En İyi Telefon

Sizce En İyi Telefon Hangisi?

• Samsung Galaxy S10+ Plus

Kullanılan: 16 61.5%
  • Xiaomi Mi 9

Kullanılan: 2 7.7%
  • IPhone XS Max

Kullanılan: 7 26.9%
  • Huawei Mate 20 Pro

Kullanılan: 1 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

technologylover

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Biliyorum biraz dar bir liste oldu ama bunların arasından sizin fikirlerinizi merak ediyorum...

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
millet taşkale yapıyor herhalde kim veriyor bu oyları samsunga, ben vermiyorum sen vermiyorsun kim veriyor??? Tabiki oyum kral xs max'e...

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Ayfonu çıkarıp anket yapsan daha makbule geçerdi.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
la
Allahınıza gurban yeğenler, yalnız olmadığımı düşünmek güzel bir duygu.
Birilerinin dünyayı terör, kan ve gözyaşına boğan lanetli bir ülkenin malına olan hayranlıkları moralimizi bozsa da...
lanetli ülke ama kaçış yok onlardan şu ınt bile kullanmamız onlara para gıdıyor

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,090
Samsung Galaxy S10+ Samsung çöp diyenlere de aldırma!

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,090

S10e benim pek hoşuma gitmedi açıkçası

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
S10+ her ne kadar ortalama olarak en iyi telefon olsa da exynos sürümüyle geliyor ise ona hiç bakmam. 1080p’de goproyla yarışacak stabilizasyona sahip fakat ben 4k’yı keşfettiğimden beri 1080p’ye dönemez oldum :) Neyse ki 4K videosu da çok iyi.

Mi9, sd855 kullandığından dolayı bana daha iyi bir seçenek olur. 4k videosu çok iyi ve diğer telefonlardan daha ucuz bir alternatif.

Mate 20 proya hiç bakmam çünkü performansı ağır işlerde diğerlerine göre düşük ve videoda çok iyi sayılmaz. Telefon güzel ama bana göre değil.

Xs max’i ise mi9’dan biraz daha önde seçerim çünkü telefonlar arası en iyi performansa sahip,4K videosu çok iyi ve ipadimle daha iyi gider diye düşünüyorum.

Ama en son olarak bütçeyi de ele alırsak direk mi9’u seçerim :)

Birilerinin dünyayı terör, kan ve gözyaşına boğan lanetli bir ülkenin malına olan hayranlıkları moralimizi bozsa da...
Ooo siyasete yöneliyoruz yavaş yavaş :)

Madem o kadar tiksiniyorsun Amerika’dan,o zaman bilgisayar kullanmayı bırak,androiddeki Google uygulamalarını kullanmayı bırak,sosyal medyayı bırak,email servislerinin çoğunu bırak vs vs...

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,090
Hiç te kötü değil. Gayet güzel bir cihaz. Sadece ona göre uygun değil :)

Ben kötü demedim zaten sadece hoşuma gitmediğini söyledim, arkadaş yanlış anladı beni benim ısınamadığım nokta şu kısmı aslında.

Ekli dosyalar

• e10_zing.jpg
    e10_zing.jpg
    95.3 KB · Görüntüleme: 395

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Bu yorum o kadar saçma ve mantıksız ki biz burada teknoloji hakkında konuşma yapıyoruz a ülkesi b ülkesi bizi bağlamaz. Önemli olan gerçeklerdir konuyu başka yere çekmekte o kadar başarılıyız ki her konuyu saptırır hale getirdik. Ayrıca büyük fanboyluk var yok şu marka çok kötü yok markayı yanlış yazarak küçümsemeler falan. Adamların çok da umurundaydı sanki :D . Artık herşeyi bir kenara bırakın objektif değerlendirin. Benim fikrime gelecek olursak günümüz mobil yazılımında iki seçenek var (tamam linux'un veya microsoft'un mobil yazılımları da var ama çok geri plandalar şimdilik.) android ve ios. Android dediğimizde bir süre sonra donanım ne kadar iyi olursa olsun telefonda şişme yapıyor birikmeye sebep oluyor ve stabilliğini yitiriyor zaman içerisinde. Çok değil belki 1-2 yıla o süper dediğiniz telefon çöpe dönüşüyor. İlginç nedenlerden değişik türden arızalar birçok sıkıntılar çıkartabiliyor. Çok şikayet, eleştiri var bununla ilgili. Ben kaç yıldır iphone 6 plus kullanıyorum. 2014 yılından beridir. Dile kolay 5 yıl. Evet pil ömrü azalmaya başladı. Ama eskisi gibi stabil herhangi bir sıkıntısı yok ve gerçekten çok memnunum. Ve size çok kaliteli bir müşteri memnuniyeti sunuyorlar. Telefonum zamanında 3 kez değişti. Ki iphone 6 serisi apple'ın en problemli modeli. En ufak bir hata arızada o telefon yenisi ile değişiyor. En büyük sıkıntısı fiyatlandırmalar ki bunun telefonların pahalı olmalarıyla ilgisi kesinlikle yoktur. Ülkemizdeki ekonomik durumun etkileridir. Maalesef birçoğunuz çocuk gibi davranıp iphone'a darılıp küsüyorlar :D. Günümüzde iphone fiyatında veya iphone'un fiyat aralığını aşan birçok android telefon var. Neden acaba diye hiç düşündünüz mü?. Fiyatının hakkını kesinlikle veriyor. Ama bizim ülke standartlarında değil.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Hayranlık başka birşey , hakkı olana hakkını vermek çok başka birşey.Övündüğün marka Türk malı bir markada ben mi bilmiyorum? Aydınlatır mısın? Yoksa bu yazıdan başka anlamlar çıkaracağım.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu yorum o kadar saçma ve mantıksız ki

Madem bu kadar saçmaydı yeğenim, hiç o kadar zahmete girmeseydin keşke! :)

Hayranlık başka birşey , hakkı olana hakkını vermek çok başka birşey.Övündüğün marka Türk malı bir markada ben mi bilmiyorum? Aydınlatır mısın? Yoksa bu yazıdan başka anlamlar çıkaracağım.

Mesela nasıl bir anlam çıkarabilirsin yeğenim, merak ettim. Ünlü düşünür Montesquie'nun 'Kanunların ruhu' adlı eserinde "Bana düzgün bir cümle verin, size o cümleden 15 ayrı suç isnat edeyim" dediği gibi bir düşünceniz yoksa tabii... :D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Madem o kadar tiksiniyorsun Amerika’dan,o zaman bilgisayar kullanmayı bırak,androiddeki Google uygulamalarını kullanmayı bırak,sosyal medyayı bırak,email servislerinin çoğunu bırak vs vs...

Ben de, şu virgüllerden sonra bir ara çubuğuna bassak diyorum! :D

Bu arada sen yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara yardım etmeye, akıl danışmanlığı yapmaya devam et yeğenim; Lakin o kadarı ile iktifa et, önüne gelen herkese akıl satmaya tevessül etme... Ki, muhabbetin çok olsun. :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
lanetli ülke ama kaçış yok onlardan şu ınt bile kullanmamız onlara para gıdıyor

Tercih şansı olmayan konular için yapacak birşey yok, zaten o konuda diyeceğimiz bir şey de yok ama tercihin bir değil en az on olduğu telefon konusunda duyarlı olabildiğimizde mesele kalmaz zaten.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Ben de, şu virgüllerden sonra bir ara çubuğuna bassak diyorum! :D

Bu arada sen yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara yardım etmeye, akıl danışmanlığı yapmaya devam et yeğenim; Lakin o kadarı ile iktifa et, önüne gelen herkese akıl satmaya tevessül etme... Ki, muhabbetin çok olsun. :)
Umarım mesajımı almışsındır. Almadıysan ben söyleyeyim: Seni taklit ettim. Bakıyorum da sanki bu hareketimi sevmedin gibime geldi.

Sevmeyeceğin/sevmeyebileceğin şeyleri başkasına yapmadan önce iki kez düşün. Diğer konularda başkalarına akıl satarken iyiydi değil mi? Bundan dolayı
Aynısını sana geri iletiyorum.

Önceki konuda da söylemiştim ama bir kez daha söylüyorum: İphonenu sevmeyebilirsin. Bu tamamen normal bir şey. Ama mesela iphoneların kötü yanlarından bahsetmek veya iphone almamak için nedenlerden bahsetmek yerine işi siyasete yöneltmek gibi şeyler yaparak b*kunu çıkartma.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Madem bu kadar saçmaydı yeğenim, hiç o kadar zahmete girmeseydin keşke! :)

Mesela nasıl bir anlam çıkarabilirsin yeğenim, merak ettim. Ünlü düşünür Montesquie'nun 'Kanunların ruhu' adlı eserinde "Bana düzgün bir cümle verin, size o cümleden 15 ayrı suç isnat edeyim" dediği gibi bir düşünceniz yoksa tabii... :D
Sorduğum soruya cevabı alamadım.Soruya soruyla karşılık vermek yerine cevap verseydiniz daha iyi olurdu.Konu çok uzayacak belli oldu.