Evlatlık Olma Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Efeoklu01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Halam beni evlatlık almak istiyor evli 1 çocuğu var eşide razı annem babamda razı ilk soru beni rahatça evlatlık alabilir mi 2. Soru alınca ben orda hikmet edebilir miyim?

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Dostum "Telefon Önerileri"nin altına açılmış en değişik konuyu açmışsın, tebrik ederim. Sorduğun sorunun cevabını bilmiyorum ama Redmi Note 7 ve LG G7 şu an en f/p telefonlar gibi duruyor, belki işine yarar. :D

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Dostum "Telefon Önerileri"nin altına açılmış en değişik konuyu açmışsın, tebrik ederim. Sorduğun sorunun cevabını bilmiyorum ama Redmi Note 7 ve LG G7 şu an en f/p telefonlar gibi duruyor, belki işine yarar. :D

Hahahahhahah kopardın reis...

Konu sahibi arkadaşa şunu soracağım sebebi nedir neden ailen duruken halan? Akraba da olsa bir başkası sana öz ailen gibi yaklaşmaz ki(!) sen birde direk gemileri yakmaktan bahsediyorsun.
Birde şu var ben seni tanımam aileni tanımam ve halanın ailesini tanımam ben nasıl bir fikir vereyim sana, belki sorun senden kaynaklı yada belki ailen kötü insanlardır ve halan çok iyidir kocasıda anlayışlı karşılar ben tanıdığım kendi yakınım açısından dersem kötü bir macera olur ama senin ki ancak senin bileceğin iş yukarda yazdığımıda boş ver basma kalıp cünleler ile bu işler anlatılamaz. Allah yardımcınız olsun. :)
2000/3000 arası bende lg g7 öneririm.

Efeoklu01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hahahahhahah kopardın reis...

Konu sahibi arkadaşa şunu soracağım sebebi nedir neden ailen duruken halan? Akraba da olsa bir başkası sana öz ailen gibi yaklaşmaz ki(!) sen birde direk gemileri yakmaktan bahsediyorsun.
Birde şu var ben seni tanımam aileni tanımam ve halanın ailesini tanımam ben nasıl bir fikir vereyim sana, belki sorun senden kaynaklı yada belki ailen kötü insanlardır ve halan çok iyidir kocasıda anlayışlı karşılar ben tanıdığım kendi yakınım açısından dersem kötü bir macera olur ama senin ki ancak senin bileceğin iş yukarda yazdığımıda boş ver basma kalıp cünleler ile bu işler anlatılamaz. Allah yardımcınız olsun. :)
2000/3000 arası bende lg g7 öneririm.
H
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hacı soruyu eksik yazmışım halam Almanya'da

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Halam beni evlatlık almak istiyor evli 1 çocuğu var eşide razı annem babamda razı ilk soru beni rahatça evlatlık alabilir mi 2. Soru alınca ben orda hikmet edebilir miyim?
kaç git kardeşim. Hayatının fırsatı.. Düşünülür mü bu.. Bir ömür bu ülkede sürüneceğine git orada sürün. En azından hayat standartların yükselir.. Dil öğrenirsin. Hayatta bir çok kapı açar bu sana

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
H

gidilir (f/p).... durduğun kabahat hiç düşünme derim çünkü bu ülke kriz üstüne kriz yaşarken sen git orda hayatını toparlamaya çalış başta çok sıkıntı yaşarsın ama sonra toparlarsın bu ülkede birikim yapma hayatını kurma şansın yok.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Halanın 1 çocuğu var ve seni evlatlık istiyor,
Acaba sen gerçekte halanın cocuguydun da seni daha önce şimdiki ailene evlatlık vermişlerdi şimdi geri istiyor olabilirler.

Reaksiyon puanı
5,172
Halanların yanına gitmen ayrı onların seni evlatlık kabul etmesi ayrı. Buna ailen nasıl razı oluyor ben anlayamadım...

Efeoklu01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lan ben konuyu çok yanlış anlattım halam almanyada yaşıyor atlamisim

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Halan Almanya'da ise kaç kurtar kendini kardeşim evlatlık alırlarsa her türlü orada ikamet edebilirsin hatta belki vatandaşlık bile alınabiliyordur. Hemen alamasan birkaç yıl sonra alabilirsin burada durman hata.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bu işte bi iş var, ali cengiz oyunları olabilir vatandaşlık veya eğitim için filan :) ...

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Dostum bence tam olarak ne var yazman gerek bir sondan bir baştan bir şeyler yazmışsın yarım yamalak olmuş bence düzgünce yaz!
Eğer halan seni yanına alacaksa bu 16 yaşından önce olmalı,
Evlatlık olarak geleceksen yaş sınırından emin değilim ama eğitim ve geleceğin için en iyi şeyi yapmış olursun ki tavsiye ederim.
Bende yeni geldim Yurtdışında 2 sene kadar oldu, keşke gençken kısmet olsaydı da o zaman gelse idim nasipten ötesi yalan,
Evlatlık olarak gelirsen oturum ve eğitim için daha kesin sonucu olur.