ekran titremesi

Bu konuyu okuyanlar

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
ios 12.1.4 güncelleme yaptığım ı phone7 telefonumda internet açıkken ekran titremesi oluyor bu konuda bilgisi olan buraya yazabilirmi acaba? telefonum 7 aylık ve garantisi devam etmekte.

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
ios 12.1.4 güncelleme yaptığım ı phone7 telefonumda internet açıkken ekran titremesi oluyor bu konuda bilgisi olan buraya yazabilirmi acaba? telefonum 7 aylık ve garantisi devam etmekte.
Telefonunu sıfır aldın dimi ikinci el falan değil

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Telefonunu sıfır aldın dimi ikinci el falan değil
sıfır aldım . titreme sorunu suan ııcn yok . ama çakma sarj aletı ıle sarj edıyorum bazen telefonu sarj sırasında resımlerı yakınlastırmaya calısınca tekrar tıtreme olur. orjınal sarj aletı ıle sarj sırasında resımlerı yakınlastırınca titreme olmuyor. aklınızda olsun..

Félicien Clément

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, şarj kablosundan daha önemli bir detay şarj adaptörüdür. Şarj adaptörü telefonunuz için doğru gerilimi ve akımı belirleyip ona göre güç vermelidir. Eğer şarj esnasında akım azalıyor veya artıyorsa telefonunuzda normal olmayan davranışlar görülecektir. Size tavsiyem yol yakınken orijinal veya güvenilir 3. parti aksesuar almanızdır. İyi günler :)

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Merhaba, şarj kablosundan daha önemli bir detay şarj adaptörüdür. Şarj adaptörü telefonunuz için doğru gerilimi ve akımı belirleyip ona göre güç vermelidir. Eğer şarj esnasında akım azalıyor veya artıyorsa telefonunuzda normal olmayan davranışlar görülecektir. Size tavsiyem yol yakınken orijinal veya güvenilir 3. parti aksesuar almanızdır. İyi günler :)
sattım ı phone yi yani kurtuldum artık aypondan :)