Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi max 2100 tl

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
2100 tlye kadar kulak içi önerir misiniz? 2 yıldır Meizu ep51 kullanıyorum mükemmel ses veriyor ama artık yetmiyo. Bluetooth kulaklık ama boyun kısmınında kablo olması gerekiyor. Kabloyu kıvırıp cebime koymam için. Alacağım kulaklığın ep51den iyi olması lazım, ep51 i 60 tlye almıştım en az 10 20 katı vericem en azından arada ki ses farkı olması lzm

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
2100 tlye kadar kulak içi önerir misiniz? 2 yıldır Meizu ep51 kullanıyorum mükemmel ses veriyor ama artık yetmiyo. Bluetooth kulaklık ama boyun kısmınında kablo olması gerekiyor. Kabloyu kıvırıp cebime koymam için. Alacağım kulaklığın ep51den iyi olması lazım, ep51 i 60 tlye almıştım en az 10 20 katı vericem en azından arada ki ses farkı olması lzm
Sennheiser'in bu modeline gözatabilirsin.
Captcha Verification

Reaksiyon puanı
5,172
300 dolara üst düzey kablolu kulak içi bile alınmaz. Anca orta segment bir kablolu kulak içi alınır. Eğer bt almaktan vazgeçerseniz orta üst sayılabilecek shozy bg öneririm. Ancak bu hobiye giriş yapacaksanız basamakları adım adım çıkmakta yarar var. Kulak zevkinize ve dinlediğiniz müziklere göre tercihinizi yapma şansınız olur en azından.

Birde şöyle bir durum var kulaklık, alacağınız seste %60 etkili. Bunun dap ı var dacı var amfisi var kabloların bile en az %7 nin üzerinde sese etkisi var.

Aşağıda, bahsettiğim ekipmanlara bir kaç örenk link koyayım mesela...

Dac/amp:

Dap: Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Taşınabilir amfi: Analog Squared Paper TU-05

Buda son olarak Türk yapımı kablo mağazası Audio minor: Stores

Bunları neden anlattığımı sorarsanız iyi bir şey almak istiyorsanız öncelikle nasıl müzikler dinlediğinize karar vermelisiniz. Sonra nasıl yapıda kulaklıklar alacağınıza(birim fiyata göre performans sıralamasi yaparsak) Açık kafa üstü>>>kafa ustü=iem(kulakiçi)>bt kafa üstü>bt iem(kulakiçi) Ayrıca bu konuda Türk arkadaşların açmış olduğu Çok güzel bir forum var.

Buda bu forumdan faydalı olabilecek iki tane link...

Buda konudaki resimler çoktüğü için techno fi daki konunun ingiliceye çevrilmiş hali

Reaksiyon puanı
5,172
"Gözatabilirsin" kelimesinden bir şey anlaşılmıyorsa bencede umrunda olmamalı.

Google>sennheiser kulakiçi hepsiburada>en pahalı ürünler listesinden işitime cihazlarını çıkarıp en pahalı ürünü hiçbir bilgi tecrübe deneyim okumadan paylaşmaya, yeterlililik fiil ekinden daha fazlası gerekli kesinlikle...

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Shennister ve jabra kulaklık modellerine bakabilirsin shennister zaten piyasaki en iyi kulaklık üreticilerinden..

Reaksiyon puanı
5,172
Shennister ve jabra kulaklık modellerine bakabilirsin shennister zaten piyasaki en iyi kulaklık üreticilerinden..
Buda samsung

Ve tabiki buda SAMSUNG GALAXY J7 PRO 64 GB AKILLI TELEFON GÜMÜŞ MAVİ - Vatan Bilgisayar

Markaya göre kulaklık almak çok ama çok mantıksız.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Google>sennheiser kulakiçi hepsiburada>en pahalı ürünler listesinden işitime cihazlarını çıkarıp en pahalı ürünü hiçbir bilgi tecrübe deneyim okumadan paylaşmaya, yeterlililik fiil ekinden daha fazlası gerekli kesinlikle...
O cümlede, kulaklığı diğer modellere göre kıyaslayıp bir tavsiye sunmadım. Sadece gözden geçirebileceği öneriydi.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Buda samsung

Ve tabiki buda SAMSUNG GALAXY J7 PRO 64 GB AKILLI TELEFON GÜMÜŞ MAVİ - Vatan Bilgisayar

Markaya göre kulaklık almak çok ama çok mantıksız.
Ne yapmaya çalışıyorsun anlamıyorum napsın adam gidip 2000 dolarlık kulaklıkmı alsın bütçesine göre burda kulaklık öneriyoruz o listedeki kulaklıkların %90'ı Türkiye satılmıyor kullandığım markaya göre tercih sundum bu senin yazdığın sennister markasının en iyilerden biri olduğunu değiştirmez..

Reaksiyon puanı
5,172
Ne yapmaya çalışıyorsun anlamıyorum napsın adam gidip 2000 dolarlık kulaklıkmı alsın bütçesine göre burda kulaklık öneriyoruz o listedeki kulaklıkların %90'ı Türkiye satılmıyor kullandığım markaya göre tercih sundum bu senin yazdığın sennister markasının en iyilerden biri olduğunu değiştirmez..
2000 dolarlik kulaklık alsın demedim(ki bu cümlemi göstermen imkansız) aklınızdaki marka saplantılarını çıkarın dedim sadece...

Reaksiyon puanı
5,172
Yazdıklarımıza bu kadar laf edeceğine sende öneride bulun alacak kişide ona göre tercihini yapsın..
Ayrıca okuma yetisi kazanmanızdada fayda var. İyi kulaklık diye bir şey yoktur. Metal müzik için ayrı jazz için ayrı her müzik için ayrı kulaklık önerisi yaparım ben. Ayrıca daha önceki kullandığı kulaklığında ne alacağında çok fazla önemi var. Son olarak zaten öneri yaptığım bir konum var. Kulak İçi Kulaklıklar(Ana Konu)

Son düzenleme:

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
2000 dolarlik kulaklık alsın demedim(ki bu cümlemi göstermen imkansız) aklınızdaki marka saplantılarını çıkarın dedim sadece...
Ben o listeye göre söyledim o listeyi paylaşıyorsan en iyi listenin başındaki kulaklıklardır ona göre söyledim cümlemi göstermen imakansız diyorsunda adam gözatabilirsin yazmış yok sert paragrafla giriş yapardım felan yazıyorsun madem umrunda değil forum burada tartışmayada gerek yok..

Reaksiyon puanı
5,172
Ben o listeye göre söyledim o listeyi paylaşıyorsan en iyi listenin başındaki kulaklıklardır ona göre söyledim cümlemi göstermen imakansız diyorsunda adam gözatabilirsin yazmış yok sert paragrafla giriş yapardım felan yazıyorsun madem umrunda değil forum burada tartışmayada gerek yok..
İyi forumlar dilerim...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ne gerek var o kadar uçmaya huawei y6 stok kulaklığı var bende sesi gayet iyidir bluetooth olan kulaklıklar da kanser yapıyor...

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
300 dolara üst düzey kablolu kulak içi bile alınmaz. Anca orta segment bir kablolu kulak içi alınır. Eğer bt almaktan vazgeçerseniz orta üst sayılabilecek shozy bg öneririm. Ancak bu hobiye giriş yapacaksanız basamakları adım adım çıkmakta yarar var. Kulak zevkinize ve dinlediğiniz müziklere göre tercihinizi yapma şansınız olur en azından.

Birde şöyle bir durum var kulaklık, alacağınız seste %60 etkili. Bunun dap ı var dacı var amfisi var kabloların bile en az %7 nin üzerinde sese etkisi var.

Aşağıda, bahsettiğim ekipmanlara bir kaç örenk link koyayım mesela...

Dac/amp:

Dap: Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Taşınabilir amfi: Analog Squared Paper TU-05

Buda son olarak Türk yapımı kablo mağazası Audio minor: Stores

Bunları neden anlattığımı sorarsanız iyi bir şey almak istiyorsanız öncelikle nasıl müzikler dinlediğinize karar vermelisiniz. Sonra nasıl yapıda kulaklıklar alacağınıza(birim fiyata göre performans sıralamasi yaparsak) Açık kafa üstü>>>kafa ustü=iem(kulakiçi)>bt kafa üstü>bt iem(kulakiçi) Ayrıca bu konuda Türk arkadaşların açmış olduğu Çok güzel bir forum var.

Buda bu forumdan faydalı olabilecek iki tane link...

Buda konudaki resimler çoktüğü için techno fi daki konunun ingiliceye çevrilmiş hali
hocam engin bilgilerin için çok çoook çoook teşekkür ederim. trap ve rap dinliyorum spotifyden (320 kbps) sanırım dediğine göre 2000 tlde versem birşeye yaramıcak.
peki sony wh 1000xm3 hakkında ne düşünüyorsun. bisiklet kullanırken kask takmayıp bunu alabilirim ama hayati riski olabilir :S

yada sony momentum yada beats powerbeats3 düşünüyorum

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Sennheiser'in bu modeline gözatabilirsin.
Captcha Verification
hocam çok teşekkür ederim önerin için ama kablo beni çok kısıtlar. günde 6 7 saat bisiklet sürüyorum. telefon bisiklete takılı oluyor. kablo ile resmen çuvallarım

bunu almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım hiç kullanan var mı?

Reaksiyon puanı
5,172
hocam engin bilgilerin için çok çoook çoook teşekkür ederim. trap ve rap dinliyorum spotifyden (320 kbps) sanırım dediğine göre 2000 tlde versem birşeye yaramıcak.
peki sony wh 1000xm3 hakkında ne düşünüyorsun. bisiklet kullanırken kask takmayıp bunu alabilirim ama hayati riski olabilir :S

yada sony momentum yada beats powerbeats3 düşünüyorum
Xm2 Gerek anc(gürültü engellemesiyle) gerek konforuyla gereksede hızlı sarjla çok başarılıydı. Xm3 de ise 32 bit ses işleme ve type c geçiş hapıldı. Yanlız bu kulaklıklarda aktif gürültü engelleme var. Kafana uçak düşse bile sesi öbür tarafta anca duyarsın. Ancak güvenlik benim için sorun olmaz diyorsan gerçekten iyi kulaklıklar. Ayrıca İstanbuldaysan kulaklığı deneme imkanında var.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
hocam çok teşekkür ederim önerin için ama kablo beni çok kısıtlar. günde 6 7 saat bisiklet sürüyorum. telefon bisiklete takılı oluyor. kablo ile resmen çuvallarım

bunu almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım hiç kullanan var mı?
Senin için bu model daha iyi olabilir.

Zaten kulaklıkların dışarıda ikisi birden takılıyken kullanılmaması lazım. İster aktif gürültü engelleyicisi olsun, olmasın.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Reaksiyon puanı
5,172
bilimsel araştırma varda bulması zor...
bluetooth da masum değilmiş onunda kansere neden olması mümkün. - Google'da Ara

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bide bakmışsın kuşun ötmüyor durumları da ortamda ki elektro manyetik kirlilikten oluyor açıklamaları geliyor...

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Sennheirser ie 80s