katıldım.Dünde kontorland 1001 model direksiyon ve bir kol daha aldım.kolu hemen gördü ama direksiyona güncelleme istiyor ve güncelleme ekranında kalıyor.bunu nasıl çözerim? direksiyon mu sorunlu yoksa benim xbox mı? bir yerden ayarı vs mi var?
Direksiyonun marka modeli hakkında pek bilgim yok ama konsol üzerinden güncelleme yerine pc den denermisin genelde bu tip güncellemeler bilgisayar üzerinden yapılıyor

brs32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bilgisayara takıp mı güncelleyeyim? adamların sitesi bile kapanmış,güncelleme dosyasını nereden bulurum? takınca otomatik günceller mi mesela? Başımıza iş almışız haberimiz yok :D Akşam deneyeyim,Baya da heves etmiştik.. Teşekkür ederim..

brs32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilg taktım. bilg görmüyor direksiyonu,direksiyonda xbox ve ps3 anahtarı var.PC yok malesef..

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Bilg taktım. bilg görmüyor direksiyonu,direksiyonda xbox ve ps3 anahtarı var.PC yok malesef..
bilgisayar bağlantısını anlatmışlar ve sürücü yüklemesini
yine burada 16. sırada sürücüsünü vermişler ama yinede bir sizde okuyup ona göre işlem yapın tamo modeli uyuyormu sizin kine

brs32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
nihayet çözdüm.güncellemeyi iptal edip (güncelleme yapmadan..) direk direksiyondan oyunlara girince oluyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

driver için çok tşk ederim. sanırım driver sadece bilg da çalıştırmak için gerekli..Son Güncellemeyi bulma şansımız yok gibi..gene gece 01:00 oldu,neyseki çözdük. rahat uyuyaabilirim artık :D Forza-Ralyy vs de yaptım. kontrolü baya zor,alışana kadar arabalar haşat olacak :D geç tepki veriyor ve tam ayarlayamıyorsunuz..ayarı varmıdır bilmiyorum.kurcalıya kurcalıya bulucaz artık..

Son düzenleme:

ThaLees

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar
Benim Kinect bozuldu. Tamirini yapabilecek guvenilir bir yer tavsiye edecek olan var midir ?
Veya uygun satan ?

GeReNk_YoK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir süredir xbox one ı kullanamıyoruz. açılmadan hata ekranında kalıyor. çevrimdışı güncelleme denedim olmuyor.
E101 E102 hatalarını alıyorum.
nasıl çözümleyebilirim acaba

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
bir süredir xbox one ı kullanamıyoruz. açılmadan hata ekranında kalıyor. çevrimdışı güncelleme denedim olmuyor.
E101 E102 hatalarını alıyorum.
nasıl çözümleyebilirim acaba
Birkaç siteye göz attım ama anlaşılan senin yapabileceğin birşey yok xbox servisini arayıp yaptırmak dışın da. Nette arıza sebebi genel olarak HDD olarak gözüküyor.

furkankm65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sevgili Xbox Türkiye topluluğu sizlere bir sorum olacak gördüğüm ilk indirimlerde XBOX konsol almayı düşünüyorum ama çok kararsızım. One S uygun fiyatlı bir konsol ama birçok yerde konsola kötü demişler. Fps düşüşleri olsun ya da çoğu oyunu 1080p oynatmama olayı olsun almaktan vaz geçtim. Yolumu One X'e çevirdim ama fiyatı malum. Yeni çıkacak olan konsolun birde yan sürümü olacakmış Blue-ray'i olmadan sanırsam xbox series s tarzında bir konsol çıkacakmış fiyatının 300 dolar üstü olmayacağını söyleyen bir video izledim ne kadar doğrudur orası biraz sıkıntı. Buda şu anki hem one s hemde one x konsoldan daha ucuz demek bu nasıl olacak vergiler falan derken fiyatı ne kadar çıkar? Beni bu konuda aydınlata bilecek birileri var mı? Sizce yeni konsolu beklemeye gerek var mı zaten maddi durumum sıkıntılı öğrenciyim zar zor alacağım. Yoksa indirim ile ucuz fiyata bulabilirsem One X tercih etmeli miyim? Ya da bu One S olayının doğruluğu nedir?

OBirGamer

Müdavim
Reaksiyon puanı
678
ben alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

internette şöyle bi gta 5 pre satılıyor dolandırıcı mıdır:GTA Premium Edition

Son düzenleme:

OBirGamer

Müdavim
Reaksiyon puanı
678
selam sizce xbox one fat kasa alınır mı (bi konsol için 10 ay beklemek mantıksız geldi yoksa one s alcaktım)

OBirGamer

Müdavim
Reaksiyon puanı
678
dünden beri bekledim o konu için sabrım taşmıştı artık

jackal183

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba konuyu hortlatıyorum ama bu konuda danışmam gereken bir kaç şey olacak. 7 yaşında oğlum var onun için oyun konsolu alacağım. oyunlardan konsollardan vb zerre analamıyorum, hiç bilmiyorum. oğlum birkaç yerde hareketli oyunlar oynadı ve çok sevdi. bu yüzden buna yöneldim. hareketli oyun kategorisinde ps move, xbox kinect, nintendo switch gibi seçenekler olduğunu gördüm. kendi araştırmalarımla yapılacak en iyi şeyin şu olduğuna karar verdim. x box one veya xbox one s alınacak(ikinci el ya da teşhir). kinect kamera alınacak. xbox one s alınırsa kamera için ara bağlantı adaptörü alınacak. teşhir ürün ya da ikinci el ile toplam 5000 TL'ye mal olacak. online satış sitelerinin 1 yıl konsol garantisi de eklenirse 5500 TL gibi bir rakam çıkıyor ortaya. danışmak istediğim şey ise, bu araştırmalarım doğru mu? siz xbox one kullanıcılar bu bakış açısına ne dersiniz. yardımcı olur musunuz?

Son mesajlar