Ne Oynuyorsunuz ?

Bu konuyu okuyanlar

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Hala bunları oynuyorum . images (2).jpeg maxresdefault.jpg unnamed.png images.jpeg 220px-Call_of_Duty_Modern_Warfare_3_box_art.png

Ekli dosyalar

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    62.4 KB · Görüntüleme: 521
  • 590e34d2ae653ac3770959da.jpeg
    590e34d2ae653ac3770959da.jpeg
    25.9 KB · Görüntüleme: 415

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
@crow88 War thunder oyununun Özet videosu hakkını vermiş. Kanın son damlasına kadar savaşmak işte bu demektir...
bombardıman uçaklarını severim,en güzeli millet birbiriyle kapışırken,ben hava alanlarını bombalamaya giderdim,bazen uçakları hava alanında bombardıman yaptığım olurdu,tabi sonradan şirket uyandı öncelik hakkı lojistik alanlara verildi,benim nişancılıkta berbat ,bombardıman uçaklarıyla bende milletin arasına dalıyorum,vurulana kadar eğlenceye devam:)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Şuna bu kadar zamanı nasıl harcadın anlamadım oysaki yarım saatlik işi vardı
:D Efendim???
1000 parça bu. Mecazi konuşuyorsunuz herhalde. :)
Sizin rekorunuz yarım saat mi yoksa?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Çok güzel bir aktivite. Tavsiye ederim. Hele bir de sevdiklerle beraber yapınca çok daha güzel oluyor.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
1000'den 5000'e çıkamam birden. :D
Biraz 1000'de takılayım. Sonra 1500, 2000 diye arttırırız. :)
Toplamda (yaklaşık olarak) kaç saatini aldı? Örnek resimden faydalandı mı? Yoksa hiç bakmadan mı parçaları birleştirdin? :)
Bir taktik anlayış belirledin mi? Sana nasıl bir kazancı oldu?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Toplamda (yaklaşık olarak) kaç saatini aldı? Örnek resimden faydalandı mı? Yoksa hiç bakmadan mı parçaları birleştirdin? :)
Bir taktik anlayış belirledin mi? Sana nasıl bir kazancı oldu?
1.5 hafta içinde yaklaşık 10-20 saatimizi almıştır. Tabii ki kutuya bakarak yaptık.
Taktik olarak ise kenarları yaptıktan sonra objelere yoğunlaştık. Sonra bir ara parçaları renk ve şekile göre ayırdık gibi...
Kazanç olarak ise baya sabrımızı sınadı. :)
Televizyon izlemek yerine onunla uğraştık, kaliteli vakit geçirdik.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
1.5 hafta içinde yaklaşık 10-20 saatimizi almıştır. Tabii ki kutuya bakarak yaptık.
Taktik olarak ise kenarları yaptıktan sonra objelere yoğunlaştık. Sonra bir ara parçaları renk ve şekile göre ayırdık gibi...
Kazanç olarak ise baya sabrımızı sınadı. :)
Televizyon izlemek yerine onunla uğraştık, kaliteli vakit geçirdik.
Bir sonraki seviye: Yine aynı yapboz ama başlamadan önce, tamamlanacak olan görsel her seferinde güzelce incelenecek ve parçalarla işlem yapıldığı sürece resme bakılmayacak. Hadi bakalım. :D (Kolay gelsin.)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bir sonraki seviye: Yine aynı yapboz ama başlamadan önce, tamamlanacak olan görsel güzelce incelenecek ve parçalarla işlem yapıldığı sürece resme bakılmayacak. Hadi bakalım. :D (Kolay gelsin.)
Evet derdim ama yapıştırdım bile. :D
Çerçeveletip duvara asacağız. O bizim kıymetlimiz. :)
A101, Bim ve Şok'u takip ediyorum. :)

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
bombardıman uçaklarını severim,en güzeli millet birbiriyle kapışırken,ben hava alanlarını bombalamaya giderdim,bazen uçakları hava alanında bombardıman yaptığım olurdu,tabi sonradan şirket uyandı öncelik hakkı lojistik alanlara verildi,benim nişancılıkta berbat ,bombardıman uçaklarıyla bende milletin arasına dalıyorum,vurulana kadar eğlenceye devam:)
Ben onu battlefield vietnam da yapıyordum :D bi harita var uçaklar falan kalkıyor sadece birde askeri tekneler ben alıyordum jeti bırakıyordum bombayı bölgeye kıyamet kopuyordu ve en iyisi Arma 3 de.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Ben onu battlefield vietnam da yapıyordum :D bi harita var uçaklar falan kalkıyor sadece birde askeri tekneler ben alıyordum jeti bırakıyordum bombayı bölgeye kıyamet kopuyordu ve en iyisi Arma 3 de.
evet bu duyguyu bilirsin:)toptan temize havale,ama online oynarken, bunu uçağı kalkmak üzere olan oyuncuya yapınca o suratı görmek lazımo_O:(:oops:.
Ama ne dünya bu yaştayım ,hala oyun merakım var,özellikle strateji (sudden strike),uçak simulasyonları(flight simulatörün çocukluğunu bilirim,o zaman 8088 80286 lar vardı,motor sesi yerine agu agu :coldsweat::coldsweat:dıye ses gelirdi,o zamanların en meşhur oyunlarından biride sopwiht camel dir ) az zırıltısını dinlemedik?

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
evet bu duyguyu bilirsin:)
Abi benim geçirdiğim duyguya bak bir hele. Haaaa dedim sonunda bir milyon tuttura bildim Yamuk kala kafama kaynar sular döküldü. Önde ölan 1 Milyon tutuyordu meğerse arkadada 1 Milyon varmış. Şansıma ne yapayım beeee Tühhhhh Nasıl sinirlerim bozuldu gece gece yaaaa. Direk kapattım oyunu. :(

69158