Far Cry 4 %30 Save Dosyası Lazım!!!

Bu konuyu okuyanlar

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
İnternette çok aradım, bulduğum bir sürü save dosyası oldu ama; "save.ini" dosyası olamadan paylaştıkları için bir işe yaramadı. Kendi "save"iniz ya da kesin çalıştığını bildiğiniz %25-30 civarı save dosyası paylaşırsanız çok sevinirim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
O zaman oyundan nasıl bir zevk alacaksın ki? :) Oyunu baştan sona oynamak varken.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
%100 de değil %30 sen kendin oyna işte korsan diye mi yoksa takıldığın bir yer mi var :D korsan oynuyorsan.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Allah allah, nasıl bir dünyada yaşıyoruz yahu. Oyun oynarken bile üşengeçlik var.

ben bu yeni nesili anlamıyorum aga

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
O zaman oyundan nasıl bir zevk alacaksın ki? :) Oyunu baştan sona oynamak varken.
%100 de değil %30 sen kendin oyna işte korsan diye mi yoksa takıldığın bir yer mi var :D korsan oynuyorsan.
Allah allah, nasıl bir dünyada yaşıyoruz yahu. Oyun oynarken bile üşengeçlik var.

ben bu yeni nesili anlamıyorum aga

Ne deseniz haklısınız çünkü yeteri kadar açıklama yapmamışım. Oyunu %30 lara kadar oynadım, sonrasında format attım save dosyalarını almadan. O yüzden arıyorum save dosyası. Çünkü %30'a gelmem bayağı bir zamanımı almıştı ve baştan başlamak istemiyorum.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Ne deseniz haklısınız çünkü yeteri kadar açıklama yapmamışım. Oyunu %30 lara kadar oynadım, sonrasında format attım save dosyalarını almadan. O yüzden arıyorum save dosyası. Çünkü %30'a gelmem bayağı bir zamanımı almıştı ve baştan başlamak istemiyorum.
Hiç oynayan arkadaşın yok mu veya Steam da konu aç oradan sana yardımcı olurlar İngilizcede yaz ki Türk yoksa onlar yardım eder.